6:0
4:1
- : -

FBŠ SLAVIA Plzeň - FBC Došwich Milevsko 13:2
9. Vladimír Buzický, 13. Tomáš Vlček, 19. David Pilík, 22. Patrik Med, 22. Matěj Šrámek, 25. Petr Pacanda, 26. Ondřej Ježek, 32. Tomáš Vlček, 34. Matěj Šrámek, 41. Jan Huleš, 45. Tomáš Vlček, 47. Adam Hašek, 48. Tomáš Voříšek - 4. Adam Černý, 55. Adam Černý; rozhodčí: Lukáš Tomášek - Jakub Šimek; vyloučení: 3:2 + Jakub Kotrba 5; využití: 0:1; diváků: 43; zásahy brankářů: Daniel Dolák 18 - Miloš Kahoun 16, Petr Šimák 3; po třetinách: 3:1, 6:0, 4:1;
60:00
Střely ve 3. třetině Slavie 9 Milevsko 7
60:00
Komentář trenéra hostů: Začátek nebyl špatný,celá první třetina se nám celkem povedla.Nebýt individuálních chyb.Rozhodla druhá třetina a pak už byl zápas jednoznačný.Díky soupeři za zápas.
60:00
Komentář trenéra domácích (Jan Husák): Rozhodli jsme dobrým vstupem do druhé části, mezi 5. a 47. minutou jsme byli hladoví po gólech a zakončovali jsme efektivně. Závěrečná třetina byla bohužel odfláknutá. Ceníme si kontroly nad zápasem a taky bodového přínosu od 12 hráčů. Děkuji všem.
60:00
54:07
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Adam Černý, asistoval Petr Dolejš (13:2).
48:41
Vyloučen hráč Jakub Kotrba družstva FBC Došwich Milevsko na 5 minut za hrubost.
47:34
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Tomáš Voříšek, asistoval Matouš Bešta (13:1).
46:54
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Adam Hašek, asistoval Petr Pacanda (12:1).
46:54
Střídání brankáře. Nový brankář Petr Šimák družstva FBC Došwich Milevsko
44:35
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Tomáš Vlček, asistoval Adam Hašek (11:1).
40:31
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Jan Huleš, asistoval Vladimír Buzický (10:1).
40:00
40:00
Střely po 2. třetině Slavie 11 Milevsko 6
40:00
33:30
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Matěj Šrámek, asistoval Dominik Dolejš (9:1).
31:51
30:12
Vyloučen hráč Jan Huleš družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
26:30
Vyloučen hráč Adam Černý družstva FBC Došwich Milevsko na 2 minuty za hra na zemi.
25:59
Vyloučen hráč Miloš Kahoun družstva FBC Došwich Milevsko na 2 minuty za hrubost.
25:04
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Ondřej Ježek, asistoval Jan Huleš (7:1).
24:36
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Petr Pacanda, asistoval David Pilík (6:1).
21:55
Vyloučen hráč Vojtěch Porazil družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za sekání.
21:11
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Matěj Šrámek, asistoval Matouš Bešta (5:1).
21:01
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Patrik Med, asistoval Ondřej Ježek (4:1).
20:00
20:00
Střely po 1. třetině Slavie 12 Milevsko 7
20:00
18:53
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil David Pilík, asistoval Petr Pacanda (3:1).
12:14
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Tomáš Vlček, asistoval Patrik Med (2:1).
08:17
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Vladimír Buzický, asistoval Jan Huleš (1:1).
08:04
Trestné střílení družstva FBC Došwich Milevsko neproměnil Václav Strouhal.
03:49
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Adam Černý, asistoval Lukáš Trojáček (0:1).
03:14
Vyloučen hráč Matěj Šrámek družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Tomášek a Jakub Šimek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Došwich Milevsko: brankář: Miloš Kahoun; hráči v poli: Marek Čáp, Václav Strouhal, Adam Černý, Jakub Kotrba, Jakub Štván
00:00
Line-up domácích FBŠ SLAVIA Plzeň: brankář: Daniel Dolák; hráči v poli: Adam Hašek, Petr Pacanda, David Pilík, Vojtěch Porazil, Tomáš Vlček