1:1
1:1
- : -

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - Tatran OC Šestka Střešovice 2:3pn
2. Antonín Votava, 26. David Štantejský - 2. Daniel Péc, 24. Daniel Péc, N Matěj Čelakovský; rozhodčí: Patrik Trejbal - Jan Přibyl; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 71; zásahy brankářů: Josef Šedivý ? - Kryštof Kouřil ?, Adam Draslar ?; po třetinách: 1:1, 1:1;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV hráč Marek Leiš , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Tatran OC Šestka Střešovice hráč Matěj Čelakovský a vstřelil rozhodující gól (2:3).

Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV hráč Antonín Votava , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Tatran OC Šestka Střešovice hráč Vilém Šmídl , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV hráč Ondřej Štefek , ale gól nevstřelil.
26:00
Zahájení trestná střílení.
26:00
25:14
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil David Štantejský, asistoval Ondřej Štefek (2:2).
24:30
Timeout FAT PIPE FLORBAL CHODOV
23:01
Branku družstva Tatran OC Šestka Střešovice vstřelil Daniel Péc, asistoval Matěj Čelakovský (1:2).
23:01
Daniel Péc dává branku. Stav 1:2 pro Tatran.
19:01
Opět Čelakovský a opět nepřesně. Trefil pouze a jenom horní tyč.
14:44
Šmídl vystřelil. Netrefuje bránu.
13:00
Střídání brankáře. Nový brankář Adam Draslar družstva Tatran OC Šestka Střešovice
13:00
13:00
10:02
Vyloučen hráč Ondřej Štefek družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
06:46
Daniel Péc zkouší svojí dělovku, ale marně.
01:32
01:01
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Antonín Votava, asistoval Jan Štefek (1:0).