1:1
2:2
- : -

FAT PIPE FLORBAL CHODOV blue - Start98 Praha-Kunratice  3:4pn
12. Vilém Špinka, 21. Lukáš Hamerník, 26. Václav Grulich - 12. Tomáš Exner, 19. Oskar Hamouz, 19. Viktor Mádr, N Filip Mašek; rozhodčí: Jan Hejsler - Hynek Peroutek; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jan Tobiáš Petřina ?, Matěj Marian ? - David Konrád ?; po třetinách: 1:1, 2:2;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV blue hráč Lukáš Hamerník , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Start98 Praha-Kunratice hráč Filip Lhoták , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV blue hráč Václav Grulich , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Start98 Praha-Kunratice hráč Tomáš Exner , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV blue hráč Oleksandr Kolisnichenko , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Start98 Praha-Kunratice hráč Filip Mašek a vstřelil rozhodující gól (3:4).
26:00
Zahájení trestná střílení.
26:00
25:39
Timeout FAT PIPE FLORBAL CHODOV blue
25:39
Vyloučen hráč Oleksandr Kolisnichenko družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV blue na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
25:27
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV blue vstřelil Václav Grulich bez asistence (3:3).
20:37
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV blue vstřelil Lukáš Hamerník z trestného střílení (2:3).
18:50
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice vstřelil Viktor Mádr, asistoval Tomáš Hácha (1:3).
18:03
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice vstřelil Oskar Hamouz, asistoval Matouš Peške (1:2).
13:00
Střídání brankáře. Nový brankář Matěj Marian družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV blue
13:00
13:00
11:56
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice vstřelil Tomáš Exner, asistoval Tomáš Kollert (1:1).
11:22
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV blue vstřelil Vilém Špinka, asistoval Lukáš Hamerník (1:0).