1:2
- : -
FbC Skuteč

FbC Skuteč - FBC LETOHRAD Orel Orlice 4:8
3. Miroslav Dvořák, 12. Jan Veverka, 25. Vojtěch Drahoš, 38. Matěj Florián - 10. Maxim Kubelka, 17. Tomáš Faltus, 19. Matouš Poláček, 19. Maxim Kubelka, 26. Jan Moravec, 29. Maxim Kubelka, 33. Lukáš Majvald, 40. Maxim Kubelka; rozhodčí: Václav Křepelák - Daniel Suchý; vyloučení: 2:4; využití: 0:1; diváků: 19; zásahy brankářů: Daniel Nekvinda 13 - Daniel Trejtnar 13; po třetinách: 2:1, 1:5, 1:2;
45:00
39:39
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Maxim Kubelka, asistoval Huslen Munkh-Erdene (4:8).
37:50
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil Matěj Florián, asistoval Josef Dvořák (4:7).
32:31
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Lukáš Majvald, asistoval Matouš Poláček (3:7).
30:00
30:00
28:19
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Maxim Kubelka, asistoval Jan Moravec (3:6).
25:34
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Jan Moravec bez asistence (3:5).
24:06
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil Vojtěch Drahoš bez asistence (3:4).
21:39
Vyloučen hráč Huslen Munkh-Erdene družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
18:20
18:03
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Matouš Poláček, asistoval Albert Lepin (2:3).
16:43
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Tomáš Faltus bez asistence (2:2).
15:00
15:00
14:23
Vyloučen hráč Tomáš Faltus družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za vysoká hokejka.
11:50
Vyloučen hráč Huslen Munkh-Erdene družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za sekání.
11:12
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil Jan Veverka bez asistence (2:1).
09:56
08:39
Vyloučen hráč Filip Keller družstva FbC Skuteč na 2 minuty za blokování hokejky.
07:50
A hokejista Švadlák se do ní asi zamiloval.
06:11
V tomto utkání se nám to otočilo a naše borce zaujala hráčka Skutče Adéla Ficková.
05:19
Vyloučen hráč Miroslav Dvořák družstva FbC Skuteč na 2 minuty za sekání.
03:39
Vyloučen hráč Tomáš Faltus družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za bránění ve hře.
02:32
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil Miroslav Dvořák, asistoval Adéla Ficková (1:0).
00:08
Naše dorostenky už poskytly svým idolům z Mýta sladkou odměnu, a tak můžeme pokračovat dalším utkáním.