3:1
1:2
- : -

FBC Česká Lípa B - Florbalová akademie MB 6:8
1. Petr Procházka, 18. Petr Procházka, 21. Marek Dzierža, 32. Petr Procházka, 40. Jan Bureš, 60. Petr Procházka - 1. Michal Stehlík, 4. Tadeáš Lang, 7. Jan Ulman, 12. Michal Macků, 18. Michal Stehlík, 37. Tomáš Malý, 49. Tomáš Malý, 54. Tadeáš Lang; rozhodčí: Lukáš Kešner - Jiří Jelínek; vyloučení: 4 + Josef Hanzalík 5:0; využití: 0:0; diváků: 23; zásahy brankářů: Vojtěch Nechvíle 29 - Petr Bárta 11, Radovan Kopuletý 11; po třetinách: 2:5, 3:1, 1:2;
60:00
Střely po třetí třetině: 8 - 11.
60:00
Vyjádření vedoucího hostí, pana Aleše Tůmy: „Chtěli jsme ukončit sezónu vítězstvím, což se nám podařilo. Splnili jsme si cíl a jsme rádi. Díky soupeři, rozhodčím i divákům.“
60:00
Vyjádření vedoucího domácích, pana Marka Dzierži: „Dnešní zápas byl hodně těžký, snažili jsme se se soupeřem držet krok. Bohužel nás pak přestříleli a my je už nedohnali. Díky soupeřům, divákům a rozhodčím za zápas.“
60:00
59:47
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil Petr Procházka, asistoval David Böhme (6:8).
59:46
Domácí přežili pětiminutové oslabení bez újmy.
59:00
Do konce základní hrací doby zbývá poslední minuta.
56:44
Skvělý zákrok Nechvíleho!
55:05
Notnou chvíli si u nás posedí Hanzalík a přidal se k němu i Bureš.
54:53
Vyloučen hráč Jan Bureš družstva FBC Česká Lípa B na 2 minuty za bránění ve hře.
54:46
Vyloučen hráč Josef Hanzalík družstva FBC Česká Lípa B na 5 minut za nedovolené vrážení.
53:48
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Tadeáš Lang bez asistence (5:8).
52:54
Timeout FBC Česká Lípa B
50:26
Dzierža zkoušel přehodit obranu i brankáře Boleslavi, jeho lob byl ale příliš dlouhý.
48:36
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Tomáš Malý, asistoval Aleš Tůma (5:7).
47:13
Skvěle se ukázal Hanzalík, když dokázal necelou půlminutu držet balon za bránou hostí, akci ale nakonec se svými spoluhráči nezakončil ideálně.
46:28
V útočném rohu rozehrají hosté.
42:51
Hezky teď Dzierža provedl gymnastickou sestavu skoků a přeskoků přes překážky a získal pro sebe volný balon.
41:54
Šebera si našel volnou skulinku a od poloviny hřiště propálil všechno, co mu stálo v cestě.
41:00
Knespl hledal Petříčka, ten ale nestihl doběhnout.
40:10
Do útoku se hnal Procházka, ale jeho šanci zblokoval obránce hostí.
40:00
40:00
Střely po druhé třetině: 10 - 9.
40:00
39:45
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil Jan Bureš, asistoval Petr Procházka (5:6).
37:32
Vyloučen hráč Jan Bureš družstva FBC Česká Lípa B na 2 minuty za hrubost.
36:29
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Tomáš Malý, asistoval Jiří Krouský (4:6).
35:10
Pohledná střela Procházky, Kopuletý vyráží.
31:52
Ke svým narozeninám a svátku si Petr Procházka naděluje hattrick a střílí kontaktní gól domácího týmu.
31:21
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil Petr Procházka, asistoval Marek Dzierža (4:5).
31:02
Volný úder pro středočeský tým zhruba u poloviny hřiště.
30:22
Střídání brankáře. Nový brankář Radovan Kopuletý družstva Florbalová akademie MB
26:50
Hvězdou naší oblíbené rubriky Odposlechnuto ze hřiště nyní Marek Dzierža, který navigoval Procházku na vhazování: „Prochy, ten křížek je ale metr doprava ještě.“
26:19
Böhme v souboji s La Ngocem.
25:00
Po střele jednoho z útočníků hostí zvoní tyč.
20:29
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil Marek Dzierža bez asistence (3:5).
20:29
V oslabení utekl Dzierža a volný překonal brankáře Boleslavi.
20:00
20:00
Střely po první třetině: 10 - 17.
20:00
19:53
Vyloučen hráč Josef Hanzalík družstva FBC Česká Lípa B na 2 minuty za sekání.
19:53
Stejný faul jako Petříček předvedl Hanzalík a i on si u nás dvě minutky odpočine.
19:00
Probíhá poslední minuta první třetiny.
17:59
A za padesát sekund hosté zvyšují svůj náskok, prosadil se Michal Stehlík.
17:58
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Michal Stehlík, asistoval Hieu La Ngoc (2:5).
17:09
Procházka opět zakončuje Dzieržovu přihrávku za Bártova záda.
17:08
15:47
Šebera vracel balonek zpět na Bureše, ten ale ztratil.
13:17
Pešír teď otočkou nazpět zpomalil slibně se rozvíjející akci, kterou založil Petříček.
12:57
Za bránou domácích kombinuje Mladá Boleslav.
11:21
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Michal Macků, asistoval Jan Ulman (1:4).
11:12
Dorazit svou střelu za Bártu zkoušel Petříček, gólman Boleslavi pozorný.
09:54
Jiří Krouský teď vyzkoušel pozornost gólmana České Lípy.
09:18
Dobré místo pro přihrávku si teď nevybral Hanzalík, přihrál totiž soupeři přímo do šance.
08:28
Další pokus vypálil Ulman, Nechvíle zasahuje.
06:32
Hosté zásluhou Jana Ulmana zvyšují svůj náskok.
06:31
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Jan Ulman, asistoval Petr Machač (1:3).
06:27
Svůj pobyt na trestné lavici ukončil Jan Petříček a domácí jsou v plném počtu.
05:44
Na polovině hřiště utrpěl náraz Dzierža, ale vcelku rychle se zvedá a odchází střídat.
04:27
Vyloučen hráč Jan Petříček družstva FBC Česká Lípa B na 2 minuty za sekání.
03:21
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Tadeáš Lang, asistoval Michal Stehlík (1:2).
03:20
Šťastnější jsou ale nyní hráči Boleslavi, kteří si získali náskok dvojitou dorážkou za Nechvíleho.
02:51
Oba týmy nechtějí soupeři nechat nic zadarmo a snaží se získat balon.
01:01
V rychlém sledu padly dva góly za sebou a začínáme tak de facto od začátku.
00:51
00:38
00:30
Prvních třicet sekund tráví balonek na čepelích hostí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Kešner a Jiří Jelínek.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbalová akademie MB: brankář: Petr Bárta; hráči v poli: Jan Ulman, Aleš Tůma, Petr Machač, Hieu La Ngoc, Jiří Krouský
00:00
Line-up domácích FBC Česká Lípa B: brankář: Vojtěch Nechvíle; hráči v poli: Jan Bureš, David Böhme, Jan Šebera, Marek Dzierža, Petr Procházka