4:2
1:2
- : -

Florbal Chomutov - FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice 8:5
5. Adam Martin, 12. Ondřej Vršata, 14. Matěj Martinovský, 20. Adam Manas, 21. Tomáš Kotlan, 21. Adam Martin, 26. Martin Jeníček, 41. Jakub Steklý - 3. Ondřej Zlesák, 24. David Vondra, 30. Martin Škorpa, 31. Martin Škorpa, 38. David Vondra; rozhodčí: Barbora Suková - Lukáš Pekárek; vyloučení: 2:3; využití: 2:1; diváků: 11; zásahy brankářů: Petr Kala 15 - Ondřej Hnátek 9; po třetinách: 3:1, 4:2, 1:2;
45:00
44:59
Střely na bránu po třetí třetině: Chomutov 5, Praha-Kunratice 9.
44:59
Komentář trenéra domácích: Rozkouskovaný zápas plný faulů a nepřesností z obou stran. Proměněná přesilová hra a kreativita při řešení protiútoků jsou plusy, které si z tohoto zápasu odneseme. Díky soupeři za utkání.
44:11
Obránce domácích blokuje střelu. Hostí jsou nabuzení střelit gól, dokonce hrají bez brankáře.
42:48
Vyloučen hráč Ondřej Holubář družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za bránění ve hře.
40:43
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Jakub Steklý, asistoval Martin Jeníček (8:5).
39:48
Štěpán Vácha nepřežil souboj o míček. Hráči běželi v plné rychlosti a po srážce se Vácha drží za koleno.
39:16
Vyloučen hráč Michal Gabriel družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za špatné střídání.
38:55
Po třetí dorážce proklouzl míček pod domácím brankářem. Tomáš Henrich vyráží míček hokejkou z brankové čáry.
37:57
Petr Kala vyráží střelu z uvolnění.
37:06
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil David Vondra, asistoval Štěpán Vácha (7:5).
35:55
Jakub Steklý trefuje tyč.
35:10
Tomáš Henrich střílí do brankáře, toto byla jejich první střela v třetině.
33:50
Ondra Holubář běží u mantinelu, zastavili ho dva soupeři. Praha zahajuje protiútok.
32:00
Tomáš Henrich a Tomáš Kuzma se do sebe zamotali.
30:13
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Martin Škorpa, asistoval Štěpán Vácha (7:4).
30:01
Chomutov vyhrává vhazování.
30:00
30:00
29:59
Střely na bránu po druhé třetině: Chomutov 5, Praha-Kunratice 6.
29:42
28:39
Vyloučen hráč Jakub Steklý družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za bránění ve hře.
27:45
Tomáš Kuzma vybojoval míček před bránou soupeře, uvolnil se a trefuje tyč.
26:17
Brána domácích se posunula a gól nebyl uznán.
25:37
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Martin Jeníček, asistoval Adam Martin (7:2).
23:25
23:24
Parádní střela do víka od Vondry, který se protlačil cestu skrze střed.
20:52
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Adam Martin z trestného střílení (6:1).
20:20
Brankář si vyjíždí proti střelci, ten rychle nahrává na druhou stranu a Tomáš Kotlan se ani nezapotil, když střílel do prázdné brány úplně opuštěn obránci.
20:11
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Tomáš Kotlan, asistoval Martin Jeníček (5:1).
19:56
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Adam Manas, asistoval Petr Krob (4:1).
19:17
Ondřej Zlesák ztrácí nervy, Ondřeje Holubáře sráží na mantinel.
17:59
Martin Škorpa padá k zemi. Adam Martin mu pomáhá vstát.
15:50
Praha střílí první, střela se zarazila o hrudník gólmana.
15:01
15:00
15:00
14:59
Střely na bránu po první třetině: Chomutov 7, Praha-Kunratice 5.
13:40
Střela hostí přelétá bránu.
13:16
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Matěj Martinovský, asistoval Petr Krob (3:1).
13:00
Hostí se drží na své polovině, avšak presují každého kdo se přiblíží.
11:55
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Ondřej Vršata, asistoval Petr Krob (2:1).
11:14
Petr Kala vyjíždí proti střelci, nohama ukopl soupeři míček, ale míček nemá pod kontrolou. Nakonec přispěchal obránce na pomoc.
09:09
Vyloučen hráč Ondřej Zlesák družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za nesportovní chování.
08:00
Už to vypadalo, že hostí budou skórovat, ale než stihl útočník vystřelit, přilétly hokejky z obou stran a míček přišel.
06:15
Adam Rychlý běží sám na bránu, než stihl zpracovat míček obránci ho skřípli a o míček ho obrali.
04:45
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Adam Martin, asistoval Martin Jeníček (1:1).
04:28
Vyloučen hráč Tomáš Kuzma družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za sekání.
04:05
Petr Krob střílí z dálky, střela letěla pod břevno, ale brankář opět vyráží.
03:20
Adam Martin střílí po přihrávce z první. Golman pohotově reaguje a rukou vyráží míček.
02:05
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Ondřej Zlesák, asistoval Petr Šimon (0:1).
01:30
Brankář domácích Kala se staví před střelu soupeře před bránou. Domácí berou míček na hokejku.