2:0
4:1
- : -

Florbal Ústí - ACEMA Sparta Praha UNYP 6:4
28. Miroslav Fořt, 29. Ondřej Kawulok, 48. Vladimír Trčka, 54. Ondřej Kawulok, 54. Jan Peška, 59. Dominik Beneš - 7. Adam Šimek, 10. Lukáš Dubský, 13. Lukáš Dubský, 60. Adam Šimek; rozhodčí: Jiří Jelínek - Josef Libecajt; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 107; zásahy brankářů: Dominik Hrabě 23 - Ondřej Pelech 28; po třetinách: 0:3, 2:0, 4:1;
60:00
Střely ve 3.třetině - Domácí: 7 Hosté: 8. Celkem 27-23.
60:00
Vyjádření domácího trenéra Vl. Trčky: První třetina od nás nervózní a bez důrazu. Navíc jsme soupeři darovali tři góly po našich chybách. Od druhé třetiny nastoupil na hřiště jiný tým, odhodlaný otočit zápas!!! Děkujeme soupeři za zápas a umožnění přeložení termínu. Klukům děkuji za morál a divákům za podporu.
60:00
Vyjádření hostujícího trenéra - M. Vojty: Velmi pěkné utkání, jenž se rozhodlo ve druhé třetině, kdy jsme nezachytili zvýšené tempo domácích. Děkuji soupeři za utkání.
60:00
59:59
Je to tam!
59:40
Snad se nebude opakovat MS žen a tohle už vyhrajeme :D
59:29
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Adam Šimek, asistoval Michael Řehák (6:4).
58:55
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Dominik Beneš bez asistence (6:3).
58:30
Pešiho černá práce při napadání rozehry.
56:18
Narazit do Vybírala, to asi není to, co by si hráč Sparty představoval takhle při pondělním večeru.
55:40
Beny na Kawiho ten míjí prázdnou branku, přesněji trefuje tyč.
54:20
Věřím, že by si teď Marek Vojta vzal time, ale on má rád včasné "tajmy" a bohužel pro Spartu jej už vyčerpal.
53:56
Peši svou klasickou "koupelnou" proměňuje samostatný únik!
53:51
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Jan Peška, asistoval Jan Sattler (5:3).
53:36
Objektivně musím říci, že domácí jsou aktivnější a zaslouženě jdou do vedení.
53:09
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Ondřej Kawulok, asistoval Dominik Beneš (4:3).
52:12
Mladší z bratrů Sattlerů teď minul branku opravdu z 50cm. Starší bratr bude muset dávat doučování asi.
51:50
Vybíral na Vlčáka ten z jedničky. Na tribuně to jen zahučelo!
51:20
Drobná omluva Spartě
50:40
Už chápu, proč je u online psáno, že nemusí být objektivní....Nechal jsem se unést hrou.
49:30
Sice mají ve znaku S, ale jako fotbalisté by kluci padat nemuseli.
48:20
Tak už víme proč má Míra tolik bodů!
47:37
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Vladimír Trčka, asistoval Miroslav Fořt (3:3).
46:30
Hrabi skvěle souboj 1 na 1!
44:45
Vidíme další zlomenou hokejku na domácí straně. Já říkal, že s objednávkou počkáme do zítra.
42:26
Beny na Kawiho a naopak a zvoní tyč!
41:41
Opět v akci kelen. To je lék!
40:01
Boxerskou hantýrkou: První kolo pro Spartu, druhé pro Ústí.
40:00
40:00
Střely po 2. třetině. Domácí: 11 Hosté: 7
40:00
38:10
Peši alias "šmátral" opět skvělý zisk. Poté střela do brankáře.
35:35
Fořtik už se směje na protihráče a hádá se s rozhodčím, to je dobré znamení. Vlčák opět skvělý zisk v oslabení. Trčka ve slalomu drží balon Sparta doslova jako žlutý kužel na hřišti.
35:05
Beny možná z drobné frustrace vyloučen za zbytečný faul.
35:04
Vyloučen hráč Dominik Beneš družstva Florbal Ústí na 2 minuty za hrubost.
34:37
Peši umotal z hostujících nohou vánočku. Snad je kluci rozmotají než půjdou zpátky na hřiště.
33:07
Vlčák má tak 5 bloků a 4 získané balony. Další super výkon. Je pravda, že ho chválím i proto, že mi chválí online. Tak jsme se tak navzájem pochválili.
32:24
Komunikaci na domácí lavičce bych asi musel vypípat aneb Beny nespokojen s výrokem rozhodčího.
30:38
Jak Fíla Vybíral tak Míra Fořt hrají jak v tranzu. Vyhrávají každý souboj a běhají sem tam. Doufám, že mi za dnešní chválu Míry jeho taťka koupí alespoň jedno malý.
30:07
Dan Semerád se nechává ošetřovat. Dane, je to Štumrákova ségra! To je tenkej led pozor na to!
29:15
A konečně to tu trošku žije! Břevno Herziny!
28:38
Timeout ACEMA Sparta Praha UNYP
28:38
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Ondřej Kawulok, asistoval Vladimír Trčka (2:3).
27:36
Tak Míra ten gól dal. Určitě ho dal pro mě. Já mu za odměnu zapomněl pustit gólovou znělku. Promiň.
27:06
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Miroslav Fořt, asistoval Vladimír Trčka (1:3).
26:40
Fořtik krásně na Semeráda, ten minul prázdnou branku.
26:00
Ale domácí přesilovku zase jen brání....
25:30
Opět je tu hráč číslo 4 na trestné lavici. Mám takový dojem, že se mu líbím jinak si tak okatý faul nedovedu vysvětlit.
25:29
Vyloučen hráč Daniel Fišer družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za nedovolené vrážení.
24:33
Hostující hráč číslo 5 se dneska koupat nemusí. Beny ho vykoupal u mantinelu.
23:50
Hrabi skvěle nadvakrát...mnoho toho neviděl.
23:20
Fořtikovo střely "smrdí". Teď trefil boční síť. Věřím, že dneska góla dá!
22:30
Vypadá to, že nemoc z A týmu se bohužel přesunula i na juniory.
21:55
Domácí zatím bez střelby. Fořtik do bloku.
21:09
Vyloučen hráč Daniel Fišer družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za sekání.
20:40
2 na 1 Sparta nezvládla. "Bek" Beneš znérvoznil útočící dvojici.
19:17
Beneš skvělou ranou nepřekvapil brankáře a poté Vybíral vyřešil přečíslení 2 na 1 střelou vedle. Ale cením, že to vzal na sebe.
18:40
Stále jsem připraven ve windows media playeru přehrát gólovou znělku, a stále je tam "pause". Věřím, že už ne na dlouho.
18:08
Peši na Trčouna ten už slavil, ale hostující golman předvedl skvělý zákrok.
16:20
Kawulok nedostal skákající míček do branky. Velká škoda, pěkná akce domácích. Nicméně diváci jsou zvyklí na větší tlak naší elitní lajny. Oproti jiným zápasům jsou nebezpeční jak krabice plná koťat. Snad se to ve druhé třetině změní.
15:46
Tvrdší zákrok u mantinelu, ale potřebný!
14:10
Květák míjí branku o milimetry, konečně střela!
12:40
Domací by probral asi pouze souboj nového šéftrenéra se starým šéftrenérem aneb domácí potřebují trošku zabrat, zatím dostávají školu z produktivity.
12:31
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Lukáš Dubský, asistoval Michael Řehák (0:3).
10:00
Nehlídaný střed stál Ústí další gól. Nálada v hale je ponurá. Ale návštěva je kvalitní.
09:58
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Lukáš Dubský, asistoval Martin Dolejš (0:2).
08:30
Vybíral z EXE sportu asi špatně vybíral, jelikož jeho hůl je zlomena. Přimlouváme se u sponzora za uznání reklamace.
07:51
Vlčák promáchl před prázdnou brankou. Žádné "Yeees" se tedy nekoná.
07:04
Domácí se snaží vrátit úder, ale marně. Hostující golman, zatím odolává, ale jak dlouho?
06:04
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Adam Šimek, asistoval Jan Vochyán (0:1).
06:04
Tak nepochválí, protože dostal gól.
05:10
Teď je to nahoru dolu a můj kolega z marketingu, Dominik Hrabě chytá! Ten se zas v článku vychválí určitě.
04:00
První formace domácích pravidelně v tlaku. Míra Fořtů to tam míchá, radost pohledět.
02:11
V první šanci domácí, dle mého faulovaný hráč zakončil jen do břicha brankáře.
01:33
Hostující trenér Marek Vojta stojí mimo území pro střídačku...to si říká o 2minuty....škoda
00:01
Úvodní buly pro hosty. Na tribuně vidíme samé známé tváře. Je tu opět i Jakub Koník....sám zase.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Jelínek a Josef Libecajt.
00:00
00:00
Line-up hostů ACEMA Sparta Praha UNYP: brankář: Ondřej Pelech; hráči v poli: Adam Kuchynka, Adam Šimek, Tomáš Dibelka, Jan Vochyán, Daniel Fišer
00:00
Line-up domácích Florbal Ústí: brankář: Dominik Hrabě; hráči v poli: Pavel Vlček, Vladimír Trčka, Filip Vybíral, Dominik Beneš, Ondřej Kawulok
00:00
Zdravíme Vás u našeho dnešního online! Zápas začne zhruba za 10 minut a my uvidíme skvělý zápas mezi Ústím a Spartou.