5:4
2:4
- : -

DDM Dynamo Teplice - Florbal Ústí B 8:12
20. Jan Kos, 21. Matěj Rabel, 25. Vojtěch Strejcovský, 33. Jiří Czerwenka, 36. Jiří Czerwenka, 37. Jan Kos, 54. Jan Kos, 60. Jan Kos - 2. Hynek Nikolič, 10. Vladimír Štorek, 11. Matěj Žaloudek, 15. Václav Vavruška, 24. Hynek Nikolič, 25. Hynek Nikolič, 34. Filip Kučaba, 35. Hynek Nikolič, 44. Vladimír Štorek, 46. Matěj Žaloudek, 47. Jindřich Grosse, 50. Filip Kučaba; rozhodčí: Jan Rubáš - Karel Švec; vyloučení: 4:3; využití: 1:0; diváků: 52; zásahy brankářů: Daniel Žák 31 - Tomáš Hlava 36; po třetinách: 1:4, 5:4, 2:4;
60:00
Střely po třetí třetině: Dynamo - 10, Ústí B - 17... Střely celkem: Dynamo - 44, Ústí B - 43
60:00
Komentář vedoucího družstva hostů: V zimní pauze jsme zařadily trojfázové tréninky a připravovali se na roli 10. Díky grow, které nás už dva dny neopustilo jsme protáhli vítěznou šňůru na neuvěřitelné dva zápasy. I přes snahu soupeře nám všem zůstaly všechny končetiny. Díky všem a Sláva americkému fotbalu.
60:00
Komentář vedoucího družstva domácích, Jakuba Podluckého: "Ústí dnes přijelo vyhrát válku, což se jim podařilo. Nepodávání míčků a vulgarity před brankou jsou jen vrškem ledovce. Obyčejně děkujeme soupeři za utkání, dnes lze hostům poděkovat jen za to, že naštěstí máme zápas natočený a můžeme jej naší mládeži prezentovat jako to, co by ve florbale být nemělo."
60:00
59:31
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Jan Kos, asistoval Jaroslav Rybka (8:12).
58:05
Další skvělý zákrok Žáka!
57:26
Vyloučen hráč Marek Šnobr družstva DDM Dynamo Teplice na 2 minuty za sekání.
55:50
Zápas už se dohrává a my jenom vyhlížíme zajímavé šance.
53:35
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Jan Kos, asistoval Jakub Zeleník (7:12).
52:40
Přesilovka bez větších šancí a tudíž bez využití.
50:38
Vyloučen hráč Adam Nikolič družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za sekání.
49:39
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Filip Kučaba, asistoval Václav Vavruška (6:12).
49:10
Nic zásadního se během přesilovky nestalo.
47:05
Vyloučen hráč Jiří Czerwenka družstva DDM Dynamo Teplice na 2 minuty za hrubost.
46:30
Góly by měly padat spíš na druhé straně...
46:25
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Jindřich Grosse, asistoval Hynek Nikolič (6:11).
45:36
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Matěj Žaloudek, asistoval Filip Kučaba (6:10).
44:20
Hlava v pohodě kryje.
44:19
Trestné střílení družstva DDM Dynamo Teplice neproměnil Marek Šnobr.
43:37
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Vladimír Štorek, asistoval Hynek Nikolič (6:9).
42:05
Rybka si to z trestné lavice namířil rovnou do útoku, avšak jeho střelu kryje Hlava.
39:58
Vyloučen hráč Jaroslav Rybka družstva DDM Dynamo Teplice na 2 minuty za vysoká hokejka.
38:25
Zeleníkovu střelu kryje brankář.
36:40
Dva rychlé góly dostávají domácí zpět do zápasu.
36:37
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Jan Kos, asistoval Marek Šnobr (6:8).
35:56
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Jiří Czerwenka, asistoval Jan Kos (5:8).
34:56
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Hynek Nikolič, asistoval Vladimír Štorek (4:8).
33:45
Střela z půlky končí v síti.
33:40
32:45
Czerwenka bekhendem uklízí do prázdný!
32:43
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Jiří Czerwenka, asistoval Matěj Rabel (4:6).
32:00
Vyloučen hráč Adam Nikolič družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:50
Czerwenka netrefil odkrytou branku.
29:15
Vyloučen hráč Hynek Nikolič družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za sekání.
28:13
Vyloučen hráč Tomáš Dytrt družstva DDM Dynamo Teplice na 2 minuty za bránění ve hře.
24:48
24:06
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Vojtěch Strejcovský, asistoval Jakub Zeleník (3:5).
23:10
Nikolič zůstal volný na brankovišti a s přehledem uklízí míček do branky.
23:10
Nikolič zůstal volný na velkém brankovišti a s přehledem uklízí míček do branky.
23:05
22:30
Domácí ožívají a tlačí se před ústeckou svatyni.
20:15
Slibný začátek druhé části..
20:14
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Matěj Rabel, asistoval Jiří Czerwenka (2:4).
20:00
20:00
Střely po první třetině: Dynamo - 11, Ústí B - 12
20:00
19:30
Pasáž mnoha faulů ukončuje střelou do růžku Kosík.
19:27
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Jan Kos bez asistence (1:4).
16:50
Domácí jsou zatím v útoku bezradní.
14:38
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Václav Vavruška, asistoval Matěj Žaloudek (0:4).
13:40
Kos trefuje tyčku!
12:40
Experti z hlediště promlouvají domácím hráčům do duše.
11:30
Přečíslení domácích 3v1 neskončilo gólem.
10:25
Po špatné rozehrávce hosté opět trestají.
10:21
09:34
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Vladimír Štorek, asistoval Jindřich Grosse (0:2).
09:10
Cenu pro nejlepšího fanouška zápasu už teď získává Petr Vandrovec.
06:34
Domácí zamykají soupeře na své půlce, gól ale nepřichází.
05:15
Propagační střela Rybky pouze do gólmana.
03:05
Grosse sice číhal za bukem, ale přihrávku od spoluhráče neusměrnil do klece.
01:40
Hosté zachytili výhoz domácího brankáře a jdou do vedení.
01:38
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Hynek Nikolič, asistoval Jindřich Grosse (0:1).
00:01
Za mohutné podpory srdcaře Petra Vandrovce domácí prohrávají úvodní buly.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Rubáš a Karel Švec.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Ústí B: brankář: Tomáš Hlava; hráči v poli: Martin Zoul, Leoš Nergl, Matěj Žaloudek, Filip Kučaba, Václav Vavruška
00:00
Line-up domácích DDM Dynamo Teplice: brankář: Daniel Žák; hráči v poli: Lukáš Jánský, Marek Šnobr, Matěj Rabel, Jiří Günther, Jiří Czerwenka
00:00
Hezký podvečer přejeme z teplické sportovní haly, kde se dnes postaví domácí Dynamo ústeckému béčku. Za 20 minut začínáme!