3:1
4:1
- : -

Florbal Exelsior Havířov - FBC SLOVÁCKO 7:3
20. Petr Martynek, 23. Samuel Řezáč, 25. Petr Martynek, 32. Tomáš Prus, 35. Tomáš Prus, 37. Matěj Mlotek, 39. Štěpán Graf - 6. Jakub Fišner, 25. Tomáš Dleštik, 38. Martin Hadaš; rozhodčí: Jiří Obalil - Vojtěch Fedra; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 42; zásahy brankářů: Vojtěch Vilím ? - Radim Šenkeřík ?, Tobiaš Roch ?; po třetinách: 0:1, 3:1, 4:1;
45:00
44:41
Vyloučen hráč Tomáš Poruba družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za sekání.
38:35
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Štěpán Graf bez asistence (7:3).
37:23
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil Martin Hadaš, asistoval Vojtěch Bistrý (6:3).
37:20
Střídání brankáře. Nový brankář Tobiaš Roch družstva FBC SLOVÁCKO
36:46
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Matěj Mlotek, asistoval Radim Pecháček (6:2).
34:46
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Tomáš Prus bez asistence (5:2).
31:34
Vyloučen hráč Vojtěch Uřičář družstva FBC SLOVÁCKO na 2 minuty za hra rukou.
31:26
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Tomáš Prus, asistoval Štěpán Graf (4:2).
30:00
30:00
29:59
Vyloučen hráč Jakub Fišner družstva FBC SLOVÁCKO na 2 minuty za hra bez hokejky.
24:20
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil Tomáš Dleštik, asistoval Ondřej Vašíček (3:2).
24:07
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Petr Martynek, asistoval Matěj Mlotek (3:1).
22:36
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Samuel Řezáč, asistoval Tomáš Prus (2:1).
21:45
Trestné střílení družstva FBC SLOVÁCKO neproměnil Martin Hadaš.
19:44
15:00
15:00
05:24
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil Jakub Fišner, asistoval Tomáš Dleštik (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Obalil a Vojtěch Fedra.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC SLOVÁCKO: brankář: Radim Šenkeřík; hráči v poli: Václav Jordán, Ondřej Vašíček, Filip Kočenda, Lukáš Hanačík, Martin Hadaš
00:00
Line-up domácích Florbal Exelsior Havířov: brankář: Vojtěch Vilím; hráči v poli: Tomáš Poruba, Radim Pecháček, Štěpán Graf, Matěj Mlotek, Petr Martynek