1:1
1:5
- : -

SK Jiskra Domažlice - OLYMP FLORBAL 2:8
24. Jan Tauer, 59. Martin Kubů - 18. Filip Mach, 19. Dan Moravec, 39. Dan Moravec, 43. Patrik Cakl, 53. Erik Němčík, 57. Erik Němčík, 60. Filip Mach, 60. Dalibor Thoma; rozhodčí: Lukáš Hajšman - Lukáš Tomášek; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; diváků: 15; zásahy brankářů: Patrik Kouřík 30 - Filip Hejtík 32; po třetinách: 0:2, 1:1, 1:5;
60:00
59:59
Komentář hostů: Po měsíci opět soutěžní zápas. Delší pauza byl znát. Soupeř byl skoro celý zápas ve hře, díky výbornému brankáři a pár extraligovým střelám vezeme z Domažlic důležité 3 body. Soupeři díky za zápas.
59:59
Komentář domácích: První zápas v roce 2020 nastavil laťku poměrně vysoko. I přes nepříznivý výsledek jsme nastoupili s nasazením, hrálo se ve vysokém tempu a i přes obdržené branky jsme nepolevili a bojovali. Bohužel se opět ukázala naše neschopnost skórovat - střely byly buď zblokovány nebo je likvidoval skvělý gólman hostí. Soupeři děkujeme za zápas. Na závěr bychom rádi přivítali matadora Dominika Vraštila zpět na palubovce - vítej Dome!
59:53
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil Dalibor Thoma bez asistence (2:8).
59:29
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil Filip Mach, asistoval Erik Němčík (2:7).
58:17
Branku družstva SK Jiskra Domažlice vstřelil Martin Kubů, asistoval Robert Kubica (2:6).
56:08
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil Erik Němčík, asistoval Jan Denemark (1:6).
52:10
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil Erik Němčík, asistoval Dan Moravec (1:5).
42:52
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil Patrik Cakl bez asistence (1:4).
40:00
40:00
38:20
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil Dan Moravec bez asistence (1:3).
34:20
Vyloučen hráč Dalibor Thoma družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za špatné střídání.
23:59
23:18
Branku družstva SK Jiskra Domažlice vstřelil Jan Tauer, asistoval Zdeněk Opálka (1:2).
20:00
20:00
18:14
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil Dan Moravec, asistoval Patrik Cakl (0:2).
17:52
Vyloučen hráč Jan Tauer družstva SK Jiskra Domažlice na 2 minuty za vražení zády.
17:33
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil Filip Mach, asistoval Marek Vomočil (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Hajšman a Lukáš Tomášek.
00:00
00:00
Line-up hostů OLYMP FLORBAL: brankář: Filip Hejtík; hráči v poli: Václav Lauda, Tomáš Slavík, Michal Švec, Dalibor Thoma, Erik Němčík
00:00
Line-up domácích SK Jiskra Domažlice: brankář: Patrik Kouřík; hráči v poli: Jan Holub, Jan Tauer, Zdeněk Opálka, Dominik Vraštil, Petr Fekiač