6:2
0:2
- : -

FBC Česká Lípa - FbC Hradec Králové  6:5
21. Antonín Stárek, 24. Jakub Horák, 27. Patrik Volný, 27. Antonín Stárek, 30. Ladislav Pekárek, 30. Patrik Volný - 3. David Štaier, 16. David Štaier, 17. Radim Bleha, 40. Jonáš Velc, 43. David Štaier; rozhodčí: Nguyen Duc Trung - Martin Mareš; vyloučení: 2 + Ladislav Pekárek 5:2; využití: 1:1; diváků: 49; zásahy brankářů: Vojtěch Jirka 25 - David Slezák 16; po třetinách: 0:1, 6:2, 0:2;
45:00
Střely v 3. třetině 4 -12 pro Hradec, celkem 22-30
45:00
Komentář trenéra hostí: Těžký průběh utkání jsme očekávali kvůli předešlému zápasu s Libercem. Důležité pro nás bylo , že jsme celé utkání mohli odehrát na kompletní tři lajny. Děkuji soupeři, fanouškům a hlavně hráčům, za perfektně odmakané tři třetiny.
45:00
Komentář trenéra domácích Davida Hegera:V tomto utkání nezvítězil lepší tým,pouze naše nedisciplína směrem k rozhočím nás stála v tomto utkání tři body.děkuji hráčům za dnešní utkání.
45:00
Hráči utkání - Česká Lípa: Jirka, HK - Štaier
45:00
42:07
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil David Štaier bez asistence (6:5).
41:40
Hradec pokračuje 6 na 4
41:30
Hradec bez brankáře
40:45
Vyloučen hráč Ladislav Pekárek družstva FBC Česká Lípa na 5 minut za hrubost.
39:46
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Jonáš Velc, asistoval Filip Nerad (6:4).
29:54
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Patrik Volný, asistoval Antonín Stárek (6:3).
29:19
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Ladislav Pekárek, asistoval Oliver Brodský (5:3).
27:04
Vyloučen hráč Radim Bleha družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za nesportovní chování.
26:36
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Antonín Stárek, asistoval Patrik Volný (4:3).
26:36
Střela Stárka z půlky hřiště zapadla do Hradecké brány
26:23
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Patrik Volný bez asistence (3:3).
23:49
Vyloučen hráč Antonín Stárek družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za blokování hokejky.
23:00
Timeout FbC Hradec Králové
23:00
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Jakub Horák, asistoval Ladislav Pekárek (2:3).
22:01
Brankář Jirka měl více štěstí než rozumu. Po nejistém zákroku mu propadl míček, nakonec se zarazil o tyčku
20:49
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Antonín Stárek, asistoval Ondřej Kopič (1:3).
19:55
Vyloučen hráč Jan Košek družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za blokování hokejky.
17:20
Akrobatický let Tomáše Jergeho přes hráče soupeře vyvolal vlnu emocí
16:21
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Radim Bleha bez asistence (0:3).
15:49
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil David Štaier, asistoval Dominik Jarka (0:2).
09:11
Vyloučen hráč Antonín Stárek družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za nedovolené vrážení.
07:40
Dominik Jarka opustil obranné pozice a udělal si z hráčů Č.Lípy kuželky, parádní slalom utnul až poslední obránce
02:36
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil David Štaier, asistoval Matyáš Makovský (0:1).
02:36
Utkání začalo ve velkém tempu, první střela Hradce končí gólem
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Nguyen Duc Trung a Martin Mareš.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Hradec Králové : brankář: David Slezák; hráči v poli: Dominik Jarka, Max Kuštan, Filip Nerad, David Štaier, Jonáš Velc
00:00
Line-up domácích FBC Česká Lípa: brankář: Daniel Jukl; hráči v poli: Ondřej Kopič, Jakub Horák, Oliver Brodský, Ladislav Pekárek, Antonín Stárek