1:0
1:0
TJ Turnov

TJ Turnov - FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň 8:7p
4. Karolína Bittnerová, 9. Kateřina Vlková, 21. Johana Fišerová, 22. Lucie Veselá, 30. Lucie Veselá, 33. Lucie Brabcová, 48. Lucie Veselá, 64. Karolína Bittnerová - 11. Nikola Verbičová, 17. Andrea Košťálová, 19. Barbora Krňoulová, 22. Lucie Veselá, 26. Michaela Urbanová, 37. Michaela Mašková, 38. Nikola Verbičová; rozhodčí: David Macoun - Michal Jon; vyloučení: 1:2; využití: 1:1; diváků: 25; zásahy brankářů: Kateřina Brabcová 9, Denisa Plačková 5 - Veronika Fišerová 17; po třetinách: 2:3, 4:4, 1:0, 1:0;
63:00
65:00
Komentář trenéra hostů, Milana Bejčka: Ze zápasu hraném ve svižné tempu jsme si dle mého názoru zasloužili získat více než jeden bod. To se nestalo zejména kvůli naší nízké produktivitě. Nicméně herní projev družstva byl většinu víkendu solidní, věřím, že holky začnou na tréninku více makat a větším počtu. Děkuji všem zúčastněným za toto utkání.
65:00
Komentář trenéra domácích, Radima Kolomazníka: Konečně. Konečně. Konečně. Dali jsme více více gólů než soupeř a dnes zaslouženě vyhráli. Poslední třetina byla taková, jak bychom se měli prezentovat v každém utkání. Děkuji holkám za předvedenou hru. Soupeřkám za dobré utkání.
64:59
Střely v prodloužení: TJ Turnov - 2 FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň - 1
63:00
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Karolína Bittnerová bez asistence (8:7).
60:00
Čeká nás pětiminutové prodloužení 5 na 5.
60:00
59:59
Střely ve třetí třetině: TJ Turnov - 8 FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň - 4
58:04
Několik infarktových momentů pro hostující brankářku.
54:45
Solo od Vlkové. Vzala míček za vlastní brankou, obešla několik hráček a došla si až pro střelu. Ta skončila na břevně :|
52:00
Do konce základní hrací doby zbývá 8 minut. Dočkáme se dnes prodloužení, nebo ještě některá hráčka zvrátí stav utkání pro svůj tým?
50:32
Další tyč za Plačkovou! Gólmanka si nyní vybírá štěstí za včerejší zápas.
49:20
L. Veselá si žádá po pádu ošetření od Martina Valtra. Snad to nebude nic vážného, bylo by to veliké oslabení pro domácí tým.
47:24
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Lucie Veselá, asistoval Šárka Veselá (7:7).
47:24
L. Veselá je k nezastavení! Další nádherný gól na jejím kontě.
46:00
Klementová prováhala ideální příležitost ke střele.
44:40
Procházková šla s Bittnerovou 2 na 1. Procházková mohla jít sama, ale rozhodla se pro přihrávku. Bittnerová sice trefila, ale mimo branku.
44:03
A další tyč. Při Plačkové stojej všichni svatí.
41:55
Tyč! Za zády Plačkové.
40:01
Do zápasu se vrhá Plačková, která už má v tomto zápase chytnuté trestné střílení.
39:57
Brabcová mohla srovnat, ale trestuhodně netrefila přihrávku od L. Veselé.
37:58
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Nikola Verbičová bez asistence (6:7).
37:58
Skrytá střela přes Vlkovou. Brabcová už nestihla zareagovat.
36:36
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Michaela Mašková, asistoval Barbora Krňoulová (6:6).
36:36
Máme opět srovnáno. :(
35:39
Bajerová těsně přestřeluje branku Fišerové.
32:17
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Lucie Brabcová, asistoval Johana Fišerová (6:5).
32:17
Turnov jde do vedení! Fišerová vybojovala míček a přihrála na Brabcovou, která fikaně poslala míček po zemi.
29:57
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Lucie Veselá, asistoval Barbora Bajerová (5:5).
29:57
F. Záleský zhruba před 10 vteřinami: "Jediná možnost je, že L. Veselá vezme míček a dá gól" a takto to skončilo.
29:06
Vyloučen hráč Ivana Drugdová družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za sekání.
27:33
Můžeme sledovat velice vyrovnané utkání.
26:28
Fišerová se pere jako lev.
25:45
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Michaela Urbanová bez asistence (4:5).
25:45
Urbanová se vymotala až do dobré pozice a střelou do horního růžku nedala Brabcové příliš moc šancí.
24:43
Obrovská šance pro Procházkovou!
21:44
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Lucie Veselá, asistoval Lucie Brabcová (4:4).
21:44
L. Veselá zřejmě vyslyšela slova Františka Záleského, který zde na časomíře pronesl přání, ať nic nevymýšlí a vystřelí. Vznikla z toho krásná střela do šibenice.
21:11
Vlastní branku družstva TJ Turnov vstřelil Lucie Veselá (3:4).
21:11
Vlková si nevybrala zrovna vhodný moment k vystřídání a L. Veselá ve snaze zabránit střele ji pouze srazila za bezmocnou Brabcovou.
20:33
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Johana Fišerová, asistoval Lucie Veselá (3:3).
20:33
Vstup do druhé třetiny jako hrom. Fišerová překonává, sice s velkým štěstím ale přeci jen, svou jmenovkyni v bráně Plzně.
20:00
20:00
19:59
Střely v první třetině: TJ Turnov - 10 FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň - 8
18:26
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Barbora Krňoulová bez asistence (2:3).
18:26
Krňoulová se napodruhé z dorážky prosazuje přízemní střelou k tyčce.
16:41
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Andrea Košťálová bez asistence (2:2).
16:41
Vlková už se chystala na návrat na hřiště, ale Košťálová trefuje ze vzduchu mezi nohama Brabcové.
14:52
Vyloučen hráč Kateřina Vlková družstva TJ Turnov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
14:52
Co dodat, Vlková se jen postavila jedné z Plzeňských hráček do cesty, která na ní naběhla a spadla.
14:23
Plzeň se na chvíli usadila v útočném pásmu. Obrana Turnova ale výrazně pomohla Brabcové a stav zůstává i nadále stejný.
12:02
Štěstí v neštěstí se teď projevilo v případě L. Veselé, ke které se na půlce příhodně odrazil míček a vydala se sama na Fišerovou, trefila pouze tyč.
10:52
Trestné střílení družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň neproměnil Barbora Krňoulová.
10:52
Bylo nařízeno trestné střílení pro Plzeň.
10:52
Do brány se proti Krňoulové postavila Plačková, která vychytala Plzeňskou exekutorku nájezdu.
10:22
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Nikola Verbičová, asistoval Markéta Šporová (2:1).
08:14
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Kateřina Vlková bez asistence (2:0).
08:14
Vlková zachytila přihrávku jedné z Plzeňských hráček, nabrala rychlost, obešla si dvě protihráčky a střelou do levé šibenice nedala Fišerové šanci.
07:40
Urbanová nasadila gajdy Š. Veselé a šla sama na Brabcovou, domácí gólmanka úspěšná.
06:11
Velmi dobře sehraná přesilová hra, kdy domácí hráčky měly i trošku smůly, nepřinesla ovoce.
04:11
Vyloučen hráč Ivana Drugdová družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
04:11
Budeme svědky první přesilové hry ze strany Turnova. Drugdová si našla u mantinelu Vacíkovou a poslala ji k zemi.
03:59
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Karolína Bittnerová, asistoval Barbora Bajerová (1:0).
03:59
Domácí jdou do vedení! Bittnerová se prosazuje na malém brankovišti po přihrávce od Bajerové.
03:37
L. Veselá šla sama na branku, ale jakoby se bála vystřelit, tak nahrála za sebe na Vacíkovou, která trefuje břevno!
00:55
První střelu hostující hráčky srazila Vlková mimo.
00:01
Od začátku na míčku tým Plzně.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Macoun a Michal Jon.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň: brankář: Veronika Fišerová; hráči v poli: Barbora Krňoulová, Michaela Mašková, Andrea Košťálová, Lenka Přerostová, Michaela Urbanová
00:00
Line-up domácích TJ Turnov: brankář: Kateřina Brabcová; hráči v poli: Kateřina Vacíková, Johana Fišerová, Šárka Veselá, Lucie Veselá, Lucie Brabcová
00:00
Krásné nedělní odpoledne. Vítám všechny florbalové fans u on-line přenosu ze zápasu 16. kola 1. ligy žen - západ mezi domácím TJ Turnov a hostujícím celkem FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň.
00:00
Dnes nás čeká zápas o tzv. 6 bodů. V případě výhry domácích, pokud tedy hráčky začnou proměňovat své šance, tak mají možnost se posunout na 8. místo v tabulce zaručující účast v play-off.