3:4
7:2
- : -

FbŠ Bohemians DDM Praha 7 - Sokoli Pardubice 11:7
10. Adam Kopal, 34. Jan Malič, 35. Matěj Pěnička, 39. Filip Folauf, 49. Adam Kopal, 50. Michal Vojtíšek, 51. Filip Folauf, 52. Matěj Pěnička, 56. Filip Folauf, 60. Erik Papež, 60. Pavel Procházka - 15. Michael Souček, 26. Marek Weinelt, 27. Marek Macek, 33. Matyáš Mík, 34. Adam Kučera, 57. Michael Souček, 59. Michael Souček; rozhodčí: David Hejzlar - Martin Kněžík; vyloučení: 3:5; využití: 2:2; diváků: 52; zásahy brankářů: Jaroslav Buben 9, Jan Linhart 13 - Jiří Malý 38; po třetinách: 1:1, 3:4, 7:2;
60:00
Počet střel třetí třetiny: 16:11
60:00
Hráčem utkání je #23 Filip Folauf za příspěvek 3+1 pro svůj celek.
60:00
Nejlepším hráčem hostů je #33 Jiří Malý.
60:00
Komentář trenéra hostí Milana Randy: "Dnes nemám svým hráčům co vyčíst. Ve složení, ve kterém jsme tu byli jsme odehráli maximum. Bohemka v druhé části zápasu začala proměňovat své šance a zaslouženě vyhrála. Díky všem za podporu."
60:00
Komentář trenéra domácích: dneska jsme odehráli dva zápasy v jednom. první část trvající 35 minut z naší strany naprostá katastrofa, do útoku nic. obrana nebyla. v druhé části trvající pouhých 25 minut až po stažení na dvě lajny jsme se konečně dostali do tempa a podařilo se nám zápas otočit. děkujeme soupeři za zápas a přejeme dobrou cestu domů. děkujeme divákům.
60:00
59:53
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Pavel Procházka bez asistence (11:7).
59:53
Až na druhou dobrou dopravil útočník Bohemky míček do branky, stále prázdné.
59:11
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Erik Papež, asistoval Jan Nachtmann (10:7).
59:11
Gól do prázdné branky, hosté budou dále pokračovat bez brankáře.
59:00
Běží poslední minuta zápasu.
58:47
Branku družstva Sokoli Pardubice vstřelil Michael Souček bez asistence (9:7).
58:47
Hosté bez brankáře znovu skórují, závěr zápasu je velmi těsný.
58:32
Timeout Sokoli Pardubice
56:32
Branku družstva Sokoli Pardubice vstřelil Michael Souček, asistoval Matouš Sákra (9:6).
56:31
I hosté si připisují branku ve třetí třetině.
55:51
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Filip Folauf, asistoval Jiří Kratina (9:5).
55:51
Bohemka ještě nemá dost a znovu zvyšuje.
55:35
Do přečíslení se dostala Bohemka poté, jo skončil trest.
53:14
Vyloučen hráč Tomáš Otcovský družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za sekání.
53:14
Těžce se zvedal hráč Pardubic, střet s protihráčem rozhodčí vyhodnotili jako přestupek a muselo se vylučovat.
51:57
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Matěj Pěnička, asistoval Jan Malič (8:5).
51:02
Vyloučen hráč Adam Kučera družstva Sokoli Pardubice na 2 minuty za bránění ve hře.
51:02
Opět Pardubice hrají v oslabení, již páté v tomto utkání. Trenér hostů překvapeně rozhazuje rukama.
50:42
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Filip Folauf, asistoval Jan Malič (7:5).
50:42
Prakticky do prázdné brány se dokutálel míček.
49:51
Vyloučen hráč Marek Macek družstva Sokoli Pardubice na 2 minuty za sekání.
49:51
Pardubice znovu hrají oslabení. Znovu je prohřeškem sekání.
49:11
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Michal Vojtíšek, asistoval Filip Folauf (6:5).
49:11
Skóre se znovu mění a domácí jdou do vedení.
48:09
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Adam Kopal bez asistence (5:5).
48:09
Bohemka prolomila střeleckou i gólovou nečinnost obou týmů a skóre je od první třetiny znovu vyrovnané.
45:50
První velká šance domácích v této třetině končí u brankáře Pardubic.
42:19
Domácí nedokázali proměnit přesilovku, situace ale dál pokračovala jako by dále přesilovka probíhala.
40:01
Úvodní buly třetí třetiny vyhráli domácí.
40:00
40:00
Počet střel druhé třetiny: 20:10
40:00
39:55
Vyloučen hráč Marek Weinelt družstva Sokoli Pardubice na 2 minuty za sekání.
39:55
Bohemka bude hrát téměř celé dvě minuty na začátku třetí třetiny v početní výhodě.
39:40
Bude se vylučovat na straně hostů.
38:52
38:52
Útočník nabídl gól spoluhráči, který nabídku velmi rád přijal. Bohemka teď ztrácí už jen o jednu branku.
35:40
Dvě střely teď likvidoval brankář Pardubic.
34:17
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Matěj Pěnička bez asistence (3:5).
34:17
Bohemians si skóre znovu vylepšuje, prohrávají už jen o dva góly.
33:56
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Jan Malič, asistoval Jiří Kratina (2:5).
33:56
Domácí se teď trochu otřepali ze salvy gólů od soupeře a konečně překonávají brankáře soupeře.
33:13
Branku družstva Sokoli Pardubice vstřelil Adam Kučera, asistoval Petr Kučera (1:5).
33:13
Střídání brankáře. Nový brankář Jan Linhart družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7
33:13
Pardubice znovu zatočili s obranou Bohemky.
33:13
Trenér domácích rozhodl o změně brankáře.
32:54
Branku družstva Sokoli Pardubice vstřelil Matyáš Mík, asistoval Marek Weinelt (1:4).
32:54
Pardubice využívají i druhou přesilovku.
31:29
Vyloučen hráč Jan Nachtmann družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za sekání.
31:29
Další vyloučení, podruhé z řad domácích.
30:55
Utkání sleduje 52 diváků, děkujeme.
29:46
Brankář Pardubic předvádí neskutečné zákroky. Během minuty zlikvidoval 5 nebezpečných střel.
26:11
Branku družstva Sokoli Pardubice vstřelil Marek Macek, asistoval Marek Weinelt (1:3).
26:11
Velmi rychlí gól teď inkasovala Bohemka. Z velmi podobné situace jako předchozí situace.
25:39
Branku družstva Sokoli Pardubice vstřelil Marek Weinelt, asistoval Petr Kučera (1:2).
25:39
Hráči Pardubic se otevřel prostor před brankářem a sám zakončil.
21:44
Od začátku třetiny se hraje hlavně na polovině Pardubic.
20:01
Úvodní buly druhý třetiny vyhrávají hosté.
19:24
Těsně po skončení oslabení musel znovu brankář Pardubic blokovat tvrdou střelu.
17:23
Vyloučen hráč Matyáš Mík družstva Sokoli Pardubice na 2 minuty za sekání.
17:23
Třetí vyloučení v utkání, znovu ve prospěch domácích.
14:58
Branku družstva Sokoli Pardubice vstřelil Michael Souček, asistoval Marek Macek (1:1).
14:58
Po minutě přesilovky hosté skutečně vyrovnávají.
13:55
Vyloučen hráč Matěj Pěnička družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za hrubost.
13:55
Přesilovku a možnost vyrovnat teď mají hosté.
12:50
Tvrdou útočníka domácích zlikvidoval brankář.
11:25
Vyloučen hráč Adam Kučera družstva Sokoli Pardubice na 2 minuty za sekání.
11:25
První přesilovku si zahrají domácí, kteří tak mohou pomýšlet na přidání další branky.
09:46
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Adam Kopal, asistoval Tomáš Otcovský (1:0).
09:46
Až na potřetí se hráčům Bohemians podařilo překonat brankáře, který odmítal gól propustit.
08:22
Jsou to hosté, komu se s míčkem daří víc. Obránci Bohemky mají spoustu práce si soupeře hlídat.
05:50
Trestné střílení družstva Sokoli Pardubice neproměnil Marek Weinelt.
05:50
Hráč Pardubic nevymyslel nic a brankář jeho nájezd pokryl.
04:40
Brejk hostů a přečíslení 3 na 2 zachránil brankář domácích.
02:49
Domácí zahrozili, hosty zachránila tyčka.
01:15
K první akci se dostávají i hosté.
00:01
Úvodní buly vyhrávají domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Hejzlar a Martin Kněžík.
00:00
00:00
Line-up hostů Sokoli Pardubice: brankář: Jiří Malý; hráči v poli: Marek Weinelt, Jan Kubec, Marek Macek, Vojtěch Rusin, Michael Souček
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians DDM Praha 7: brankář: Jaroslav Buben; hráči v poli: Jan Malič, Michal Vojtíšek, Jiří Kratina, Vojtěch Bílek, Filip Folauf