3:1
6:3
- : -

Florbal Neratovice - SK Alien Nation Černošice 9:4
4. Ondřej Huml, 9. Ondřej Huml, 10. Michael Tvrdek, 13. Adam Volf, 19. Marek Šíma, 22. Jan Kvasnička, 23. Tadeáš Kvasnička, 23. Lukáš Valenta, 24. Lukáš Valenta - 8. Lukáš Besser, 17. Dominik Ottomanský, 18. Tobias Ševčík, 19. Dominik Ottomanský; rozhodčí: Jindřich Kratochvíl - Bohuslav Juráš; vyloučení: 0:2 + Lukáš Martínek ČK1 + 5; využití: 3:0; zásahy brankářů: Tomáš Losenický ?, Matouš Kvapil ? - Tomáš Benačka ?; po třetinách: 3:1, 6:3;
24:00
23:59
Branku družstva Florbal Neratovice vstřelil Lukáš Valenta, asistoval Michael Tvrdek (9:4).
23:28
Vyloučen hráč Lukáš Martínek družstva SK Alien Nation Černošice do konce utkání.
23:28
Vyloučen hráč Lukáš Martínek družstva SK Alien Nation Černošice na 5 minut za hrubost.
22:40
Branku družstva Florbal Neratovice vstřelil Lukáš Valenta bez asistence (8:4).
22:10
Branku družstva Florbal Neratovice vstřelil Tadeáš Kvasnička, asistoval Ondřej Huml (7:4).
21:52
Timeout SK Alien Nation Černošice
21:52
Branku družstva Florbal Neratovice vstřelil Jan Kvasnička, asistoval Jakub Cihla (6:4).
19:59
Vyloučen hráč Alexandr Pavlovský družstva SK Alien Nation Černošice na 2 minuty za hrubost.
18:51
Branku družstva Florbal Neratovice vstřelil Marek Šíma, asistoval Ondřej Huml (5:4).
18:17
Timeout Florbal Neratovice
18:17
Branku družstva SK Alien Nation Černošice vstřelil Dominik Ottomanský bez asistence (4:4).
17:49
Branku družstva SK Alien Nation Černošice vstřelil Tobias Ševčík, asistoval Alexandr Pavlovský (4:3).
16:48
Branku družstva SK Alien Nation Černošice vstřelil Dominik Ottomanský, asistoval Lukáš Besser (4:2).
12:20
Branku družstva Florbal Neratovice vstřelil Adam Volf, asistoval Ondřej Huml (4:1).
12:00
Střídání brankáře. Nový brankář Matouš Kvapil družstva Florbal Neratovice
12:00
12:00
11:18
Vyloučen hráč Tobias Ševčík družstva SK Alien Nation Černošice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
09:49
Branku družstva Florbal Neratovice vstřelil Michael Tvrdek, asistoval Jakub Cihla (3:1).
08:54
Branku družstva Florbal Neratovice vstřelil Ondřej Huml, asistoval Adam Volf (2:1).
07:43
Branku družstva SK Alien Nation Černošice vstřelil Lukáš Besser bez asistence (1:1).
03:51
Branku družstva Florbal Neratovice vstřelil Ondřej Huml, asistoval Marek Šíma (1:0).