3:2
1:1
- : -

TJ Znojmo LAUFEN CZ - FBŠ Hummel Hattrick Brno 5:4
9. Milan Palášek, 23. Václav Bajko, 27. Dominik Klimek, 28. Vilém Bednařík, 43. Vilém Bednařík - 12. Lukáš Suk, 22. David Tretina, 29. Marek Zapletal, 44. Nikolas Zouhar; rozhodčí: Marek Loskot - Zdeněk Mlčoušek; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Vojtěch Dvořák ? - Matěj Buršík ?; po třetinách: 1:1, 3:2, 1:1;
45:00
43:36
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Nikolas Zouhar, asistoval Martin Lank (5:4).
42:55
Timeout FBŠ Hummel Hattrick Brno
42:55
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Vilém Bednařík, asistoval Dominik Klimek (5:3).
38:58
Trestné střílení družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno neproměnil Lukáš Suk.
30:00
30:00
28:17
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Marek Zapletal, asistoval David Tretina (4:3).
27:44
26:45
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Dominik Klimek, asistoval Vilém Bednařík (3:2).
22:25
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Václav Bajko, asistoval Lukáš Černý (2:2).
21:21
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil David Tretina, asistoval Martin Lank (1:2).
16:07
Vyloučen hráč Jakub Čech družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za zdržování hry.
15:00
15:00
11:16
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Lukáš Suk, asistoval Nikolas Zouhar (1:1).
08:59
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Milan Palášek, asistoval Martin Vavřina (1:0).
06:57
Trestné střílení družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ neproměnil Václav Bajko.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Marek Loskot a Zdeněk Mlčoušek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Hummel Hattrick Brno: brankář: Matěj Buršík; hráči v poli: Lukáš Suk, Patrik Hájek, Jan Nevěděl, Nikolas Zouhar, Jaroslav David
00:00
Line-up domácích TJ Znojmo LAUFEN CZ: brankář: Vojtěch Dvořák; hráči v poli: Milan Palášek, Lukáš Černý, Dominik Klimek, Jakub Čech, Vilém Bednařík