5:2
10:2
- : -

Panthers Praha B - Florbal Chomutov B 16:5
15. Matěj Kříž, 24. Tomáš Marhefka, 33. Jan Tvrdek, 35. Tomáš Marhefka, 37. David Polcar, 40. Martin Mattes, 41. Jaroslav Janoušek, 41. Martin Mattes, 44. Přemysl Vávra, 45. Matěj Kříž, 48. Jaroslav Janoušek, 49. Matěj Kříž, 51. Přemysl Vávra, 52. Adam Jebousek, 53. Martin Mattes, 57. Martin Mattes - 12. Ondřej Halej, 30. Marek Selinger, 33. Vojtěch Bernas, 43. Ondřej Halej, 54. Ondřej Halej; rozhodčí: Tomáš Cimrman - Jan Gross; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 34; zásahy brankářů: Jan Kobza 23 - Tomáš Patera 17; po třetinách: 1:1, 5:2, 10:2;
60:00
Střely za třetí třetinu: Panthers Praha 12 - Chomutov 7
60:00
Komentář trenéra hostů Martina Bociana: Skoro dvě třetiny naprosto vyrovnaný zápas, ve kterém jsme spálili až příliš mnoho gólových příležitostí. Ve třetí třetině jsme nakupili až příliš mnoho triviálních chyb a závěr už byl jen čekání na konec. Díky soupeři za utkání.
60:00
Komentář trenéra domácích Andrey Novákové: "Dneska jsme dokázali být vysoce produktivní, hlavně třetí lajna. Chválím kluky za soustředěnost po celý zápas až na pár výjimek. Děkuji soupeři za zápas."
60:00
58:48
Trestné střílení družstva Florbal Chomutov B neproměnil Ondřej Halej.
56:46
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Martin Mattes, asistoval Přemysl Vávra (16:5).
53:46
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil Ondřej Halej, asistoval Filip Samuel Dušek (15:5).
52:07
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Martin Mattes, asistoval David Polcar (15:4).
51:20
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Adam Jebousek, asistoval Jan Tvrdek (14:4).
50:45
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Přemysl Vávra, asistoval David Polcar (13:4).
48:57
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Matěj Kříž bez asistence (12:4).
47:25
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Jaroslav Janoušek, asistoval Štěpán Hanzl (11:4).
47:15
Vyloučen hráč Ondřej Soukup družstva Florbal Chomutov B na 2 minuty za sekání.
45:11
Vyloučen hráč Štěpán Hanzl družstva Panthers Praha B na 2 minuty za sekání.
44:07
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Matěj Kříž, asistoval Tomáš Marhefka (10:4).
43:19
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Přemysl Vávra, asistoval Martin Mattes (9:4).
42:59
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil Ondřej Halej, asistoval Vojtěch Bernas (8:4).
40:55
40:44
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Jaroslav Janoušek, asistoval Jan Kšír (7:3).
40:00
40:00
Střely za první třetinu: Panthers Praha 13 - Chomutov 7
40:00
39:31
36:42
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil David Polcar, asistoval Martin Mattes (5:3).
34:55
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Tomáš Marhefka bez asistence (4:3).
32:59
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Jan Tvrdek, asistoval Tomáš Marhefka (3:3).
32:35
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil Vojtěch Bernas bez asistence (2:3).
29:31
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil Marek Selinger, asistoval Matyáš Rauscher (2:2).
23:43
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Tomáš Marhefka, asistoval Matěj Kříž (2:1).
20:00
20:00
Střely za první třetinu: Panthers Praha 8 - Chomutov 14
20:00
14:41
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Matěj Kříž, asistoval Jan Tvrdek (1:1).
11:04
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Cimrman a Jan Gross.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Chomutov B: brankář: Tomáš Patera; hráči v poli: Filip Samuel Dušek, Marek Selinger, Ondřej Halej, Matyáš Müller, Matyáš Rauscher
00:00
Line-up domácích Panthers Praha B: brankář: Jan Kobza; hráči v poli: Jan Kšír, Štěpán Hanzl, Matěj Kříž, Matěj Dopita, Martin Mattes