0:1
3:0
- : -

1. SC TEMPISH Vítkovice - BLACK ANGELS 6:2
14. Vendula Maroszová, 17. Natálie Hurníková, 20. Vendula Maroszová, 42. Viktorie Martináková, 46. Vendula Maroszová, 59. Viktorie Martináková - 4. Adéla Kuchařová, 40. Anna Vinklerová; rozhodčí: Patrik Mik - Viktor Kubala; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Simona Pytlíková 21 - Natálie Churáčková 32; po třetinách: 3:1, 0:1, 3:0;
60:00
Střely ve třetí třetině: domácí 15 - hosté: 9 Střely celkem: domácí 38 - hosté 23
60:00
Nejlepší hráčka domácí - 33 Laura Prusková Nejlepší hráčka hostů - 15 Zuzana Kuchařová
60:00
Komentář trenéra domácích, pana Tomáše Martiníka: Od nás dnes takové kostrbaté a hlavně v útoku nepřesné. Na góly jsme se moc nadřeli. Až třetí třetina od nás byla sebevědomá a i díky tomu jsme dokázali zápas rozhodnout. Děkujeme soupeřkám za zápas.
60:00
Komentář trenéra hostů, pana Jiřího Kefurta: Máme mladý tým, pro který je ještě takovýto výlet nový zážitek. Z tohoto pohledu náš dnešní výkon, ve vztahu k herní kvalitě soupeře, hodnotíme velice pozitivně a kdyby se nám dařilo proměňovat brejkové situace a šance, tak by i výsledek mohl vypadat příznivěji.
60:00
59:50
Domácí čekají na konec zápasu na vlastní polovině.
58:32
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Viktorie Martináková, asistoval Vlaďka Maděrová (6:2).
57:02
Gálová odvrátila přečíslení Black Angels.
57:00
Probíhají poslední tři minuty třetí třetiny.
54:40
Hosté se snaží něco vymyslet, domácí však výborně brání.
52:50
Střela Vítkovic neprošla na bránu.
50:10
Vítkovické kontrolují hru.
47:55
Čtvrtý gól v podání Maroszové zatím nepřichází, protože Churáčková dobře vytěsnila její střelu.
46:08
Feiková ve velké šanci, která však gólem nekončí.
45:20
Timeout BLACK ANGELS
45:00
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Vendula Maroszová, asistoval Nikola Liberdová (5:2).
45:00
Po chybě v rozehrávce se Maroszová krásným backhandem prosazuje.
43:15
Na obou stranách vidíme hodně šancí, avšak brankářky drží své týmy.
41:38
41:38
Po povedené přihrávce Maděrové střílí gól Martináková.
39:19
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Anna Vinklerová, asistoval Lída Chovancová (3:2).
39:19
Tentokrát se po nahrávce Chovancové Vinklerová trefuje a snižuje na jednobrankový rozdíl.
39:01
Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:40
Další střela Black Angels se kterou neměla Pytlíková žádný problém.
34:26
Vinklerová svou střelou trefuje pouze dobře postavenou brankářku Vítkovic.
32:18
Tečovaná střela Horečkové míjí bránu.
30:40
Black Angels po dobře sehraném oslabení v plném počtu.
29:24
Churáčková si připisuje další povedený zákrok.
28:40
Vyloučen hráč Adéla Kuchařová družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za blokování hokejky.
26:45
Hostující blokují jednu střelu za druhou.
24:05
Burianová dobrou střelou otestovala připravenou Pytlíkovou.
21:52
Domácí v plném počtu.
20:40
I přes to, že Vítkovice hrají v oslabení, kombinují na vlastní polovině.
19:52
Vyloučen hráč Viktorie Martináková družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za bránění ve hře.
19:52
První vyloučení, přesilovka pro hosty.
19:02
19:02
Liberdová našla na velkém brankovišti Maroszovou, která zvyšuje.
19:00
Probíhá poslední minuta první třetiny.
17:16
Domácí se teď drží na půlce hostů.
16:27
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Natálie Hurníková, asistoval Vendula Maroszová (2:1).
16:27
Hurníková posílá Vítkovice do vedení.
15:16
Hraje se nahoru dolů.
13:20
13:20
Maroszová proměnila šanci, ve které se ocitla a domácí srovnávají.
12:06
Prusková to zkoušela z dálky, ale její střela skončila v hostující obraně.
08:12
Trestné střílení družstva BLACK ANGELS neproměnil Zuzana Kuchařová.
06:25
Střelu Liberdové vyráží Churáčková.
03:31
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Adéla Kuchařová, asistoval Zuzana Kuchařová (0:1).
03:31
Ségra na ségru a hosté jsou do vedení.
00:35
První střela pro hosty, kterou vyráží Pytlíková.
00:01
Úvodní buly pro Vítkovice.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Patrik Mik a Viktor Kubala.
00:00
00:00
Line-up hostů BLACK ANGELS: brankář: Natálie Churáčková; hráči v poli: Alžběta Kouřilová, Aneta Burianová, Gabriela Hermánková, Zuzana Kuchařová, Adéla Kuchařová
00:00
Line-up domácích 1. SC TEMPISH Vítkovice: brankář: Simona Pytlíková; hráči v poli: Anna Dobešová, Terezie Gálová, Nikola Liberdová, Natálie Hurníková, Vendula Maroszová