3:1
1:3
- : -

Fbc Strakonice - FBC ROKYCANY 6:5
3. Michal Strejček, 15. Adam Přib, 25. Karel Řezanka, 28. Tomáš Houska, 28. Václav Strejček, 41. Adam Přib - 10. Lukáš Bendek, 35. Jakub Boháč, 46. Vojtěch Vlach, 48. Jakub Košař, 58. Daniel Mikulič; rozhodčí: Václav Paletář - Kamil Vraspír; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 48; zásahy brankářů: Jan Vaníček 16 - Petr Staněk 31; po třetinách: 2:1, 3:1, 1:3;
60:00
Vyjádření trenéra hostů (M. Štván) : Rychlé a tvrdé utkání. Ve druhé třetině jsme na chvíli ztratili koncentraci a soupeř si vytvořil slibný náskok. Jsem rád, že jsme utkání ve třetí třetině zdramatizovali a je jen škoda, že jsme v závěrečném tlaku nevstřelili vyrovnávací gól. Gratulujeme soupeři k vítězství.
60:00
Vyjádření trenéra domácích (K. Šavrda): Děkujeme fans za podporu a přejeme brzké uzdravení všem zraněným hráčům.
60:00
59:25
Timeout FBC ROKYCANY
59:06
Hosté opět v 6 bez golmana
57:49
Vyloučen hráč Adam Přib družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za bránění ve hře.
57:23
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Daniel Mikulič bez asistence (6:5).
57:23
Chyba v domácí rozehrávce, Mikulič se dostal do úniku a překonal Vaníčka
52:07
Hosté stahují golmana z branky a zkoušejí přesilovku 5:4
51:05
Vyloučen hráč Jakub Boháč družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za bránění ve hře.
51:05
Vyloučen hráč Jan Vaníček družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za nesportovní chování.
47:42
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Jakub Košař, asistoval Martin Štván (6:4).
46:20
Pluskal v úniku trefuje tyč
45:11
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Vojtěch Vlach, asistoval Martin Štván (6:3).
40:51
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil Adam Přib, asistoval Lukáš Pluskal (6:2).
40:00
40:00
37:42
Timeout Fbc Strakonice
34:51
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Jakub Boháč, asistoval Lukáš Bendek (5:2).
27:41
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil Václav Strejček bez asistence (5:1).
27:41
Venca si vybojoval míček a předvedl, že i on umí udělat otočku, ze které vsítil gol!
27:19
Houskova dobře umístěná střela ze střední vzdálenosti končí v sítí!
27:18
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil Tomáš Houska, asistoval Jakub Kořán (4:1).
24:50
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil Karel Řezanka, asistoval Karel Šavrda (3:1).
23:50
Strakoničtí teď zamkli soupeře. vyslané střely ale Staňkovu branku neohrozili a končí za mantinelem
20:00
20:00
Střely v první třetině 15:6
20:00
14:20
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil Adam Přib, asistoval Michal Strejček (2:1).
11:51
Strakoničtí dobývají branku Staňka, ten zatím likviduje jednu střelu za druhou.
09:03
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Lukáš Bendek, asistoval Martin Štván (1:1).
07:44
Staněk,si dnes zřejmě dobře postavil branku, další tyč po střele Harmana
03:38
Po střele Hrona zvoní tyč Staňkovi branky
02:18
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil Michal Strejček, asistoval Adam Přib (1:0).
02:18
Tlak domácích končí golem, Strejček M. se vytočil před golamen a poprvé rozvlnil síť
01:00
Domácí na balonku, Staněk musel v úvodu hned dvě nadějné střely.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Paletář a Kamil Vraspír.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ROKYCANY: brankář: Petr Staněk; hráči v poli: Martin Štván, Lukáš Bendek, Jakub Svejkovský, Vojtěch Vlach, Karel Zelenka
00:00
Line-up domácích Fbc Strakonice: brankář: Jan Vaníček; hráči v poli: Vojtěch Houska, Lukáš Pluskal, Karel Šavrda, Michal Strejček, Adam Přib