5:0
- : -
FBŠ Jihlava

FBŠ Jihlava - FK Slovan J.Hradec 8:2
6. Kryštof Böhm, 19. Tomáš Lichevník, 25. Matěj Plachetský, 35. Viktor Křivánek, 41. Viktor Křivánek, 45. Vladimír Jambor, 45. Šimon Zinek, 45. Viktor Křivánek - 9. Filip Šimek, 18. Tomáš Dofek; rozhodčí: Jaroslav Štolc - Pavel Urbánek; vyloučení: 1 + Vladimír Jambor OS:1; využití: 1:0; diváků: 21; zásahy brankářů: Tomáš Krpálek ? - Jakub Kořínek ?; po třetinách: 1:1, 2:1, 5:0;
45:00
44:34
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Viktor Křivánek, asistoval Lukáš Rychecký (8:2).
44:09
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Šimon Zinek, asistoval Tomáš Krpálek (7:2).
44:00
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Vladimír Jambor, asistoval Viktor Křivánek (6:2).
42:44
Timeout FK Slovan J.Hradec
40:18
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Viktor Křivánek bez asistence (5:2).
34:02
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Viktor Křivánek, asistoval Šimon Zinek (4:2).
33:28
Vyloučen hráč Michal Beránek družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za blokování hokejky.
30:00
30:00
24:53
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Matěj Plachetský bez asistence (3:2).
18:54
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Tomáš Lichevník, asistoval Matyáš Slavík (2:2).
17:02
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Tomáš Dofek, asistoval Michal Beránek (1:2).
15:00
15:00
13:57
Vyloučen hráč Vladimír Jambor družstva FBŠ Jihlava na 2 minuty za hra bez hokejky.
13:57
Vyloučen hráč Vladimír Jambor družstva FBŠ Jihlava - osobní trest.
08:47
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Filip Šimek, asistoval Michal Beránek (1:1).
05:31
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Kryštof Böhm, asistoval Šimon Zinek (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jaroslav Štolc a Pavel Urbánek.
00:00
00:00
Line-up hostů FK Slovan J.Hradec: brankář: Jakub Kořínek; hráči v poli: Kryštof Nekola, Josef Tunka, Tomáš Dofek, Filip Šimek, Michal Beránek
00:00
Line-up domácích FBŠ Jihlava: brankář: Tomáš Krpálek; hráči v poli: Matyáš Slavík, Šimon Zinek, Kryštof Böhm, Matěj Plachetský, Vladimír Jambor