4:4
2:3
- : -

FBC Dobruška - IBK Hradec Králové 7:9
9. Adéla Vávrová, 23. Diana Peterová, 33. Veronika Doležalová, 36. Jitka Růžičková, 40. Diana Peterová, 56. Jitka Růžičková, 59. Nikola Andršová - 4. Eliška Benešová, 9. Eliška Benešová, 28. Adéla Kozlová, 30. Markéta Dohnalová, 31. Natálie Žídková, 36. Eliška Benešová, 42. Simona Némethová, 47. Natálie Žídková, 52. Simona Némethová; rozhodčí: Daniel Jireček - David Richter; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 84; zásahy brankářů: Tereza Svobodová 22 - Adéla Reslerová 15; po třetinách: 1:2, 4:4, 2:3;
60:00
Komentář trenéra hostů J. Janečka: Dnes to s hezkým florbalem (pro trenéry) nemělo moc co společného. Vyrobili jsme kupu chyb dozadu, dopředu to naštěstí bylo o něco lepší. Nakonec zasloužené vítězství podpořené týmovým duchem. Díky soupeři za utkání.
60:00
Komentář trenéra domácích J. Černého: Dnešní zápas jsme si prohráli sami. Většinu branek jsme soupeři darovali na zlatém podnose a naopak my jsme z našich lepších pasážích nevytěžili víc. Díky za zápas a našim fanouškům za podporu.
60:00
59:59
Trestné střílení družstva FBC Dobruška neproměnil Jitka Růžičková.
59:59
Střely na bránu ve třetí třetině - Dobruška 5:10 Hradec Králové.
59:25
Timeout FBC Dobruška
58:50
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Nikola Andršová, asistoval Jitka Růžičková (7:9).
58:50
Střelu Růžičkové kryla dobře chytající Reslerová. Na dorážku z malého brankoviště byla však krátká a Andršová slaví gól.
57:00
V dnešním zápase sledujeme nejen vyrovnané výkony na hřišti, ale i na tribuně. Za oba tábory by se nemusel stydět leckterý extraligový oddíl.
55:50
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Jitka Růžičková bez asistence (6:9).
55:32
Trestné střílení družstva FBC Dobruška neproměnil Veronika Doležalová.
55:32
Potom co jedna hradecká hráčka si chtěla půjčit florbalku dobrušské hráčky, která právě byla v střelecké pozici, byl nařízen nájezd. Doležalová svou klidnou chůzí brankářku sice uspala, ale při střele bránu netrefila.
54:55
Čeká nás poslední pětiminutovka. Emoce stoupají! Doufejme. že se žádné z hráček nic nestane.
53:13
Poláčková se těžce zvedá z kruhu na vhazování. V poslední třetině se zdravotní poměrně naběhá
51:05
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Simona Némethová bez asistence (5:9).
51:05
Po inkasovaném gólu je Svobodová v péči zdravotníka. Snad to nebude nic vážného, večer totiž její mateřský klub pořádá Ples a Svobodová je nedílnou součástí organizačního týmu.
51:05
Svobodová je zpět v brankovišti a hra může pokračovat.
50:47
Dobruška v plném počtu.
50:32
Hradec více střílí než v prvním případě. Všechny střely, ale končí na dobrých blocích Dobrušky.
48:47
Vyloučen hráč Diana Peterová družstva FBC Dobruška na 2 minuty za sekání.
48:47
Vyloučení Peterové st.. Na tribuně se všichni diví, ale rozhodčí jsi jsou pevně jisti. a uvidíme Hru 5 na 4.
46:58
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Natálie Žídková bez asistence (5:8).
46:58
Židková sama na středu hřiště se rovná navýšení skóre na 8:5.
44:59
Kombinace Židkové s Kozlovou končí na vynikající Svobodové!
44:23
Peterová ml. po vytočení od mantinelu těsně míjí brankovou konstrukci.
43:31
Nebýt v bráně Svobodové, tak Dobruška ztrácí mnohem víc. Nabudí její výkon i zbytek týmu?
42:36
Svobodová kryje slušný pokus Romančákové.
41:11
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Simona Némethová, asistoval Noemi Knapová (5:7).
41:11
Hradec dává gól. Pro Dobrušku smolný gól číslo 3.
40:01
Zápas se nám přelil do třetí třetiny. Hradec se bude snažit udržet jednobrankový náskok.
40:00
40:00
39:59
Střely na bránu ve druhé třetině - Dobruška 8:8 Hradec Králové.
39:04
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Diana Peterová, asistoval Kateřina Poláčková (5:6).
39:04
Poláčková nastřelila Peterovou st,, ta si míček zpracovala a ze vzduchu dává gól.
38:02
Dobruška kombinuje, ale nestřílí.
36:46
Vyloučen hráč Zuzana Volejníková družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za nedovolené vrážení.
36:46
Tentokrát uvidíme přesilovou hru Dobrušky.
35:50
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Jitka Růžičková, asistoval Markéta Zeisková (4:6).
35:50
Růžičková se zjevila sama před prázdnou bránou a nemýlí se. snižuje na 6:4. Musíme pochválit nahrávku Zeiskové.
35:06
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Eliška Benešová, asistoval Adéla Kozlová (3:6).
34:44
Doležalová teď zastoupila Svobodovou a střelu Romančákové kryje, míček končí za mantinely.
32:42
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Veronika Doležalová, asistoval Sandra Peterová (3:5).
32:42
Peterová mladší svou kolmicí s poza brány našla Doležalovou, té chvíli trvalo zpracování balónku, ale poté se nemýlila.
30:59
V podání třetí nájezd na Svobodovou. Tentokrát již podlehla a Žídková hezkou stahovačkou dává gól téměř do prázdné brány.
30:58
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Natálie Žídková, asistoval Jitka Romančáková (2:5).
29:30
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Markéta Dohnalová, asistoval Vlasta Tomečková (2:4).
29:30
Hradecké hráčky navyšují svůj náskok na dvě branky. Povede se Dobrušce vyrovnat? Má na to celou polovinu utkání.
28:57
Svobodová chytá! Opět zachraňuje kolaps své obrany.
27:32
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Adéla Kozlová, asistoval Natálie Žídková (2:3).
27:32
Opět smolný gól do sítě Svobodové. Musíme uznat, že dnešní zápas není vyvedený pro obranu Dobrušky.
27:24
Souboje se nám začínají přiostřovat.
26:10
Dobruška v plném počtu. Hradec sice byl téměř celou přesilovku na balónku, ale nepodařilo se mu přechytračit dobrušský blok.
25:17
Dobrušská čtveřice statečně odolává.
24:10
Vyloučen hráč Adéla Vávrová družstva FBC Dobruška na 2 minuty za sekání.
24:10
Sporné vyloučení Vávrové.
23:40
Dobruška vstoupila do druhé třetiny aktivněji a Hradecké hráčky s tím mají problém.
22:17
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Diana Peterová bez asistence (2:2).
22:17
První rozhodčí signalizovali vyloučení, které se nakonec nekoná. Peterová starší vymetá všechny pavučiny hradecké brány a srovnává na 2:2
20:21
Ke konci první třetiny v hale byla taková atmosféra, že rozhodčí neslyšeli sirénu a chtěli pokračovat dál. I teď se halou line pokřik DOBRUŠKA!!! nebo z druhého koutu HRADEC!!!
19:34
První třetina se velmi vyvedla naší Juniorce Peterové. Doufejme, že v nastaveném tempu bude pokračovat a strhne s sebou celý tým.
19:00
Probíhá poslední minuta první třetiny.
16:05
Ke konci třetiny se hra odehrává spíše na straně Hradce, který je nebezpečný svými rychlými úniky. Dobruška se snaží do šancí dostat postupnými útoky.
15:43
Závar před brankou s klidem kryje Reslerová.
14:21
Poláčková poslala technickou střelu na bránu hostí. Brankářka Reslerová měla plné ruce práce aby míček vyrazila za mantinel.
13:00
V této pasáži hry vidíme mnoho osobních soubojů. Brankářky zasahovat nemusí, bojuje se spíš v rozích hřiště.
10:00
Na tribuně probíhá velký souboj fanoušků, ti z Dobrušky mají dva bubny a hradečtí jeden a trubku. Zde je souboj vyrovnaný. Na hřišti se dobrušské holky začínají probouzet a hra je mnohem zajímavější.
08:33
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Adéla Vávrová, asistoval Vanesa Bašová (1:2).
08:03
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Eliška Benešová, asistoval Lenka Řezníčková (0:2).
05:00
Hradec do zápasu vstoupil mnohem lépe než Dobruška.
03:10
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Eliška Benešová bez asistence (0:1).
03:10
Dobrušská obrana nahrála míček přímo před branku Benešové a se štěstím obhodila Svobodovou.
01:47
I samostatný únik Svobodová chytá. Dobruška zatím bez střely.
01:24
První střela Hradce. Svobodová s problémy chytá.
00:34
Oba týmy na hřiště pustily druhé pětky.
00:01
Úvodní buly vyhrává hráčka Hradce.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Jireček a David Richter.
00:00
00:00
Line-up hostů IBK Hradec Králové: brankář: Adéla Reslerová; hráči v poli: Natálie Žídková, Eliška Benešová, Jitka Romančáková, Adéla Kozlová, Lenka Řezníčková
00:00
Line-up domácích FBC Dobruška: brankář: Tereza Svobodová; hráči v poli: Vanesa Bašová, Lenka Rozínková, Kateřina Poláčková, Diana Peterová, Adéla Vávrová