3:2
4:3
- : -

Florbal Sokolov - FBC RAMOS ROKYCANY 8:6
7. Kryštof Majkus, 16. Kryštof Majkus, 18. Kryštof Kadlec, 20. Kryštof Kadlec, 32. Jan Sedlák, 37. Ondřej Rachunek, 38. Fathi Hedar, 38. Aleš Hoch - 10. Lukáš Mašek, 27. David Šavel, 29. Michal Ernest, 34. Antonín Polcar, 36. Jiří Levý, 37. Jiří Levý; rozhodčí: Vladimír Buzický - Martin Štrunc; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Jiří Pokorný ? - Patrik Urban ?; po třetinách: 1:1, 3:2, 4:3;
45:00
37:36
Timeout FBC RAMOS ROKYCANY
37:36
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Aleš Hoch, asistoval Petr Hoch (8:6).
37:18
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Fathi Hedar, asistoval Jan Sedlák (7:6).
36:50
Branku družstva FBC RAMOS ROKYCANY vstřelil Jiří Levý, asistoval Tomáš Masaryk (6:6).
36:20
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Ondřej Rachunek, asistoval Jan Sedlák (6:5).
35:34
Branku družstva FBC RAMOS ROKYCANY vstřelil Jiří Levý, asistoval Lukáš Mašek (5:5).
33:11
Branku družstva FBC RAMOS ROKYCANY vstřelil Antonín Polcar, asistoval Lukáš Janeček (5:4).
31:51
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Jan Sedlák, asistoval Vojtěch Kaňka (5:3).
30:00
30:00
28:50
Branku družstva FBC RAMOS ROKYCANY vstřelil Michal Ernest bez asistence (4:3).
26:58
Branku družstva FBC RAMOS ROKYCANY vstřelil David Šavel bez asistence (4:2).
19:59
Vyloučen hráč David Šavel družstva FBC RAMOS ROKYCANY na 2 minuty za nesportovní chování.
19:59
Vyloučen hráč Ondřej Rachunek družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za hra bez hokejky.
19:52
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Kryštof Kadlec, asistoval Petr Hoch (4:1).
17:53
15:36
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Kryštof Majkus, asistoval Kryštof Kadlec (2:1).
15:00
15:00
09:51
Branku družstva FBC RAMOS ROKYCANY vstřelil Lukáš Mašek, asistoval Michal Ernest (1:1).
06:30
03:31
Vyloučen hráč Vít Vojta družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za vysoká hokejka.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vladimír Buzický a Martin Štrunc.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC RAMOS ROKYCANY:
00:00
Line-up domácích Florbal Sokolov: brankář: Jiří Pokorný; hráči v poli: Vojtěch Kaňka, Vít Vojta, Petr Hoch, Aleš Hoch, Kryštof Majkus