1:4
1:4
- : -

FK Slovan J.Hradec - FBC Štíři Č. Budějovice 4:9
8. Jan Dítě, 18. Martin Novák, 33. Jan Šimic, 60. Filip Šimek - 15. Lukáš Tinavský, 25. Daniel Chvosta, 29. Lukáš Fořt, 35. Lukáš Tinavský, 38. Matyáš Sirotek, 44. David Camrda, 46. Lukáš Tinavský, 56. Jan Poncar, 59. Matyáš Sirotek; rozhodčí: Tomáš Čekan - Václav Paletář; vyloučení: 5:2; využití: 0:2; diváků: 113; zásahy brankářů: Jakub Kořínek 11 - Jakub Šítal 12; po třetinách: 2:1, 1:4, 1:4;
60:00
Komentář trenéra hostů J. Kratochvíla: Myslím, že jsme byli lepší a vyhráli zaslouženě. Nicméně je škoda, že žádný jihočeský tým nepostoupil do playoff. Díky soupeři za zápas a divákům za atmosféru.
60:00
Komentář trenéra domácích J. Prokýška: Dobrá první třetina. Od druhé jsme nic nehráli a soupeři utkání darovali.
60:00
59:42
Timeout FBC Štíři Č. Budějovice
59:42
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Filip Šimek, asistoval Zdeněk Hromádka (4:9).
58:30
Timeout FK Slovan J.Hradec
58:22
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Matyáš Sirotek bez asistence (3:9).
55:04
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Jan Poncar bez asistence (3:8).
45:46
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Lukáš Tinavský, asistoval David Camrda (3:7).
44:12
Vyloučen hráč Martin Novák družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za nesportovní chování.
43:42
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil David Camrda, asistoval Daniel Chvosta (3:6).
40:00
40:00
37:22
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Matyáš Sirotek, asistoval Daniel Kolín (3:5).
34:52
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Lukáš Tinavský, asistoval Daniel Kolín (3:4).
32:16
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Jan Šimic, asistoval Filip Šimek (3:3).
30:15
Vyloučen hráč Tomáš Brzobohatý družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání.
28:04
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Lukáš Fořt, asistoval Lukáš Tinavský (2:3).
24:32
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Daniel Chvosta, asistoval Jan Poncar (2:2).
24:13
Vyloučen hráč Filip Šimek družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za vysoká hokejka.
23:27
Vyloučen hráč Matěj Beniačik družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za blokování hokejky.
20:00
20:00
17:46
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Martin Novák z trestného střílení (2:1).
14:58
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Lukáš Tinavský, asistoval Karel Uhlíř (1:1).
13:46
Vyloučen hráč Jan Šimic družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za sekání.
10:11
Vyloučen hráč Filip Kopřiva družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za špatné střídání.
07:19
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Jan Dítě, asistoval Zdeněk Hromádka (1:0).
01:14
Vyloučen hráč Jan Dítě družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Čekan a Václav Paletář.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Štíři Č. Budějovice: brankář: Jakub Šítal; hráči v poli: Daniel Chvosta, David Camrda, Patrik Holý, Karel Uhlíř, Jan Poncar
00:00
Line-up domácích FK Slovan J.Hradec: brankář: Jakub Kořínek; hráči v poli: Tobiáš Jan Všechovský, Jiří Šustr, Jan Šimic, Martin Novák, David Vettermann