8:3
3:3
- : -

Florbal Ústí B - Florbal Chomutov B 17:10
4. Hynek Nikolič, 10. Jindřich Grosse, 13. Matěj Žaloudek, 15. Vladimír Štorek, 17. Jindřich Grosse, 19. Tomáš Brom, 21. Filip Kučaba, 23. Hynek Nikolič, 28. Filip Kučaba, 32. Filip Kučaba, 32. Jiří Strnad, 33. Filip Kučaba, 36. Hynek Nikolič, 37. Vladimír Štorek, 51. Filip Kučaba, 57. Filip Kučaba, 60. Hynek Nikolič - 8. Tomáš Zelinka, 10. Marek Borovička, 11. Marek Borovička, 18. Marek Kubeš, 34. Marek Kubeš, 34. Daniel Kellermann, 37. Marek Borovička, 42. Vít Andrle, 55. Ondřej Soukup, 60. Marek Selinger; rozhodčí: Robert Kusek - Lukáš Kešner; vyloučení: 6:2; využití: 2:1; diváků: 9; zásahy brankářů: Tomáš Hlava 26 - Milan Stránský 24; po třetinách: 6:4, 8:3, 3:3;
60:00
Výborná první třetina, kde se nám podařilo držet krok se soupeřem. Ve druhé třetině soupeř ukázal svou kvalitu a zbytek utkání byl z obou stran vyrovnaný, čemuž odpovídá skóre ze třetí třetiny. Děkujeme soupeři a rozhodčím za utkání.
60:00
Komentář domácích: "První utkání po vánoční pauze, kterou jsme vyplnili kruháči, oběhy Milady, otužováním a brutálními kempy na sjezdovce. První dvě třetiny jsme hráli ve focusu, otevřeně a efektivně. Ve třetí třetině jsme se vrátili do doby před objevem grow."
60:00
59:59
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil Marek Selinger, asistoval Ondřej Soukup (17:10).
59:43
Vyloučen hráč Adam Nikolič družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za sekání.
59:38
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Hynek Nikolič, asistoval Jindřich Grosse (17:9).
56:08
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Filip Kučaba, asistoval Matěj Žaloudek (16:9).
54:03
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil Ondřej Soukup, asistoval Marek Borovička (15:9).
50:24
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Filip Kučaba, asistoval Tomáš Brom (15:8).
42:41
Vyloučen hráč Matěj Žaloudek družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za špatné střídání.
41:15
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil Vít Andrle, asistoval Martin Peksa (14:8).
40:00
40:00
39:59
Trestné střílení družstva Florbal Chomutov B neproměnil Tomáš Zelinka.
36:57
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Vladimír Štorek, asistoval Jindřich Grosse (14:7).
36:20
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil Marek Borovička, asistoval Daniel Kellermann (13:7).
35:44
35:02
Vyloučen hráč Leoš Nergl družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za vysoká hokejka.
33:39
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil Daniel Kellermann, asistoval Marek Borovička (12:6).
33:03
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil Marek Kubeš, asistoval Martin Peksa (12:5).
32:13
31:44
Timeout Florbal Chomutov B
31:44
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Jiří Strnad, asistoval Adam Nikolič (11:4).
31:29
29:49
Vyloučen hráč Matěj Žaloudek družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za blokování hokejky.
27:45
26:59
Vyloučen hráč Adam Nikolič družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za vražení zády.
22:37
20:17
20:00
20:00
19:48
Vyloučen hráč Marek Borovička družstva Florbal Chomutov B na 2 minuty za sekání.
18:37
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Tomáš Brom, asistoval Filip Kučaba (6:4).
17:12
16:19
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Jindřich Grosse, asistoval Hynek Nikolič (5:3).
14:41
12:24
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Matěj Žaloudek, asistoval Leoš Nergl (3:3).
10:10
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil Marek Borovička, asistoval Tomáš Zelinka (2:3).
09:27
09:09
07:09
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil Tomáš Zelinka, asistoval Marek Selinger (1:1).
04:09
Vyloučen hráč Jiří Strnad družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za sekání.
03:34
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Hynek Nikolič, asistoval Filip Kučaba (1:0).
03:10
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Robert Kusek a Lukáš Kešner.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Chomutov B: brankář: Milan Stránský; hráči v poli: Marek Selinger, Marek Kubeš, Tomáš Zelinka, Daniel Kellermann, Marek Borovička
00:00
Line-up domácích Florbal Ústí B: brankář: Tomáš Hlava; hráči v poli: Martin Zoul, Tomáš Brom, Matěj Žaloudek, Filip Kučaba, Leoš Nergl