5:0
7:4
- : -

FBC Štíři Č. Budějovice B - FA SEPTA.CZ Č. Budějovice 13:6
10. Lukáš Tinavský, 22. Marek Fučík, 23. Jakub Vojáček, 29. Josef Čížek, 30. Jakub Vojáček, 36. Marek Fučík, 46. Marek Fučík, 48. Dominik Vlček, 49. Lukáš Vácha, 51. David Camrda, 52. Jakub Vojáček, 57. Petr Žáček, 60. Jakub Vojáček - 4. Jakub Malecha, 19. Michal Krňák, 56. Petr Bláha, 56. Jakub Malecha, 59. Šimon Perek, 60. Petr Bláha; rozhodčí: Petr Holeček - Jiří Kohnheiser; vyloučení: 3:3; využití: 2:0; diváků: 55; zásahy brankářů: František Novák 17 - Jan Vališ 22; po třetinách: 1:2, 5:0, 7:4;
60:00
59:59
Střely za 3. třetinu: 13:6.
59:59
Komentář vedoucího domácích Marka Fučíka: Vyrovnaná první třetina, ve které jsme věděli, že nemáme kam chvátat a hráli jsme podle pokynů. Ve druhé se zápas překlonil na naši stranu a už jsme si to pohlídali. Před zápasem jsem věřil ve výhru za 3 body a to se potvrdilo. Děkuji soupeři za zápas a hodně štěstí do konce sezony.
59:59
Komentář trenéra hostí J. Novotného: Dobrý vstup do utkání jsme zahodili na začátku druhé třetiny, kdy jsme totálně vypadli z tempa. Pak přišli naše klasické bolesti. Hra na přílišné riziko, které se zase nečekaně nevyplatilo, jako v mnoha předešlých zápasech.
59:59
2. část: Třeba se jednou poučíme. V závěru jsme se sklidnili. Ukazali jsme fantastickým divákům trochu florbalovosti a dali pár branek. Dále bych chtěl poděkovat Petru Čutkovi, za spolupráci a zapůjčení dvou šikovných hráčů, kteří nám dnes vytrhli trn z paty díky absencím.
59:58
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil Petr Bláha, asistoval Tomáš Kadlec (13:6).
59:58
Zápas uzavírají hosté gólem na 13:6.
59:08
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil Jakub Vojáček, asistoval Jakub Tomšíček (13:5).
59:08
Vojáček se trefil Vališovi krásně mezi nohy.
58:59
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil Šimon Perek, asistoval Tomáš Kadlec (12:5).
58:59
FA se ke konci zápasu dostává do rauše.
57:14
Hezkou akci Vojáčka s Vlčkem si Vališ nenechal líbit a míček zachytil.
56:58
Fučík minul bránu a poslal míč ven z hřiště.
56:26
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil Petr Žáček, asistoval David Caha (12:4).
55:46
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil Jakub Malecha, asistoval František Dvořák (11:4).
55:21
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil Petr Bláha bez asistence (11:3).
55:14
Vališ vyrazil Tinavského střelu.
54:09
Domácí pěkně kombinují, ale zatím přesilovky nevyužili.
53:25
Vyloučen hráč Lukáš Tancer družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice na 2 minuty za sekání.
52:31
Žáček nejdřív střílel do gólmana a poté přestřelil.
51:36
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil Jakub Vojáček, asistoval Marek Fučík (11:2).
51:36
Štíři předvedli krásnou akci. Nejdříve Vlček nahrával na Fučíka a ten přeposlal míček Vojáčkovi, který pálil do prázdné brány.
50:41
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil David Camrda, asistoval Josef Čížek (10:2).
50:32
Kadlecova střela prošla těsně vedle branky.
49:47
Camrda zblokoval Kolíkovu střelu.
49:05
Vyloučen hráč Robin Podlaha družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za špatné střídání.
48:57
Vojáčkův příklep ze vzduchu šel do gólmana.
48:36
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil Lukáš Vácha, asistoval David Caha (9:2).
47:51
Trestné střílení družstva FBC Štíři Č. Budějovice B neproměnil Lukáš Tinavský.
47:51
Tinavský šel sám do útoku a vybojoval si nájezd.
47:15
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil Dominik Vlček, asistoval David Caha (8:2).
45:59
Vyloučen hráč Tomáš Troják družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice na 2 minuty za bránění ve hře.
45:40
FA divákům ukázalo zajímavou standardku, ale domácí obrana si s ní poradila.
45:28
Tinavský pálil po zemi mimo bránu.
45:00
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil Marek Fučík, asistoval Dominik Vlček (7:2).
44:24
Vojáček rozezvonil tyčku Vališovy brány.
42:22
Na míčku se drží Štíři, ale zatím se do útoku moc nepodívali.
40:03
Úvodní buly 3. třetiny opět ve prospěch Štírů.
40:00
40:00
39:59
Střely za 2. třetinu: 12:9.
39:17
Trestné střílení družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice neproměnil Tomáš Troják.
39:09
Štíři v pěti, přesilovka FA nic nového nepřinesla.
37:31
Caha se dostal do útoku, ale bránu těsně minul.
37:08
Vyloučen hráč Marek Fučík družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za blokování hokejky.
35:13
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil Marek Fučík, asistoval Jakub Vojáček (6:2).
35:00
Vlček pálil do mantinelu za soupeřovou bránou.
34:32
Štíři ve Vackově režii předvedli nadějný útok, ale neusmálo se na ně štěstí.
33:32
Malechova střela prošla těsně nad Novákovou bránou.
32:12
Slibně vypadající útok FA byl překažen domácím brankářem.
31:01
Po Vlčkově přihrávce Vojáček hodně přestřelil, i když měl téměř prázdnou bránu.
30:26
Vacek vlezl do Kolíkovy střely.
29:49
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil Jakub Vojáček, asistoval Václav Staněk (5:2).
28:10
Timeout FA SEPTA.CZ Č. Budějovice
28:09
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil Josef Čížek, asistoval David Camrda (4:2).
27:53
Vlčkova střela šla do gólmana.
27:07
Vališ zpacifikoval Cahovu slibnou střelu.
25:53
Na míčku jsou Štíři a tlačí se do útoku.
24:50
Domácí spálili šance před bránou, když se několikrát netrefili do brány.
23:44
Obrana Florbalové Akademie nepustila Štíry k Vališově bráně.
22:39
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil Jakub Vojáček, asistoval Dominik Vlček (3:2).
22:39
Po krásné nahrávce od Vlčka se prosazuje Vojáček a zvyšuje na 3:2.
21:54
Po vstřelení vyrovnávací branky jsou domácí ve varu a snaží se dostat do vedení.
21:26
20:57
Vyloučen hráč David Podařil družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
18:11
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil Michal Krňák, asistoval Šimon Perek (1:2).
18:11
Krňák se vyznamenal překvapivou střelou z dálky a zvyšuje na 1:2.
17:02
Čížkova střela cinkla o tyčku a letěla pryč od brány.
15:47
Hra se drží na polovině Štírů, ale momentálně bez branek.
14:28
Novák krásně zakročil proti nebezpečné střele hostí.
13:21
Domácí v plném počtu, můžou se pyšnit ubráněným oslabením i s několika nadějnými breaky.
13:03
Camrda také sám před Vališem, ale pálil do gólmana.
12:30
Vlček se na útočné polovině těžce probojoval až před bránu, ale přestřelil.
11:20
Vyloučen hráč Lukáš Tinavský družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
11:08
Tinavský si sám vyběhl do útoku, ale o míček přišel.
09:16
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil Lukáš Tinavský bez asistence (1:1).
08:30
Staněk také se svou střelou u Vališe pohořel.
07:24
I s Váchovou střelou si Vališ poradil.
06:14
Novák se v domácí bráně předvedl několika zákroky.
05:43
Vlčkova střela byla zblokována hostujícím obráncem.
05:16
Útok hostí skončil bez úspěchu.
03:35
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil Jakub Malecha, asistoval Dominik Bošanský (0:1).
03:01
Vališ vychytal Fučíkovu střelu.
02:22
Žáček střílel do hráče.
01:58
FA odehrálo standardku u domácí brány neúspěšně.
01:02
Střela hostí šla mimo bránu.
00:01
Po úvodním buly se ujímají míčku Štíři.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Holeček a Jiří Kohnheiser.
00:00
00:00
Line-up hostů FA SEPTA.CZ Č. Budějovice: brankář: Jan Vališ; hráči v poli: Lukáš Tancer, Šimon Perek, Pavel Formánek, Tomáš Troják, Martin Hrmo
00:00
Line-up domácích FBC Štíři Č. Budějovice B: brankář: František Novák; hráči v poli: David Caha, Václav Bíca, Petr Žáček, Lukáš Vácha, Martin Vacek