1:0
4:2
- : -

FbC Hradec Králové - Sokoli Pardubice 5:3
20. Michal Kunart, 31. Jonáš Velc, 34. Radim Bleha, 42. Filip Nerad, 44. David Štaier - 15. Matěj Rychnovský, 37. Lukáš Drahný, 41. Lukáš Drahný; rozhodčí: Nguyen Duc Trung - Martin Mareš; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 45; zásahy brankářů: David Slezák 18 - Jiří Malý 18; po třetinách: 0:1, 1:0, 4:2;
45:00
Střely v 3. třetině 8-7, celkem 23-21
45:00
Vyjádření trenéra domácích Tomáše Pokorného: Přežili jsme prvních 7 minut, kde jsme byli jednoznačně horším týmem. Od té doby už jsme si šli za vítězstvím. Hra byla ve výborném tempu a z toho jsme si dokázali vytvořit více gólových šancí. Jsem rád za vítězství a kluci si ho zasloužili. Divákům děkuji za fantastickou atmosféru a brankáři Slezákovi gratuluji k povedené premiéře.
45:00
Vyjádření trenéra hostí: Zápas ve vysokém tempu, který se divákům musel líbit. Soupeři gratuluji a hráčům děkuji za předvedený výkon.
45:00
43:35
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil David Štaier bez asistence (5:3).
41:36
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Filip Nerad, asistoval Jonáš Velc (4:3).
41:36
Ale v další šanci Nerad protrhl střeleckou smůlu
41:00
Pardubice zachraňuje tyčka
40:00
Branku družstva Sokoli Pardubice vstřelil Lukáš Drahný, asistoval František Kadavý (3:3).
36:43
Branku družstva Sokoli Pardubice vstřelil Lukáš Drahný, asistoval Vojtěch Rusin (3:2).
36:00
Filip Nerad opět neproměnil tutovku
34:00
Sedlák sám před hradeckou bránou trestuhodně neproměnil, skvělý zákrok domácího gólmana
33:15
Timeout Sokoli Pardubice
33:15
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Radim Bleha, asistoval Patrik Strejcius (3:1).
33:15
Hradec byl důraznější po závaru pře Pardubickou bránou a odskakuje do dvougólového vedení
30:16
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Jonáš Velc, asistoval Filip Nerad (2:1).
30:00
30:00
Střely v 2. třetině 9 - 4
30:00
Samozřejmě střely na bránu, HK ještě několikrát nebezpečně střílelo, ale netrefilo zařízení