1:1
3:2
- : -

FBC Ossiko Třinec - Florbal Vsetín 6:4
1. Adéla Šibrová, 10. Vladimíra Skalíková, 39. Adéla Šibrová, 43. Vladimíra Skalíková, 51. Natálie Kawuloková, 51. Adéla Šibrová - 5. Michaela Strnadová, 26. Kateřina Sedláčková, 59. Eva Urbášková, 60. Nikola Veselá; rozhodčí: Jakub Palowski - Andrej Bílek; vyloučení: 4:2; využití: 1:0; diváků: 11; zásahy brankářů: Martina Szwanczarová 23 - Veronika Ištvánková 24; po třetinách: 2:1, 1:1, 3:2;
60:01
Komentář hostujícího týmů: Neproměňování šancí a výpadek z tempa ve 3. třetině nás stal dneska zápas. Děkuji soupeři za utkání.
60:01
Komentář trenéra domácích Jiřího Kajfosze: "Prožíváme klasický Leden, ale vypadá to, že to nejhorší už máme za sebou. Dnes z naši strany docela trpělivý výkon, který se projevil ve 3.třetině. Jsem rád, že pomalu přestáváme být leklé ryby a začíná to mít život. Díky soupeři za zápas a rodince Šibrových za fandění."
60:00
59:51
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Nikola Veselá, asistoval Sára Seevaldová (6:4).
58:59
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Eva Urbášková, asistoval Nikola Veselá (6:3).
57:03
Třinec úspěšně ubránil oslabení.
55:03
Timeout Florbal Vsetín
55:03
Vyloučen hráč Karolína Franková družstva FBC Ossiko Třinec na 2 minuty za sekání.
55:03
Třinec začíná svoje čtvrté oslabení.
52:55
Třinec je více aktivnější než soupeř.
50:57
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Adéla Šibrová, asistoval Markéta Konderlová (6:2).
50:57
Třinec překonává brankářku Vsetín střílí další gól.
50:12
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Natálie Kawuloková, asistoval Tereza Mikulová (5:2).
49:25
Hra je na obě strany od začátků třetiny.
46:00
Vyloučen hráč Vladimíra Skalíková družstva FBC Ossiko Třinec na 2 minuty za sekání.
42:52
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Vladimíra Skalíková, asistoval Pavla Kajfoszová (4:2).
41:34
Vsetín vstoupil do třetí třetiny lépe než Třinec.
38:29
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Adéla Šibrová, asistoval Pavla Kajfoszová (3:2).
38:29
Třinec využívá svojí první přesilovou hru.
37:38
Vyloučen hráč Kateřina Sedláčková družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za sekání.
37:38
Začala druhá přesilová hra.
36:38
Vyloučen hráč Veronika Dědková družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za nedovolené vrážení.
26:24
Vyloučen hráč Petra Bieleszová družstva FBC Ossiko Třinec na 2 minuty za sekání.
26:24
Třinec začal svoje druhé oslabení.
25:10
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Kateřina Sedláčková, asistoval Marika Marečková (2:2).
22:15
Třinec vstoupil do druhé třetiny lépe než Vsetín.
18:17
Vyloučen hráč Zuzana Wojnarová družstva FBC Ossiko Třinec na 2 minuty za sekání.
18:17
Třinec začíná první oslabení.
10:45
Hra se přelívá na obě strany, ale bez střel na bránu.
09:44
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Vladimíra Skalíková, asistoval Lenka Šnajdrová (2:1).
09:44
Po individuální akci Skalíkové končí míček v brance
07:02
Třinec si vytváří tlak na bránu ale bez šanci na gól.
05:05
Martynková trefuje helmu brankářky Vsetína.
04:39
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Michaela Strnadová, asistoval Tereza Goláňová (1:1).
03:45
Vsetín je pod tlakem.
01:45
Třinec kombinuje v útočném pásmu.
00:58
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Adéla Šibrová bez asistence (1:0).
00:58
Šibrová střílí a trefuje růžek brány.
00:01
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Palowski a Andrej Bílek.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Vsetín: brankář: Veronika Ištvánková; hráči v poli: Gabriela Mandíková, Markéta Mrázová, Kateřina Sedláčková, Marika Marečková, Nikol Šobáňová
00:00
Line-up domácích FBC Ossiko Třinec: brankář: Martina Szwanczarová; hráči v poli: Lenka Šnajdrová, Vladimíra Skalíková, Pavla Kajfoszová, Natálie Kawuloková, Adéla Šibrová