3:1
- : -
TJ Turnov

TJ Turnov - SK BIVOJKY LITVÍNOV 7:2
1. Adéla Kyselová, 12. Agáta Kučerová, 12. Agáta Kučerová, 14. Adéla Kyselová, 21. Adéla Kyselová, 24. Karolína Janatková, 24. Adéla Kyselová - 4. Veronika Kundertová, 28. Sára Bartschová; rozhodčí: Martin Forman - Miroslav Dumek; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Natálie Hassová 19 - Iveta Rejlková 19; po třetinách: 1:1, 3:0, 3:1;
30:00
29:59
střely domácí 8, hosté 6
27:38
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Sára Bartschová, asistoval Aneta Weissová (7:2).
23:55
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Adéla Kyselová, asistoval Karolína Janatková (7:1).
23:11
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Karolína Janatková, asistoval Dominika Hančová (6:1).
20:48
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Adéla Kyselová, asistoval Agáta Kučerová (5:1).
20:00
20:00
19:59
střely domácí 7, hosté 9
18:11
Vyloučen hráč Kristýna Vlková družstva TJ Turnov na 2 minuty za sekání.
13:05
11:37
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Agáta Kučerová bez asistence (3:1).
11:15
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Agáta Kučerová, asistoval Adéla Kyselová (2:1).
10:13
Vyloučen hráč Barbora Rudolfová družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za hrubost.
03:17
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Veronika Kundertová bez asistence (1:1).
00:17
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Adéla Kyselová, asistoval Kristýna Vlková (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Forman a Miroslav Dumek.
00:00
00:00
Line-up hostů SK BIVOJKY LITVÍNOV: brankář: Iveta Rejlková; hráči v poli: Adéla Barochová, Veronika Kýhosová, Jana Krejčová, Aneta Janouškovcová, Karolína Rosenbaumová