8:0
3:0
- : -

ACEMA Sparta Praha Barr - FAT PIPE FLORBAL CHODOV white 1 11:0
1. Matyáš Kopecký, 1. Kryštof Veber, 2. Jakub Slavík, 9. Matyáš Rubeš, 9. Kryštof Veber, 11. Matyáš Kopecký, 11. Matyáš Rubeš, 12. Lukáš Mitera, 16. Vojtěch Kaliba, 23. Jakub Slávek, 24. Matyáš Kopecký; rozhodčí: Filip Rabiňák - František Raffay; vyloučení: 2 + Michal Goldschmied ČK1 + 5:2; využití: 1:0; diváků: 19; zásahy brankářů: David Palaš ? - Ondřej Marek ?; po třetinách: 8:0, 3:0;
24:00
23:07
Branku družstva ACEMA Sparta Praha Barr vstřelil Matyáš Kopecký bez asistence (11:0).
22:57
Branku družstva ACEMA Sparta Praha Barr vstřelil Jakub Slávek, asistoval Lukáš Mitera (10:0).
20:05
Vyloučen hráč Matyáš Kopecký družstva ACEMA Sparta Praha Barr na 2 minuty za nesportovní chování.
15:57
Branku družstva ACEMA Sparta Praha Barr vstřelil Vojtěch Kaliba, asistoval Richard Belda (9:0).
14:57
Vyloučen hráč Tomáš Kupsa družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV white 1 na 2 minuty za hra na zemi.
12:00
12:00
11:27
Branku družstva ACEMA Sparta Praha Barr vstřelil Lukáš Mitera bez asistence (8:0).
10:35
Branku družstva ACEMA Sparta Praha Barr vstřelil Matyáš Rubeš, asistoval Michal Goldschmied (7:0).
10:35
Vyloučen hráč Michal Goldschmied družstva ACEMA Sparta Praha Barr do konce utkání.
10:35
Vyloučen hráč Michal Goldschmied družstva ACEMA Sparta Praha Barr na 5 minut za neuvedení v sestavě.
10:13
08:42
Branku družstva ACEMA Sparta Praha Barr vstřelil Kryštof Veber bez asistence (5:0).
08:36
Branku družstva ACEMA Sparta Praha Barr vstřelil Matyáš Rubeš, asistoval Lukáš Mitera (4:0).
05:30
Vyloučen hráč Lukáš Sedláček družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV white 1 na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
03:49
Vyloučen hráč Martin Kobera družstva ACEMA Sparta Praha Barr na 2 minuty za nedovolené vrážení.
01:20
Timeout FAT PIPE FLORBAL CHODOV white 1
01:20
Branku družstva ACEMA Sparta Praha Barr vstřelil Jakub Slavík, asistoval Kryštof Hajda (3:0).
00:35
00:22
Branku družstva ACEMA Sparta Praha Barr vstřelil Matyáš Kopecký, asistoval Matyáš Rubeš (1:0).