3:1
- : -
Zlín Lions

Zlín Lions - Florbal Vsetín 8:6
2. Martin Janeček, 7. Martin Kelíšek, 24. Jiří Štěpánek, 33. Jakub Žáček, 40. Martin Janeček, 46. Martin Janeček, 52. Michal Kundrata, 60. Martin Janeček - 11. Ivan Zajíc, 16. Jakub Húšť, 18. Robin Macek, 23. Jakub Húšť, 35. Tomáš Březík, 57. Jakub Húšť; rozhodčí: Stanislav Kosek - Jaromír Kubáč; vyloučení: 4:1; využití: 1:2; diváků: 11; zásahy brankářů: Martin Bobál 16 - Vít Zgarba 16; po třetinách: 2:3, 3:2, 3:1;
60:00
Komentář trenéra hostů: Nic nebalíme, a v té lize se prostě zachráníme! Děkujeme soupeři za férové utkání, rozhočím a divákům.
60:00
Komentář trenéra domácích: Dnešní zápas se odehrával v tempu derby. Chvíli měl navrch jeden tým, chvíli druhý. Všichni do toho dali 100 procent. My jsme z toho vyšli jako všťastnější tým, hlavně tím, že kluci dělali to co měli a poslední třetinu zahráli výborně. Děkuji soupeři za zápas a divákům za skvělou atmosféru.
60:00
59:46
Vsetín opět v šesti.
59:13
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Martin Janeček bez asistence (8:6).
59:13
S největší pravděpodobností je o vítězi rozhodnuto.
59:00
Začíná poslední minuta dnešního utkání.Vsetín bez golmana ovšem v pěti hráčích...zajímavá taktika
58:50
Timeout Florbal Vsetín
56:45
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Jakub Húšť, asistoval Tomáš Zubek (7:6).
56:45
Branka Vsetína při nedůrazu Zlína na vlastním brankovišti.
53:29
Vyloučen hráč Jaroslav Lovecký družstva Zlín Lions na 2 minuty za nedovolené vrážení.
53:29
Hosté mají možnost zdramatizovat utkání po tvrdém hitu Loveckého.
51:59
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Michal Kundrata, asistoval Michal Baroň (7:5).
51:59
Po krásné individuální akci a střele na vzdálenější tyč Kundrata rozjásal domácí fanoušky.
48:25
Utkání začíná nabírat na intenzitě,hraje se o každý kousek hrací plochy.
45:40
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Martin Janeček, asistoval Lukáš Chalabala (6:5).
40:00
40:00
Střely celkem po 2.třetině:Zlín:19,Vsetín:23 Zásahy golmanů-Bobál:10 Zgarba:6
40:00
39:18
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Martin Janeček, asistoval Michal Kundrata (5:5).
37:52
Vyloučen hráč Jakub Maniš družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za špatné střídání.
36:48
Vyloučen hráč Jan Vondřejc družstva Zlín Lions na 2 minuty za hrubost.
34:26
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Tomáš Březík bez asistence (4:5).
32:57
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Jakub Žáček, asistoval Martin Kelíšek (4:4).
23:30
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Jiří Štěpánek, asistoval Tadeáš Volf (3:4).
22:17
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Jakub Húšť, asistoval Ivan Zajíc (2:4).
20:52
Vyloučen hráč Pavel Balusek družstva Zlín Lions na 2 minuty za sekání.
20:00
20:00
17:47
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Robin Macek, asistoval Michal Žůrek (2:3).
17:29
Vyloučen hráč Jiří Štěpánek družstva Zlín Lions na 2 minuty za bránění ve hře.
15:46
10:20
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Ivan Zajíc, asistoval Jakub Maniš (2:1).
06:37
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Martin Kelíšek, asistoval Jiří Štěpánek (2:0).
01:19
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Martin Janeček, asistoval Pavel Balusek (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Stanislav Kosek a Jaromír Kubáč.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Vsetín: brankář: Vít Zgarba; hráči v poli: Jakub Húšť, Tomáš Březík, Michal Žůrek, Ivan Zajíc, Tomáš Zubek
00:00
Line-up domácích Zlín Lions: brankář: Jan Krkoška; hráči v poli: Jiří Štěpánek, Michael Kořének, Michal Baroň, Lukáš Chalabala, Michal Kundrata