3:1
2:3
1:0

FK Slovan J.Hradec - PANTHERS OTROKOVICE 7:6p
20. Jan Dítě, 34. Jan Šimic, 37. Jakub Píša, 40. Jakub Jindra, 46. Jakub Píša, 47. Jan Pech, 61. Jakub Píša - 14. Radim Jančík, 15. Ondřej Malý, 36. Pavel Malošík, 48. Jan Michálek, 50. Jan Michálek, 51. Ondřej Malý; rozhodčí: Lukáš Ležák - Martin Ležák; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 30; zásahy brankářů: Jakub Rytíř 16 - Matěj Kubíček 9; po třetinách: 1:2, 3:1, 2:3, 1:0;
60:45
60:45
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Jakub Píša, asistoval Jan Pech (7:6).
60:00
60:00
Komentář trenéra domácích: Od začátku zápasu super týmový a bojovný výkon. Dokázali jsme proměnit šance a dotáhnout zápas do vítězného konce. Děkujeme soupeři a divákům.
60:00
Komentář trenéra hostů: Dneska jsme v maximálním nasazení hráli tak posledních zhruba 5 minut, takže jsme si o tento výsledek koledovali. Díky soupeři za utkání.
60:00
50:45
Timeout FK Slovan J.Hradec
50:45
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Ondřej Malý, asistoval Jan Hrtús (6:6).
49:25
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Jan Michálek, asistoval Adam Javořík (6:5).
47:24
46:46
Timeout PANTHERS OTROKOVICE
46:46
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Jan Pech, asistoval Jan Dítě (6:3).
45:47
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Jakub Píša, asistoval Jakub Jindra (5:3).
40:00
40:00
39:07
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Jakub Jindra, asistoval Vít Hovorka (4:3).
36:34
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Jakub Píša, asistoval Vít Hovorka (3:3).
35:05
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Pavel Malošík, asistoval Adam Javořík (2:3).
34:32
Vyloučen hráč Jan Pech družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za sekání.
33:19
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Jan Šimic, asistoval Jiří Šustr (2:2).
20:00
20:00
19:32
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Jan Dítě, asistoval Martin Novák (1:2).
14:46
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Ondřej Malý, asistoval Daniel Popovský (0:2).
13:46
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Radim Jančík, asistoval Pavel Malošík (0:1).
09:38
Vyloučen hráč Jan Hrtús družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za bránění ve hře.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Ležák a Martin Ležák.
00:00
00:00
Line-up hostů PANTHERS OTROKOVICE: brankář: Matěj Kubíček; hráči v poli: Pavel Malošík, Radim Jančík, Adam Javořík, Jan Michálek, Lukáš Chudíček
00:00
Line-up domácích FK Slovan J.Hradec: brankář: Jakub Rytíř; hráči v poli: Vít Hovorka, Martin Novák, Jakub Jindra, Jan Dítě, Jan Šimic