0:1
0:2
- : -

TJ Sokol Koberovy - Prague Tigers 2:4
5. Michal Slavík, 10. Jan Novotný - 8. Čeněk Kašpar, 21. Dominik Vorlíček, 53. Filip Rulíšek, 54. Tadeáš Zahumenský; rozhodčí: Marek Pohunek - Zdeněk Kamínek; vyloučení: 2:2 + Tomáš Táborský 5; využití: 2:0; diváků: 32; zásahy brankářů: Lukáš Pfeiffer 18 - Pavel Dundr 11; po třetinách: 2:1, 0:1, 0:2;
60:00
59:59
Komentář trenéra hostů Davida Vorlíčka: "Neskutečně hezké utkáhí z obou stran, náš tým jde zápas od zápasu nahoru, děkuji soupeři a divákům."
59:59
Hodnocení trenéra domácích: Soupeř by lepší a zaslouženě zvítězil. V defenzivně jsme předvedli své maximum, ale vázla nám hra směrem dopředu. Ztráceli jsme především v rychlosti. Gratujeme soupeři a děkujeme divákům.
59:32
Hlavis líto ja tasmánskej čert, chce to už jenom ten gól
58:45
domácí zkoušejíhru bez brankáře, uvidíme jestli z toho něco vytěží
57:58
nebezpečná střela, ale dnes je i golman hostů ve skvělé formě a domácísi na něm lámou zuby... to je škoda
57:16
vysoká hůl... balonek pro domácí
53:50
jednoznačně nejhlasitějším divákem je dnes srdcař Fáboš, děkujeme!
53:02
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Tadeáš Zahumenský, asistoval Martin Boušek (2:4).
52:28
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Filip Rulíšek, asistoval Čeněk Kašpar (2:3).
49:38
nebezpečná šance prozměnu pro domácí... opět bez gólu
48:40
hosté teď litují nepřesné přihrávky na volného hráče před prázdnou kasu, ten z backhandu zpracoval, ale fajfka se stihl přesunout
48:33
Timeout Prague Tigers
47:15
přesilovka domácích neskončila předčasně, stav utkání zůstává nerozhodný
45:08
Vyloučen hráč Miloslav Stránský družstva Prague Tigers na 2 minuty za špatné střídání.
45:08
ozíváse hvizd rozhodčích, který nemohou přeslechnout ani v okolních vesnicích... za co to bude
43:15
Předseda dnes poprvé na scéně, uvidíme, co nám tento perspektivní mladík předvede
42:19
teď bylo zjevné, že čára nechyběl na letních trénincí, jejich součástí byl fotbal... precizně odkopává míč do bezpečí
40:50
Hlavis inkasoval ránu do krku, ale vypadá to, že bude v pořádku
40:01
mále tu lehčí zdržení, rozhodčí musí mít něco společné z českými drahami, jinak to nevidim :D
40:00
40:00
39:33
Vyloučen hráč Vojtěch Cvrček družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za sekání.
38:50
koberovy se dlouho nedostali do šance v útočném pásmu, spíše se brání nátlaku hostí
35:33
dělá si z nich takzvaně dámy, které za lehčí úplatek poskytují pánům rozkož (přeberte si to jak chcete) je to prostě démon
24:20
Zatím nejpohlednější zákrok utkání, myslím si, že za tohle by se měl fajfka dostat večer na Nově na borce na konec!
23:25
hosté to tam točíjak vítr v bedně, ale bez úspěchu
22:23
Vyloučen hráč Jan Novotný družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za blokování hokejky.
21:05
teď trestuhodně snad prošel hráč číslo 8 hostů až před branku... jak na procházce růžovym sadem...
20:39
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Dominik Vorlíček, asistoval Jiří Horák (2:2).
09:55
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Jan Novotný, asistoval Lukáš Hlava (2:1).
08:39
volný úder srazen obranou koberov mimo
08:38
volný úder hostí
07:11
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Čeněk Kašpar, asistoval Andrej Svatoš (1:1).
07:11
ted se domácí nedokázali dohodnout na středu hřiště a inkasují z brajku
05:59
Vyloučen hráč Tomáš Táborský družstva Prague Tigers na 5 minut za hrubost.
04:04
hned první střela domácí končí v brance... to svědčí o střelecké potenci severočechů
04:03
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Michal Slavík, asistoval Dominik Reczai (1:0).
04:03
než se stili hosté poskádat do oslabené obran, už inkasovali
03:50
Vyloučen hráč Šimon Fišer družstva Prague Tigers na 2 minuty za bránění ve hře.