1:2
1:1
- : -

TJ Sokol Královské Vinohrady B - Tatran Střešovice B 3:7
14. Klára Zelenková, 23. Kateřina Holubová, 37. Kateřina Holubová - 4. Barbora Zabavská, 7. Barbora Zabavská, 7. Zora Nižňanská, 10. Zora Nižňanská, 22. Barbora Zabavská, 26. Lucie Šmatláková, 37. Bohumila Potočná; rozhodčí: Jindřich Kratochvíl - Jan Paleček; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; diváků: 10; zásahy brankářů: Zuzana Pokutová ? - Blanka Císařová ?; po třetinách: 1:4, 1:2, 1:1;
45:00
41:08
hráčky odmítají zpracovat míček, který letí vzduchem hlavou. dělají dobře, neboť by si u nás 2 minutky poseděli
37:03
za uplynulých 7,5 minuty se na hřišti nic moc zajímavého nestalo, krom pár soubojů u mantinelu a dvou gólů
36:30
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil Bohumila Potočná, asistoval Barbora Zabavská (3:7).
36:01
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Kateřina Holubová bez asistence (3:6).
30:00
30:00
27:40
Magda Přikrylová dostala výbornou krosovku a z první trefuje zeď za bránou
25:37
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil Lucie Šmatláková, asistoval Adéla Zehrerová (2:6).
25:37
jeden gól přece nic neznamená, nebo jo?
24:32
Vinohrady neztrácejí naději na výhru, stále bojují
22:33
21:28
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil Barbora Zabavská bez asistence (1:5).
20:59
Vyloučen hráč Lucie Šmatláková družstva Tatran Střešovice B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
13:29
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Klára Zelenková, asistoval Štěpánka Kolafová (1:4).
12:09
kapitánka z Vinohrad střílí houmran jak prase
09:48
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil Zora Nižňanská, asistoval Barbora Zabavská (0:4).
09:35
Lenka Kosová se kroutí před bránou, ačkoliv vůbec není golman
06:47
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil Zora Nižňanská, asistoval Adéla Zehrerová (0:3).
06:00
06:00
přišla jak fantomas, zazářila jak Černobyl
03:50
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil Barbora Zabavská, asistoval Zora Nižňanská (0:1).