2:3
2:1
- : -

Kanonýři Kladno modří - Florbal Chomutov 6:4
3. Dominik Prudil, 9. Filip Sochor, 18. Filip Sochor, 18. Dominik Prudil, 36. Jakub Bohuslávek, 45. Filip Sochor - 19. Petr Krob, 20. Tomáš Kotlan, 27. Martin Jeníček, 45. Tomáš Kotlan; rozhodčí: Lukáš Pekárek - Barbora Suková; vyloučení: 1:1; využití: 1:1; diváků: 98; zásahy brankářů: Jakub Janoušek 14 - Lukáš Kopecký 15; po třetinách: 2:0, 2:3, 2:1;
45:00
44:59
Komentář vedoucího hostů p. Buka: Utrápená výhra, výkon v pomalém tempu a spousta chyb.
44:59
Komentář trenéra domácích Petra Lince: I přesto, že byl soupeř kvalitnější na míčku a vytvořil si pohodlný náskok, dovedli jsme zápas zdramatizovat. Bohužel jsme doplatili znovu na vysoký náskok soupeře a slabou produktivitu.Díky soupeři za zápas.
44:50
Timeout Florbal Chomutov
44:50
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Tomáš Kotlan, asistoval Matěj Martinovský (6:4).
44:12
Branku družstva Kanonýři Kladno modří vstřelil Filip Sochor bez asistence (6:3).
35:26
Branku družstva Kanonýři Kladno modří vstřelil Jakub Bohuslávek, asistoval Matyáš Bachmaier (5:3).
34:05
Vyloučen hráč Ondřej Holubář družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za hra na zemi.
30:00
30:00
26:10
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Martin Jeníček bez asistence (4:3).
24:28
Vyloučen hráč Matyáš Bachmaier družstva Kanonýři Kladno modří na 2 minuty za vražení zády.
19:43
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Tomáš Kotlan, asistoval Martin Jeníček (4:2).
18:56
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Petr Krob, asistoval Tomáš Hennrich (4:1).
17:09
Branku družstva Kanonýři Kladno modří vstřelil Dominik Prudil bez asistence (4:0).
17:02
Branku družstva Kanonýři Kladno modří vstřelil Filip Sochor, asistoval Jan Trkovský (3:0).
15:00
15:00
08:48
Branku družstva Kanonýři Kladno modří vstřelil Filip Sochor, asistoval Filip Molhanec (2:0).
02:14
Branku družstva Kanonýři Kladno modří vstřelil Dominik Prudil, asistoval Matyáš Bachmaier (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Pekárek a Barbora Suková.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Chomutov: brankář: Lukáš Kopecký; hráči v poli: Petr Krob, Ondřej Holubář, Martin Jeníček, Adam Martin, Matěj Martinovský
00:00
Line-up domácích Kanonýři Kladno modří: brankář: Jakub Janoušek; hráči v poli: Filip Molhanec, Jakub Bohuslávek, Matyáš Bachmaier, Filip Sochor, Jan Trkovský