1:5
2:4
- : -

FK Slovan J.Hradec - FBŠ Hummel Hattrick Brno 3:14
22. Filip Šimek, 57. Jan Šimic, 59. Jan Šimic - 6. Martin Umlášek, 8. Tomáš Popovský, 11. Ondřej Koumar, 14. Ondřej Pavlík, 20. Jiří Hájek, 25. Martin Umlášek, 29. Tomáš Popovský, 31. Martin Umlášek, 40. Ondřej Koumar, 40. Martin Umlášek, 49. Albert Klusáček, 49. Ondřej Pavlík, 56. Ondřej Pavlík, 59. Jiří Hájek; rozhodčí: Kamil Vraspír - Pavel Urbánek; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 55; zásahy brankářů: Jakub Rytíř 36 - Matěj Abraham 33; po třetinách: 0:5, 1:5, 2:4;
60:00
Komentář trenéra hostů: Tak jo no, kluci si zastříleli, v první třetině, potom ve druhé, v poslední taky trochu. Nepříjemné pro mě je, že takový zápas mi nic nenapoví o tom, jestli se výkon týmu po včerejšku zlepšil, nebo ne. Děkujeme soupeři.
60:00
Komentář trenéra domácích: Od začátku zápasu jsme měli problém dostat se do tempa. Vázla nám komunikace a pohyb. Zaslouženě vyhrál lepší tým. Děkujeme a gratulujeme soupeři.
60:00
58:56
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Jan Šimic, asistoval Jiří Šustr (3:14).
58:13
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jiří Hájek, asistoval Šimon Hronek (2:14).
57:56
Vyloučen hráč Tomáš Popovský družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání.
56:42
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Jan Šimic, asistoval Jakub Píša (2:13).
55:56
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Ondřej Pavlík, asistoval Tomáš Popovský (1:13).
48:36
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Ondřej Pavlík, asistoval Matyáš Kůra (1:12).
48:22
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Albert Klusáček bez asistence (1:11).
40:00
40:00
39:47
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Martin Umlášek, asistoval Šimon Hronek (1:10).
39:21
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Ondřej Koumar, asistoval Jan David Šamánek (1:9).
34:42
Vyloučen hráč Jan Šimic družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za sekání.
30:52
30:16
Trestné střílení družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno neproměnil Martin Lukáš.
28:37
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Tomáš Popovský, asistoval Ondřej Pavlík (1:7).
24:49
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Martin Umlášek bez asistence (1:6).
21:08
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Filip Šimek, asistoval Jan Dítě (1:5).
20:00
20:00
19:34
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jiří Hájek, asistoval Matyáš Kůra (0:5).
13:35
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Ondřej Pavlík, asistoval Jiří Hájek (0:4).
10:13
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Ondřej Koumar bez asistence (0:3).
07:30
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Tomáš Popovský, asistoval Matyáš Kůra (0:2).
05:33
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Martin Umlášek, asistoval Matěj Bednář (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Kamil Vraspír a Pavel Urbánek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Hummel Hattrick Brno: brankář: Matěj Abraham; hráči v poli: Matyáš Kůra, Jiří Hájek, Ondřej Pavlík, Jan David Šamánek, Tomáš Popovský
00:00
Line-up domácích FK Slovan J.Hradec: brankář: Jakub Rytíř; hráči v poli: Vít Hovorka, Martin Novák, Jakub Jindra, Jakub Píša, Jan Šimic