3:0
4:1
- : -

FBC DDM Kati Kadaň - DDM Dynamo Teplice 10:3
1. Miloš Šulc, 6. Petr Ungermann, 19. Lukáš Pardubský, 22. Jiří Prokop, 33. Erik Štěrba, 34. Jan Čermák, 41. Ondřej Kopp, 47. Daniel Jäschke, 51. Petr Ungermann, 57. Ondřej Kopp - 3. Martin Strejček, 11. Jakub Zeleník, 47. Martin Strejček; rozhodčí: Robert Kusek - Lukáš Kešner; vyloučení: 1:3; využití: 0:0; diváků: 96; zásahy brankářů: Ondřej Janůšek 22, Vojtěch Jiráček 13 - Jakub Podlucký 21; po třetinách: 3:2, 3:0, 4:1;
60:00
Komentář trenéra hostí Pavla Podluckého: "Kadaň dnes byla jasně lepší, my jsme mnohokrát nedokázali ani zpracovat míček. Škoda jen, že jsme soupeři tolik gólů naservírovali na zlatém podnose. Díky za utkání domácím i divákům."
60:00
Komentář trenéra domácích Lukáše Miličky: "Ze začátku utkání jsme nebyli tak důrazní a neproměňovali vyložené šance, proto s námi soupeř držel krok.Od druhé třetiny jsme se střelecky i v bránění zlepšili, díky čemu jsme dovedli utkání do vítězného konce.Celkově to bylo vlažné utkání :)"
59:10
Vyloučen hráč Daniel Jäschke družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za bránění ve hře.
58:27
Už se na to nedá koukat, chtělo by to konec.
56:40
Chládek nedokázal trefit bránu po skvostné Ungermannově přihrávce.
56:25
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Ondřej Kopp, asistoval Marek Pokorný (10:3).
56:25
Další chyba, další gól.
56:17
Timeout DDM Dynamo Teplice
54:22
Jiráček ani neví jak, ale s pomocí tyčky neskutečně vychytal Kratochvíla.
52:42
Už se toho zase děje tolik, že je lepší napsat: Nic se neděje....
50:49
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Petr Ungermann, asistoval Jakub Solar (9:3).
50:46
Ungermann to zkoušel po zemi, ale bránu netrefil.
49:17
Jiráčka před Houdovou střelou zachránilo břevno.
48:30
Dytrt nakopl kadaňského hráče, a pak i sám skončil na zemi.
46:53
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Martin Strejček, asistoval Jaroslav Rybka (8:3).
46:53
Tohle opravdu bylo pro Jiráčka nemožné chytit. Rybka nahodil dlouhý balonek a Strejček ho už jen ladně sklepl mezi tři tyče.
46:24
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Daniel Jäschke, asistoval Ondřej Kopp (8:2).
46:24
Dytrt zaspal, Jäschke nekompromisně trestá.
45:27
Pokorný se po souboji rozhodl využít mantinel jako lavičku, nedošlo mu ale, že těžiště je trochu někde jinde a sesul se i s mantinelem k zemi.
44:33
Rybka nevyužil Dytrtovu nabídku ke střele.
42:53
Kos se elegantně prosmýkl mezi domácími obránci, ale jeho střela šla akorát na veverky.
41:44
Czerwenka vyhodil míček tak vysoko, div se nezamotal do sítě na stropě.
40:37
Vyloučen hráč Petr Šnejdar družstva DDM Dynamo Teplice na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
40:37
To tu dlouho nebylo...
40:22
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Ondřej Kopp, asistoval Daniel Jäschke (7:2).
40:01
Úvodní buly 3. třetiny vyhrávají opět domácí.
40:00
Střídání brankáře. Nový brankář Vojtěch Jiráček družstva FBC DDM Kati Kadaň
40:00
40:00
39:59
Střely ve 3. třetině: Kadaň - 13, Teplice - 12.
38:53
Chládek zkusil zorro tríček zpoza brány, nevyšlo to, ale zkusit se musí všechno.
37:28
Jäschke zaklekl do prudké střely Kratochvíla.
36:16
Tepličtí kombinovali tak dlouho, až se zamotali a skončili v jednom chumlu.
35:39
Jánský mimo.
33:44
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Jan Čermák bez asistence (6:2).
33:33
Začíná se ukazovat vyspělost a herní vyzrálost Kadaně.
32:46
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Erik Štěrba, asistoval Jiří Prokop (5:2).
32:38
Kalfiřt dvakrát bryskně vyřešil přečíslení.
31:55
Janůšek má dnes více štěstí než rozumu.
31:05
Šulc se doslova a do písmene přerazil o Šnobra.
28:54
Teplice nejsou v této lize výjimkou. I ony umí perfektně vystavět Velkou čínskou zeď, abychom nic neviděly. (pro šťouraly: Je tam tvrdé, poněvadž jsme tu 3 holky.)
27:06
Dnes se úhybné manévry rozhodčím opravdu nedaří, není divu, to ten nízký tlak a všední den.
26:30
Prokopovi přeskočil balonek čepel zrovna, když se chystal ke střele.
25:34
Začíná se nám tady rýsovat pěkná sekaná.
24:19
Škoda, že jsem ty špunty do uší nechala doma, oba kadaňské bubny jedou naplno a k tomu se přidala i teplická trubka.
22:48
Czerwenka zdržel nějaké vteřinky z přesilovky Kadaně.
22:30
Vyloučen hráč Martin Strejček družstva DDM Dynamo Teplice na 2 minuty za hrubost.
22:05
Čermák skvěle obral Strejčka, ale Kopp nedokázal šanci proměnit v gól.
21:47
Po Šulcově hrubce musel zasahovat Janůšek.
21:36
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Jiří Prokop, asistoval Erik Štěrba (4:2).
21:12
Sándor skvěle vyřešil teplické přečíslení 2na1.
20:01
Úvodní buly 2. třetiny vyhrávají hosté.
20:00
20:00
19:59
Střely v 1. třetině: Kadaň - 16, Teplice - 12.
19:34
Podlucký vytěsnil Koppovu jedovku až nad branku
18:59
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Lukáš Pardubský, asistoval Erik Štěrba (3:2).
18:59
CItuji: ,,Pardy se konečně trefil, jo?"
18:15
Kadaň si zkusí přesilovku.
18:12
Vyloučen hráč Matěj Rabel družstva DDM Dynamo Teplice na 2 minuty za vysoká hokejka.
17:35
Kopta se nenechal nachytat Ungermannovou kličkou.
16:22
Kopp už se hnal dopředu, ale zastavil ho hvizd rozhodčího.
15:57
Série dlouhých nakopávaných podruhé.....
14:20
Už to tady zase lítá tak rychle, že rozhodčí nestíhají uhýbat.
13:11
Šulc vyhrál sprinterský souboj se Šnejdarem, měl to hoch těžké, když jeho dva kroky byly stejné jako jeden Šulcův.
12:08
Ach ten Šebek... ne a ne se trefit do té brány.
11:24
Kadaň krásně kombinuje, ale k ničemu to nevede.
10:37
Teplice zkouší dlouhé nakopávané balony.
10:12
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Jakub Zeleník, asistoval Vojtěch Strejcovský (2:2).
10:12
Kombinace Zeleníka se Strejcovským končí nekompromisním víkem.
09:38
Pardubský od modré pouze do pozorného Podluckého.
07:58
Kéž by si po sobě ty mantinely rovnali, když už mají potřebu je bořit.
06:54
Kadaňští to po sobě neskutečně mrskají a míček tak spíše připomíná gumídka či hopsakouli.
06:16
Janůšek vytrčil svou levou ruku proti střele Kratochvíla.
05:38
Zatím to vypadá na pořádnou přestřelku.
05:37
04:46
Kopp si prošel sám celé hřiště, ale na velkém brankovišti mu byl míček odcizen.
04:30
Jäschke zkusil propálit teplický blok, ale trefil pouze nohy Rabela.
03:45
Kadaň se snaží dobýt teplický blok.
02:55
02:55
A máme vyrovnáno.
02:15
Šnábl málem dostal míček až za Podluckého záda.
01:23
Janůšek si připsal svůj první dnešní zákrok.
00:28
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Miloš Šulc, asistoval Ondřej Kopp (1:0).
00:28
Po standardce od modré se prosazuje Šulc.
00:01
Úvodní buly dnešního utkání vyhrávají domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Robert Kusek a Lukáš Kešner.
00:00
00:00
Line-up hostů DDM Dynamo Teplice: brankář: Jakub Podlucký; hráči v poli: Jan Kos, Marek Šnobr, Pavel Houda, Jiří Czerwenka, Tomáš Kratochvíl
00:00
Line-up domácích FBC DDM Kati Kadaň: brankář: Ondřej Janůšek; hráči v poli: Dominik Šebek, Lukáš Pardubský, Marek Pokorný, Jiří Prokop, Erik Štěrba