0:2
1:0
FBŠ Jihlava

TJ Jablonné nad Orlicí - FBŠ Jihlava 5:4p
4. Eliška Pešavová, 8. Barbora Marková, 23. Marie Gabrisová, 32. Veronika Kyšková, 61. Barbora Marková - 2. Klára Šulová, 38. Zuzana Simandlová, 47. Petra Klusáková, 47. Kristýna Běhounková; rozhodčí: Radek Hrdlička - David Richter; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 95; zásahy brankářů: Monika Rubešová 18 - Natálie Vančurová 36; po třetinách: 2:1, 2:1, 0:2, 1:0;
65:00
Komentář trenéra FBŠ Jihlava: Vyrovnané utkání. V prodloužení uspěli domácí ze své první šance..
65:00
Komentář trenéra domácího týmu: Jsme rádi, že nás vyrovnávací gól nepoložil. Prodloužení ukázalo, kdo byl hladovější po vítězství. Soupeři děkujeme.
60:57
60:57
Branku družstva TJ Jablonné nad Orlicí vstřelil Barbora Marková, asistoval Eliška Pešavová (5:4).
60:00
60:00
58:20
Timeout FBŠ Jihlava
47:52
Vyloučen hráč Nela Kotačková družstva FBŠ Jihlava na 2 minuty za blokování hokejky.
46:18
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Kristýna Běhounková, asistoval Jana Trkolová (4:4).
46:06
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Petra Klusáková, asistoval Tereza Štursová (4:3).
40:40
Trestné střílení družstva TJ Jablonné nad Orlicí neproměnil Eliška Pešavová.
40:00
40:00
39:51
Vyloučen hráč Marie Gabrisová družstva TJ Jablonné nad Orlicí na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
38:09
Vyloučen hráč Barbora Marková družstva TJ Jablonné nad Orlicí na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
37:53
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Zuzana Simandlová bez asistence (4:2).
31:55
Branku družstva TJ Jablonné nad Orlicí vstřelil Veronika Kyšková, asistoval Eliška Pešavová (4:1).
27:04
Vyloučen hráč Simona Kittlerová družstva FBŠ Jihlava na 2 minuty za blokování hokejky.
22:02
Branku družstva TJ Jablonné nad Orlicí vstřelil Marie Gabrisová bez asistence (3:1).
20:00
20:00
07:52
03:47
Branku družstva TJ Jablonné nad Orlicí vstřelil Eliška Pešavová, asistoval Barbora Marková (1:1).
01:52
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Klára Šulová bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radek Hrdlička a David Richter.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Jihlava: brankář: Natálie Vančurová; hráči v poli: Klára Šulová, Petra Klusáková, Tereza Štursová, Simona Kittlerová, Viktorie Váňová
00:00
Line-up domácích TJ Jablonné nad Orlicí: brankář: Monika Rubešová; hráči v poli: Veronika Kyšková, Eliška Pešavová, Tereza Štěpánová, Barbora Marková, Marie Gabrisová