1:2
1:1
- : -

Tatran Střešovice - Kanonýři Kladno modří 2:5
28. Vilém Šmídl, 43. Petr Jedlička - 5. Matěj Zíka, 7. Matyáš Bachmaier, 18. Jakub Bohuslávek, 22. Matyáš Bachmaier, 45. Jan Trkovský; rozhodčí: Erich Kellermann - Lukáš Pekárek; vyloučení: 2:4; využití: 0:0; diváků: 65; zásahy brankářů: Jan Buzík 14 - Libor Domkař 25; po třetinách: 0:2, 1:2, 1:1;
45:00
44:59
Komentář trenéra domácích: Zaspaný začátek utkání, kde jsme inkasovali po individuálních chybách. V druhé třetině jsme se chytli, ale golman výborně pochytal naše šance. Děkujeme soupeři za utkání.
44:59
Komentář trenéra hostí: První polovinu zápasu jsme hráli dle našich představ. Byly jsme silní na míčku a dokázali si tvořit šance. V druhé části zápasu jsme si přestali věřit na míčku a závěr zápasu jsme ubojovali s pomocí brankáře.
44:52
Branku družstva Kanonýři Kladno modří vstřelil Jan Trkovský, asistoval Matěj Zíka (2:5).
42:42
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Petr Jedlička, asistoval Adam Kučera (2:4).
41:51
Timeout Tatran Střešovice
39:44
Vyloučen hráč Dominik Prudil družstva Kanonýři Kladno modří na 2 minuty za sekání.
35:25
Vyloučen hráč Jan Trkovský družstva Kanonýři Kladno modří na 2 minuty za držení.
30:00
30:00
29:44
Vyloučen hráč Jakub Týc družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za blokování hokejky.
27:14
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Vilém Šmídl, asistoval Adam Kučera (1:4).
21:42
Branku družstva Kanonýři Kladno modří vstřelil Matyáš Bachmaier, asistoval Filip Molhanec (0:4).
21:25
Vyloučen hráč Lukáš Spurný družstva Kanonýři Kladno modří na 2 minuty za nedovolené vrážení.
17:46
Branku družstva Kanonýři Kladno modří vstřelil Jakub Bohuslávek bez asistence (0:3).
15:00
15:00
13:38
Vyloučen hráč Ondřej Sihelský družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
06:29
Branku družstva Kanonýři Kladno modří vstřelil Matyáš Bachmaier, asistoval Filip Sochor (0:2).
06:23
04:38
Branku družstva Kanonýři Kladno modří vstřelil Matěj Zíka, asistoval Matěj Vencl (0:1).
03:58
Obrovská šance domácích.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Erich Kellermann a Lukáš Pekárek.
00:00
00:00
Line-up hostů Kanonýři Kladno modří: brankář: Libor Domkař; hráči v poli: Filip Molhanec, Jakub Bohuslávek, Matyáš Bachmaier, Filip Sochor, Jan Trkovský
00:00
Line-up domácích Tatran Střešovice: brankář: Jan Buzík; hráči v poli: Adam Kučera, Vilém Šmídl, Filip Eliáš, Filip Píše, Jakub Pluhař