1:1
3:1
- : -

1. FbK Tábor - FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň 8:7
6. Josef Mareš, 12. Miroslav Hloušek, 17. Jan Loskot, 20. Josef Mareš, 26. Lukáš Holub, 53. Daniel Babilon, 54. Marek Janovský, 56. Marek Dóka - 4. Pavel Šimeček, 6. Jan Žák, 8. Jan Žák, 20. Filip Blažek, 20. Ondřej Baroch, 37. Jan Žák, 50. Pavel Šimeček; rozhodčí: Miroslav Janošťák - Petr Holeček; vyloučení: 3:6; využití: 2:0; diváků: 37; zásahy brankářů: Luboš Zeman 40 - Jiří Cisler 25; po třetinách: 4:5, 1:1, 3:1;
60:00
Komentář trenéra domácích: Kvalitní utkání, ve kterém vyhrál šťastnější. Soupeř byl herně lepší. Utkání jsme doslova urvali naší bojovností a vůlí. Děkujeme za zápas a přejeme pohodovou cestu domu.
60:00
Komentář trenéra hostí: Takovéhle zápasy musíme zvládat, šancí jsme měli miliardu, ale bohorovnost v zakončení je neskutečná. Za víkend jsme si dali 4 vlastní góly, celkem 16 gólů - strašný. Doufám, že se z toho oklepeme a v dalších zápasech budeme hrát s lehkostí, jak umíme. Díky za zápas.
60:00
58:09
Timeout FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň
58:09
Vyloučen hráč Marek Janovský družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za sekání.
55:35
Vyloučen hráč Jiří Sloup družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za nesportovní chování.
55:35
Vyloučen hráč Miroslav Hloušek družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za nesportovní chování.
55:16
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Marek Dóka, asistoval Jiří Novák (8:7).
53:45
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Marek Janovský, asistoval Daniel Babilon (7:7).
53:16
Vyloučen hráč Ondřej Baroch družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za sekání.
52:04
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Daniel Babilon, asistoval Jiří Novák (6:7).
49:30
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Pavel Šimeček, asistoval Jan Žák (5:7).
40:00
40:00
36:31
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Jan Žák, asistoval Pavel Šimeček (5:6).
33:38
Vyloučen hráč Hynek Mošna družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
25:46
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Lukáš Holub, asistoval Daniel Babilon (5:5).
20:00
20:00
19:58
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Ondřej Baroch, asistoval Adam Tkadlec (4:5).
19:41
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Filip Blažek, asistoval Pavel Šimeček (4:4).
19:17
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Josef Mareš, asistoval Andrej Janda (4:3).
18:47
Vyloučen hráč Jan Žák družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
18:32
Vyloučen hráč Andrej Janda družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za sekání.
16:05
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Jan Loskot, asistoval Jiří Novák (3:3).
11:47
Vyloučen hráč Filip Konrady družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za blokování hokejky.
11:23
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Miroslav Hloušek, asistoval Josef Mareš (2:3).
07:32
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Jan Žák, asistoval Filip Blažek (1:3).
05:35
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Josef Mareš, asistoval Roman Klípa (1:2).
05:00
04:27
Vyloučen hráč Filip Konrady družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za sekání.
03:01
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Pavel Šimeček, asistoval Matěj Soukup (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Miroslav Janošťák a Petr Holeček.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň: brankář: Jiří Cisler; hráči v poli: Matěj Soukup, Filip Blažek, Jan Žák, Pavel Šimeček, Jiří Sloup
00:00
Line-up domácích 1. FbK Tábor: brankář: Miroslav Bouška; hráči v poli: Daniel Babilon, Roman Klípa, Jiří Novák, Andrej Janda, Josef Mareš