1:2
3:0
- : -

1.MVIL Ostrava - 1. FBK Rožnov p/R 5:3
2. Jaroslav Kaprál, 20. Velen Hlavatý, 32. Velen Hlavatý, 36. Matyáš Vašňovský, 36. Velen Hlavatý - 12. Jiří Kloss, 16. Vojtěch Žanta, 22. Richard Plandor; rozhodčí: Martin Siřinek - Lukáš Vaněk; vyloučení: 3 + David Pisko OS:4 + Jiří Šimek 5 + Jiří Kloss OS; využití: 2:0; zásahy brankářů: Filip Puzoň ? - Martin Sklář ?; po třetinách: 1:1, 1:2, 3:0;
36:00
35:58
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil Velen Hlavatý bez asistence (5:3).
35:30
Timeout 1. FBK Rožnov p/R
35:00
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil Matyáš Vašňovský, asistoval Jan Hinčica (4:3).
32:23
Timeout 1.MVIL Ostrava
32:15
Vyloučen hráč Jiří Kloss družstva 1. FBK Rožnov p/R na 2 minuty za nesportovní chování.
32:15
Vyloučen hráč Jiří Kloss družstva 1. FBK Rožnov p/R - osobní trest.
31:50
Vyloučen hráč David Karafiát družstva 1. FBK Rožnov p/R na 2 minuty za vysoká hokejka.
31:10
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil Velen Hlavatý, asistoval Jaroslav Kaprál (3:3).
30:33
Vyloučen hráč Jiří Šimek družstva 1. FBK Rožnov p/R na 5 minut za hrubost.
30:33
Vyloučen hráč David Pisko družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za hrubost.
30:33
Vyloučen hráč David Pisko družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za nesportovní chování.
30:33
Vyloučen hráč David Pisko družstva 1.MVIL Ostrava - osobní trest.
24:00
24:00
21:47
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Richard Plandor, asistoval Jiří Kloss (2:3).
19:42
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil Velen Hlavatý, asistoval Jan Hinčica (2:2).
19:22
Vyloučen hráč David Karafiát družstva 1. FBK Rožnov p/R na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:38
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Vojtěch Žanta bez asistence (1:2).
12:00
12:00
11:56
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Jiří Kloss, asistoval Vojtěch Žanta (1:1).
10:20
Vyloučen hráč Martin Škývara družstva 1. FBK Rožnov p/R na 2 minuty za sekání.
03:33
Vyloučen hráč Lukáš Tomašovský družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za špatné střídání.
01:33
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil Jaroslav Kaprál, asistoval David Pisko (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Siřinek a Lukáš Vaněk.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. FBK Rožnov p/R:
00:00
Line-up domácích 1.MVIL Ostrava: brankář: Filip Puzoň; hráči v poli: Jan Kafna, Lukáš Uherek, Tomáš Elbl, David Pisko, Tomáš Tonka