6:1
3:2
- : -

DDM Dynamo Teplice A - Prague Tigers 11:4
4. Jiří Moravec, 14. Tomáš Frontz, 17. Jiří Moravec, 18. Jiří Moravec, 19. Jiří Moravec, 19. Jan Veselý, 24. Tomáš Frontz, 26. Tomáš Frontz, 35. Lukáš Mucha, 35. Lukáš Mucha, 45. Jan Veselý - 15. František Blecha, 23. Jakub Štellner, 41. Martin Beneš, 42. Kryštof Schovánek; rozhodčí: Jakub Dragoun - Jan Řehák; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 80; zásahy brankářů: Daniel Kratochvíl 26 - Vojtěch Havrda 6, Ondřej Feix 13; po třetinách: 2:1, 6:1, 3:2;
45:00
44:59
Komentář trenérky domácích p. Frontzová: Koněčně jsme po několika smolných zápasech dávali jasné šance a po zodpovědném výkonu v obraně zvítězili.
44:59
Komentář trenéra domácích p. Tomáše Večeři: V první třetině jsme předvedli nejlepší výkon v této sezóně, soupeře jsme přehrávali, ale koncovka byla opět žalostná. Ve druhé třetině přišel nepochopitelný výpadek, který nás stál utkání. Ve třetí třetině to bylo hop nebo trop. Děkuji soupeři za utkání.
44:58
Branku družstva DDM Dynamo Teplice A vstřelil Jan Veselý, asistoval Richard Strejcovský (11:4).
41:08
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Kryštof Schovánek, asistoval František Blecha (10:4).
40:44
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Martin Beneš, asistoval Tobiáš Průša (10:3).
34:51
Branku družstva DDM Dynamo Teplice A vstřelil Lukáš Mucha bez asistence (10:2).
34:41
Branku družstva DDM Dynamo Teplice A vstřelil Lukáš Mucha, asistoval Jiří Moravec (9:2).
30:00
30:00
26:32
Vyloučen hráč Jiří Moravec družstva DDM Dynamo Teplice A na 2 minuty za nedovolené vrážení.
25:45
Střelecké duo Moravec a Frontz si připisuje již druhý hattrick. Tygři budou muset dramticky zlepšit kvalitu, aby se vrátili do zápasu.
25:44
Branku družstva DDM Dynamo Teplice A vstřelil Tomáš Frontz, asistoval Jiří Moravec (8:2).
23:35
22:41
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Jakub Štellner, asistoval Ondřej Kasan (6:2).
18:12
18:12
Střídání brankáře. Nový brankář Ondřej Feix družstva Prague Tigers
18:03
Timeout Prague Tigers
18:03
Branku družstva DDM Dynamo Teplice A vstřelil Jiří Moravec, asistoval Tomáš Frontz (5:1).
18:02
Jiří Moravec dnes seřídil přesně mířidla a zvyšuje náskok svého týmu již o 4 branky.
17:54
Branku družstva DDM Dynamo Teplice A vstřelil Jiří Moravec, asistoval Matěj Vejvar (4:1).
17:22
Zákrok brankáře tygrů ocenil asistent trenéra Tomáš Večeřa mocným řevem.
16:43
15:00
15:00
14:20
Branku družstva Prague Tigers vstřelil František Blecha, asistoval Jakub Štellner (2:1).
13:59
Branku družstva DDM Dynamo Teplice A vstřelil Tomáš Frontz, asistoval Adam Beer (2:0).
03:57
Branku družstva DDM Dynamo Teplice A vstřelil Jiří Moravec, asistoval Lukáš Mucha (1:0).
03:56
Laciná ztráta obránce tygrů znamená jednobrankové vedení Teplic.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Dragoun a Jan Řehák.
00:00
00:00
Line-up hostů Prague Tigers: brankář: Vojtěch Havrda; hráči v poli: Vojtěch Fritz, Ondřej Kasan, Tobiáš Průša, Jakub Štellner, Kryštof Schovánek, František Blecha, Petr Kulvajt