2:3
1:7
- : -

PSKC Okříšky-MoBu - FTC Vysoké Mýto  3:10
24. Petr Molák, 25. Filip Rampír, 54. Petr Molák - 23. Milan Koubek, 38. Ladislav Rozlivka, 39. Jiří Unzeitig, 43. Vít Jakubec, 45. David Šimáček, 48. Adam Kobr, 49. Vojtěch Pavlák, 51. Jiří Unzeitig, 52. Vojtěch Pavlák, 60. Adam Kobr; rozhodčí: Miloš Janda - Zdeněk Rada; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; diváků: 14; zásahy brankářů: Lukáš Doležal 30 - Tomáš Hynek 22, Tomáš Vopršálek 5; po třetinách: 0:0, 2:3, 1:7;
60:00
Střely po třetí třetině: 9:15
60:00
Komentář trenéra hostí: Bohužel jsme dvě třetiny prospali ještě někde v šatně... až poslední část odpovídala našim představám. Děkujeme soupeři a jdeme se klouzat domů.
60:00
Komentář trenéra domácích: Do zápasu jsme šli s velkým odhodláním což se projevilo vývojem hry v první polovině utkání. Bohužel po neproměnění několika našich šancí soupeř snadno skóroval. A náš zápal do hry opadl. Konečný výsledek je až příliš krutý. Děkujeme soupeři za zápas a přejeme šťastnou cestu domů.
60:00
59:46
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Adam Kobr, asistoval Radim Jiráský (3:10).
53:01
Branku družstva PSKC Okříšky-MoBu vstřelil Petr Molák, asistoval Milan Picmaus (3:9).
51:13
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Vojtěch Pavlák, asistoval Libor Knypl (2:9).
51:00
Střídání brankáře. Nový brankář Tomáš Vopršálek družstva FTC Vysoké Mýto
50:30
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Jiří Unzeitig, asistoval Milan Koubek (2:8).
48:39
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Vojtěch Pavlák, asistoval Michael Sháněl (2:7).
47:57
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Adam Kobr, asistoval Milan Koubek (2:6).
44:38
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil David Šimáček, asistoval Milan Koubek (2:5).
42:55
Vyloučen hráč Milan Picmaus družstva PSKC Okříšky-MoBu na 2 minuty za bránění ve hře.
42:44
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Vít Jakubec, asistoval Václav Vilímek (2:4).
40:00
40:00
Střely po druhé třetině: 12:15
40:00
38:27
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Jiří Unzeitig, asistoval Adam Kobr (2:3).
37:34
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Ladislav Rozlivka, asistoval Milan Koubek (2:2).
33:40
Vyloučen hráč Václav Vilímek družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za blokování hokejky.
24:25
Branku družstva PSKC Okříšky-MoBu vstřelil Filip Rampír bez asistence (2:1).
23:25
Branku družstva PSKC Okříšky-MoBu vstřelil Petr Molák, asistoval Vojtěch Novotný (1:1).
22:22
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Milan Koubek, asistoval Adam Kobr (0:1).
20:00
20:00
Střely po první třetině: 9:10
20:00
10:42
Vyloučen hráč Adam Kobr družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za hra rukou.
01:54
Vyloučen hráč Filip Rampír družstva PSKC Okříšky-MoBu na 2 minuty za bránění ve hře.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Miloš Janda a Zdeněk Rada.
00:00
00:00
Line-up hostů FTC Vysoké Mýto : brankář: Tomáš Hynek; hráči v poli: Tomáš Vítek, Ladislav Rozlivka, Jiří Unzeitig, Milan Koubek, Adam Kobr
00:00
Line-up domácích PSKC Okříšky-MoBu: brankář: Lukáš Doležal; hráči v poli: Filip Rampír, Denis Tesařík, Marcel Pospíšil, Jan Trnka, Adam Ampapa