2:1
1:2
- : -

Florbal Primátor Náchod - FbŠ Bohemians DDM Praha 7 4:3
1. Daniel Kříž, 22. Daniel Kříž, 24. Matěj Hnízdil, 43. Lukáš Jirásek - 24. Lukáš Vašíček, 32. Lukáš Vašíček, 38. Jakub Lamberk; rozhodčí: Marek Střída - Jan Hanzal; vyloučení: 2:3; využití: 0:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Dominik Hanuš 17 - Patrik Slavík 9; po třetinách: 1:0, 2:1, 1:2;
45:00
Komentář trenéra Náchoda Daniela Prouzy: "První dvě třetiny jsme hráli málo na balónku a měli jsme štěstí, že Bohemka své šance nevyužila. Ve třetí části se naše hra zlepšila, byli jsme nebezpeční a díky tomu jsme zvítězili. Děkuji klukům za výkon."
45:00
43:54
Timeout Florbal Primátor Náchod
42:51
Timeout FbŠ Bohemians DDM Praha 7
42:51
Vyloučen hráč Štěpán Straka družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za vysoká hokejka.
42:11
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Lukáš Jirásek, asistoval Matěj Hnízdil (4:3).
37:40
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Jakub Lamberk, asistoval Tomáš Trnka (3:3).
33:44
Vyloučen hráč Šimon Taraba družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za sekání.
31:05
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Lukáš Vašíček, asistoval Jonáš Mareš (3:2).
30:00
30:00
Střely na bránu v druhé třetině: Náchod 5, Bohemians 6
30:00
27:11
Vyloučen hráč Nikolas Osifčin družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za nedovolené vrážení.
23:19
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Lukáš Vašíček, asistoval Jakub Flek (3:1).
23:13
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Matěj Hnízdil bez asistence (3:0).
21:44
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Daniel Kříž, asistoval Matěj Hnízdil (2:0).
19:04
Vyloučen hráč Jakub Vysoký družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání.
15:00
15:00
Střely na branku v 1. třetině: Náchod 4, Bohemians 7
15:00
12:57
Vyloučen hráč Patrick Smutný družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za sekání.
00:38
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Daniel Kříž, asistoval Nikolas Osifčin (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Marek Střída a Jan Hanzal.
00:00
00:00
Line-up hostů FbŠ Bohemians DDM Praha 7: brankář: Patrik Slavík; hráči v poli: Tomáš Trnka, Lukáš Trnka, Jakub Lamberk, David Veleba, Adam Balík
00:00
Line-up domácích Florbal Primátor Náchod: brankář: Dominik Hanuš; hráči v poli: Lukáš Jirásek, Matěj Hnízdil, Daniel Kříž, Jakub Vysoký, Nikolas Osifčin