1:5
2:3
- : -

Florbal Vsetín - Florbal Exelsior Havířov 4:10
5. Tomáš Proksa, 24. Tomáš Proksa, 36. Jakub Vrzal, 45. Šimon Sekula - 8. Tomáš Prus, 10. Tomáš Prus, 16. Tomáš Prus, 21. Petr Martynek, 24. Tomáš Prus, 25. Petr Martynek, 28. Štěpán Graf, 32. Tomáš Prus, 34. Matěj Mlotek, 41. Samuel Řezáč; rozhodčí: Vu Pham Anh - Petr Stoklásek; vyloučení: 1:1; využití: 1:1; zásahy brankářů: Lukáš Matocha ? - Vojtěch Vilím ?; po třetinách: 1:2, 1:5, 2:3;
45:00
44:22
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Šimon Sekula bez asistence (4:10).
40:24
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Samuel Řezáč bez asistence (3:10).
39:03
Vyloučen hráč Šimon Polách družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za sekání.
35:06
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Jakub Vrzal, asistoval Jiří Walter (3:9).
33:02
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Matěj Mlotek, asistoval Václav Mervart (2:9).
31:02
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Tomáš Prus, asistoval Samuel Řezáč (2:8).
30:00
30:00
27:29
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Štěpán Graf, asistoval Václav Mervart (2:7).
24:24
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Petr Martynek, asistoval Štěpán Graf (2:6).
23:15
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Tomáš Prus, asistoval Kristián Rzyman (2:5).
23:10
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Tomáš Proksa, asistoval Šimon Sekula (2:4).
23:00
Vyloučen hráč Štěpán Graf družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za sekání.
20:54
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Petr Martynek bez asistence (1:4).
15:14
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Tomáš Prus bez asistence (1:3).
15:00
15:00
09:57
07:09
04:35
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Tomáš Proksa, asistoval Šimon Polách (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vu Pham Anh a Petr Stoklásek.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Exelsior Havířov: brankář: Vojtěch Vilím; hráči v poli: Petr Martynek, Tomáš Poruba, Radim Pecháček, Štěpán Graf, Matěj Mlotek