4:2
1:2
1:0

Florbal Sokolov - DDM SANEXCZ Děčín IV 8:7p
13. Patrik Soukup, 20. Stanislav Hykš, 22. Petr Kleiner, 28. Lukáš Konvalina, 35. Lukáš Konvalina, 37. Patrik Soukup, 44. Jan Šafránek, 61. Petr Kleiner - 7. Jakub Věchet, 7. David Matza, 8. Jan Fidler, 25. Michal Záruba, 36. Aleš Poloprutský, 42. Petr Vybíral, 58. Petr Vybíral; rozhodčí: Tomáš Kapr - Michal Žáček; vyloučení: 2:3; využití: 0:2; diváků: 8; zásahy brankářů: Ondřej Heimerle 12 - Petr Miško 13; po třetinách: 2:3, 4:2, 1:2, 1:0;
65:00
Komentář trenéra domácích Jakuba Stejskala: Velice vyrovnaný zápas muselo rozhodnout až prodloužení, kde individuální akcí rozhodl Kleiner.
65:00
Komentář kapitána hostí Jana Fidlera: Dnes jsme dobře vstoupili do zápasu, pak ale přišel útlum. Tím jsme darovali soupeři výhru. Děkujeme za zápas a zdravíme fanoušky u onlinů.
60:26
60:26
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Petr Kleiner bez asistence (8:7).
60:00
60:00
Střely po třetí třetině: Sokolov: 7 Děčín: 6
60:00
57:53
Branku družstva DDM SANEXCZ Děčín IV vstřelil Petr Vybíral, asistoval Jan Fidler (7:7).
56:12
Vyloučen hráč Štěpán Mosler družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
54:03
Vyloučen hráč Petr Vybíral družstva DDM SANEXCZ Děčín IV na 2 minuty za bránění ve hře.
47:33
Vyloučen hráč Jiří Petrášek družstva DDM SANEXCZ Děčín IV na 2 minuty za sekání.
43:50
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Jan Šafránek, asistoval Jan Hlavsa (7:6).
41:14
Branku družstva DDM SANEXCZ Děčín IV vstřelil Petr Vybíral, asistoval Zdeněk Vážný (6:6).
40:32
Vyloučen hráč Petr Kleiner družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za sekání.
40:00
40:00
Střely po druhé třetině: Sokolov: 6 Děčín: 4
40:00
38:01
Vyloučen hráč Jakub Věchet družstva DDM SANEXCZ Děčín IV na 2 minuty za sekání.
36:16
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Patrik Soukup bez asistence (6:5).
35:24
Branku družstva DDM SANEXCZ Děčín IV vstřelil Aleš Poloprutský, asistoval Jan Fidler (5:5).
34:00
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Lukáš Konvalina, asistoval Štěpán Mosler (5:4).
28:02
Timeout DDM SANEXCZ Děčín IV
27:53
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Lukáš Konvalina, asistoval Petr Kleiner (4:4).
24:24
Branku družstva DDM SANEXCZ Děčín IV vstřelil Michal Záruba bez asistence (3:4).
21:59
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Petr Kleiner, asistoval Štěpán Mosler (3:3).
20:00
20:00
Střely po první třetina: Sokolov: 6 Děčín: 9
20:00
19:34
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Stanislav Hykš, asistoval Štěpán Mosler (2:3).
12:51
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Patrik Soukup, asistoval Ondřej Sedláček (1:3).
07:29
Branku družstva DDM SANEXCZ Děčín IV vstřelil Jan Fidler, asistoval Zdeněk Vážný (0:3).
06:31
Branku družstva DDM SANEXCZ Děčín IV vstřelil David Matza, asistoval Zdeněk Vážný (0:2).
06:09
Branku družstva DDM SANEXCZ Děčín IV vstřelil Jakub Věchet, asistoval Břetislav Logaj (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Kapr a Michal Žáček.
00:00
00:00
Line-up hostů DDM SANEXCZ Děčín IV: brankář: Petr Miško; hráči v poli: Zdeněk Vážný, Vladimír Vrátil, Jan Fidler, Břetislav Logaj, Jakub Věchet
00:00
Line-up domácích Florbal Sokolov: brankář: Ondřej Heimerle; hráči v poli: Petr Kleiner, Ondřej Sedláček, Lukáš Konvalina, Stanislav Hykš, Štěpán Mosler