3:0
4:0
- : -

FBC Slavia Praha - TJ Lokomotiva Louny 8:1
15. Filip Jáně, 34. Martin Bejček, 39. Vojtěch Šafář, 39. Petr Blažej, 41. Matouš Doubek, 50. Martin Fojtík, 53. David Laho, 60. Martin Fojtík - 2. Michal Bočánek; rozhodčí: Filip Bollardt - Václav Flek; vyloučení: 2:3; využití: 1:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Petr Kabelka 12 - Václav Frajt 26; po třetinách: 1:1, 3:0, 4:0;
60:00
59:59
Počet střel ve třetí třetině: Slavia 9, Louny 4
59:59
Komentář trenéra hostí: Slavia byla lepší v obraně na své polovině kde nás nepouštěla do nebezpečných situací. Zaslouženě vyhrála, gratulujeme soupeři k bodům. Děkujeme za zápas a přejeme hodně štěstí do dalších bojů.
59:59
Komentáře trenéra domácích: Dnes jsme se více jak půl zápasu vyloženě trápili v koncovce, ale nakonec jsme našli recept na výborného brankáře hostí a zaslouženě jsme zvítězili. Děkujeme soupeři za utkání a přejeme šťastnou cestu domů.
59:16
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Martin Fojtík, asistoval Boleslav Kytka (8:1).
52:06
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil David Laho bez asistence (7:1).
49:55
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Martin Fojtík, asistoval Petr Paloušek (6:1).
47:17
Vyloučen hráč Michal Bočánek družstva TJ Lokomotiva Louny na 2 minuty za sekání.
40:22
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Matouš Doubek bez asistence (5:1).
40:00
40:00
39:59
Počet střel ve druhé třetině: Slavia 11, Louny 2
39:56
Vyloučen hráč Martin Bejček družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za vysoká hokejka.
38:59
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Petr Blažej, asistoval Martin Fojtík (4:1).
38:36
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Vojtěch Šafář, asistoval Ondřej Otáhal (3:1).
37:12
Vyloučen hráč Aleš Linka družstva TJ Lokomotiva Louny na 2 minuty za nesportovní chování.
33:50
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Martin Bejček, asistoval Michal Kahoun (2:1).
20:00
20:00
19:59
Počet střel v první třetině: Slavia 15, Louny 5
18:38
Vyloučen hráč Lukáš Láník družstva TJ Lokomotiva Louny na 2 minuty za sekání.
14:18
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Filip Jáně, asistoval Petr Paloušek (1:1).
10:28
Vyloučen hráč Petr Blažej družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za sekání.
01:31
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Michal Bočánek, asistoval Pavel Bezrouk (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Bollardt a Václav Flek.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Lokomotiva Louny: brankář: Václav Frajt; hráči v poli: Milan Čížek, Marek Pačmag, Martin Marek, Aleš Linka, Michal Bendl
00:00
Line-up domácích FBC Slavia Praha: brankář: Tomáš Koval; hráči v poli: David Laho, Vojtěch Šafář, Ondřej Otáhal, Petr Paloušek, Filip Jáně