0:0
5:0
- : -

TJ Sokol Královské Vinohrady - Florbal Chomutov 7:0
3. Lucie Kisugite, 12. Anna Kutnarová, 44. Anna Kutnarová, 53. Aneta Nigrinová, 54. Lucie Kisugite, 57. Aneta Kalivodová, 60. Radka Kylarová; rozhodčí: Daniel Fišer - Lukáš Recht; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 11; zásahy brankářů: Jana Vyrobíková 17 - Aneta Blahníková 27; po třetinách: 2:0, 0:0, 5:0;
60:00
Střely ve třetí třetině: 11 domácí, 4 hosté
60:00
Komentář trenéra domácích Pavla Doubka: Dnes se nám nedařilo překonávat obranu soupeře a zápas jsme zlomili až ke konci. Obě brankářky předvedly velmi dobrý výkon. Díky soupeři a pořadatelům.
60:00
Komentář trenéra hostí Jakuba Nováka: Rozhodl počet a kvalita soupeře, škoda třetí třetiny, mohl být zápas zajímavější. Děkujeme soupeři za utkání a hodně štěstí ve hře o postup
60:00
Střely celkem: 34 domácí, 17 hosté
60:00
59:36
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Radka Kylarová, asistoval Adéla Skalická (7:0).
59:36
Kylarové se vyplácí její statický styl hry a z mantinelu prostřeluje gólmanku
59:17
Trunečková baví publikum a hraje si s míčkem a protihráčkami
56:18
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Aneta Kalivodová, asistoval Kateřina Bartůňková (6:0).
53:53
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Lucie Kisugite, asistoval Karolína Hošková (5:0).
53:53
Timeout pro hosty
53:43
Bartůňková dostává útočnické choutky, zatím bez výsledku
52:43
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Aneta Nigrinová, asistoval Anežka Dobisiková (4:0).
43:14
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Anna Kutnarová, asistoval Aneta Nigrinová (3:0).
43:14
Spolupráce Kutnarové a Nigrinové opět zafungovala a Kutnarová opět ze středu navyšuje skóre
39:51
Ráda bych napsala i něco k chomutovské hře, hráčky se však příliš s balónkem nepotkají
39:49
Nigrinová zkusila vystřelit sama, možná by měla raději zůstat u přihrávek
39:26
Chlebcová spěchala zpátky a velmi pravděpodobně si pomohla i hokejkou, rozhodčí mlčí
37:56
Nigrinová zvyšuje úroveň zápasu svými geniálními přihrávkami
36:40
Hrušková se sice vymotala od mantinelu, její střela ale neměla ani prvoligové parametry
36:33
Kisugite dominuje svou rychlostí, sice 2x ztratila balónek, ale vždy se pro něj stihla vrátit, vybojovat ho a dostala se i ke střele
35:42
Hošková na chvíli vyměnil rybářský prut za hokejku a můžeme ji nyní sledovat na hřišti
34:18
Trunečková vyslala až překvapivě tvrdou střelu, gól z toho však není
33:24
Zvoní nám tyč po střele Kalivodové
32:36
Vyloučen hráč Kateřina Oličová družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání.
32:36
Snopová sesekaná před brankou
31:34
Další pěkná kombinace tentokrát v provedení Kalivodové a Bartůňkové, první jmenovaná dokonce i vystřelila, ale jen do boční síťky
30:14
Hezká kombinace Nigrinové, Kutnarové a Dobisíkové, míček však při finální nahrávce skočil a tak k zakončení nedošlo
30:00
Hru sleduje celých 24 diváků
29:27
Dlouhá přihrávka Chlebcové s obtížemi, ale přece našla Kruberovou, tak však proti dvěma protihráčkám balón neudržela
27:15
Druhou třetinu ze strany SKV zdobí nulová clona před brankou, všichni chtějí střílet a honit kanadu a do černé práce se nikomu nechce
26:36
Drama ve vinohradském brankovišti, Vyrobíková teď dvakrát podržela svůj tým
25:24
Skalická a Čiháková předvedly sprinterský souboj hodný Olympijských her, vítězně z něj vyšla domácí hráčka a zabránila tak samostatnému úniku na nudící se Vyrobíkovou
17:59
Nigrinová předvádí své zkušenosti ze Švýcarska, bohužel nikdo není na její genialitu připravený
16:18
První třetina je přehlídkou přihrávek naslepo. Především chomutovské hráčky z toho těží a vyráží do brejků
11:24
Nigrinová našla Kutnarovou na středu a ta vyslala přesně mířenou střela na zadní tyčku
10:02
Schoberová teď vymíchala domácí kapitánku Trunečkovou, bohužel už byla mimo střeleckou pozici
08:44
Čiháková teď konečně v šanci a z dálky prověřila Vyrobíkovou, ta měla s její střelou drobné problémy. Asi by potřebovala, aby se na ní střílelo častěji
07:24
Seveřanky se jen těžko dostávají z vinohradského tlaku, na útočnou polovinu se už pár minut ani nepodívaly
07:12
U Skalické se začínají projevovat její litvínovské návyky, snad se chomutovské hráčky umí zpevnit
06:21
Hrušková se snaží napravit své zaváhání a předvádí povedenou střelu z úhlu, bohužel do gólmanky
03:30
Hrušková je asi ještě na líbánkách, jinak si nedokážu vysvětlit, jak je možné, že minula úplně prázdnou branku
02:59
Chomutov teď dvěma rychlými střelami zaměstnal Vyrobíkovou
02:16
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Lucie Kisugite, asistoval Angelika Bližňáková (1:0).