2:2
- : -
FBK Jeseník

FBC Ossiko Třinec - FBK Jeseník 8:6
10. Dominik Kupczak, 28. Lukáš Marthaus, 30. Dominik Kupczak, 34. Lukáš Tomiczek, 37. Matěj Hecl, 39. Tomáš Sikora, 47. Michal Badura, 60. Lukáš Tomiczek - 3. Michael Dougi, 22. Michael Dougi, 23. David Pišek, 33. Martin Příhoda, 49. Marek Viterna, 49. David Pišek; rozhodčí: Vojtěch Byrtus - Petr Kopřiva; vyloučení: 2:6; využití: 2:0; diváků: 11; zásahy brankářů: Michal Franek 16 - Petr Bárta 21; po třetinách: 1:1, 5:3, 2:2;
60:01
Komentář trenéra hostí : Obrovský respekt všem našim hráčům za celý víkend. Tým zdecimovaný zraněných hráčů , bojoval až do posledního dechu. Teď už snad příjdou nějaké body . Zveme naše fantastické vděčné publikum na spoustu domácích zápasů. Vyníkající utkání s fantastickým výkonem rozhodčích. Klobouček . Díky i soupeři přejeme jim hodně sil do boje o národní ligu. Teď se již nemužeme dočkat na nekonečnou cestu domů. Esketit
60:01
Komentář trenéra domácích Jiřího Kajfosze: "Klobouk dolů před nasazením soupeře, které udržel po celý zápas. Nicméně tento zápas neměl s úrovní divize nic společného. Nic, kromě 3 bodů, si z něj neodnášíme. Přejeme šťastnou cestu domů."
60:00
59:59
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Lukáš Tomiczek bez asistence (8:6).
59:59
Střely domácích:6 Střely hostujících:10
59:44
Vyloučen hráč Jan Mieszek družstva FBC Ossiko Třinec na 2 minuty za sekání.
59:08
Timeout FBK Jeseník
57:41
Hosté přežili přesilovku bez inkasované branky.
55:49
Vyloučen hráč Marek Viterna družstva FBK Jeseník na 2 minuty za hrubost.
53:48
Vyloučen hráč Lukáš Tomiczek družstva FBC Ossiko Třinec na 2 minuty za hra rukou.
48:53
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil David Pišek, asistoval Zbyněk Slováček (7:6).
48:53
Jeseníku vyhovuje spíše hra ve třech.
48:07
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil Marek Viterna, asistoval Martin Příhoda (7:5).
47:55
Vyloučen hráč Michael Dougi družstva FBK Jeseník na 2 minuty za sekání.
47:28
Vyloučen hráč Tibor Hendrych družstva FBK Jeseník na 2 minuty za vysoká hokejka.
46:19
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Michal Badura, asistoval Dominik Kupczak (7:4).
46:19
Dominik krásně našel Michala před bránou a ten se dává gól.
40:00
40:00
39:59
Střely domácích:17 Střely hostujících:6
38:07
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Tomáš Sikora, asistoval Jan Mieszek (6:4).
37:59
Vyloučen hráč Tibor Hendrych družstva FBK Jeseník na 2 minuty za hra na zemi.
36:52
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Matěj Hecl, asistoval Dominik Kupczak (5:4).
36:19
Vyloučen hráč Martin Příhoda družstva FBK Jeseník na 2 minuty za hrubost.
33:10
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Lukáš Tomiczek, asistoval Matěj Hecl (4:4).
32:39
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil Martin Příhoda, asistoval Martin Trsťan (3:4).
29:34
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Dominik Kupczak, asistoval Michal Badura (3:3).
29:34
Kupczak se hezky obtočil kolem brány a využil prostoru nepřesunutého Bárty.
27:27
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Lukáš Marthaus, asistoval Jan Janáč (2:3).
27:27
Marthaus právě vymetl pavučinku.
27:20
Třinec se snaží být aktivnější než v první třetině.
22:05
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil David Pišek, asistoval Martin Příhoda (1:3).
21:48
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil Michael Dougi, asistoval Václav Břenek (1:2).
21:48
Další brejk Jeseníku, který tentokrát končí gólem.
18:08
Jeseničtí zatím dokázali z každého brejku ohrozit branku Franka.
14:30
Jeseník moc nepouští Třinecké hráče k zakončení.
09:46
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Dominik Kupczak, asistoval Jan Fiedor (1:1).
09:46
Kupczak se dobře zorientoval v brankovišti.
03:51
Vyloučen hráč Martin Trsťan družstva FBK Jeseník na 2 minuty za sekání.
02:38
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil Michael Dougi, asistoval Petr Zondlak (0:1).
02:38
Dougi se dostal do šance a proměňuje.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vojtěch Byrtus a Petr Kopřiva.
00:00
00:00
Line-up hostů FBK Jeseník: brankář: Petr Bárta; hráči v poli: Martin Trsťan, David Pišek, Martin Příhoda, Marek Viterna, Zbyněk Slováček
00:00
Line-up domácích FBC Ossiko Třinec: brankář: Michal Franek; hráči v poli: Tomáš Sikora, Tomáš Janovský, Marcel Galuszka, David Boszczyk, Jan Mieszek