2:0
3:2
- : -

FB Hurrican Karlovy Vary - TJ Znojmo LAUFEN CZ 5:3
22. Daniel Nicklas, 37. Michal Strachota, 44. Ondřej Vašíček, 50. Martin Koubek, 50. Jan Zavadil - 20. Jaroslav Matoušek, 58. Pavel Palát, 59. Daniel Krejčíř; rozhodčí: František Pangerl - Jiří Šedivý; vyloučení: 1 + Matěj Korbel (KLV) 5:2; využití: 0:2; diváků: 152; zásahy brankářů: Daniel Váradi 31 - Lukáš Bauer 37; po třetinách: 0:1, 2:0, 3:2;
60:01
Komentář trenéra TJ Znojmo (Libor Šťasta): "I přesto, že nám chybí šest hráčů ze základu jsme odehráli výborný zápas s lídrem soutěže. Škoda naší produktivity, kde si troufnu říct jsme měli více šancí. Musím kluky pochválit za výkon. Děkujeme soupeři za zápas."
60:01
Komentář trenéra Karlových Varů (Petr Pánek): "Celý zápas jsme dobývali branku soupeře, kterou střežil skvěle chytající gólman. Nakonec se nám povedlo zápas otočit v náš prospěch. Škoda nezvládnutí konce zápasu. Jsou to pro nás zkoušenosti do play off. Děkuji soupeři a skvělým fanouškům."
60:00
59:58
Znojmo v závěru ještě tlačilo, domácí to však ustáli a body tak zůstanou ve Varech
58:52
Krejčíř trefuje milimetrově přesně pod břevno
58:51
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Daniel Krejčíř, asistoval Vojtěch Procházka (5:3).
58:02
Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny
57:14
Střela Kuchariče skončila na tyči, odrazila se však k volnému Palátovi a ten bez problémů trefuje odkrytou branku
57:13
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Pavel Palát, asistoval Tomáš Kucharič (5:2).
56:20
Domácí teď čeká dlouhé oslabení
55:51
Vyloučen hráč Matěj Korbel družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 5 minut za sekání.
54:04
Bauer teď předvedl fantastický zákrok, když skokem vyrazil střelu Nicklase směřující pod břevno
54:03
Vyloučen hráč Vojtěch Procházka družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za blokování hokejky.
53:20
Hosté se snaží s výsledkem něco ještě udělat, zatím jim však chybí přesnost
51:40
Váradi se teď vrhl pod nohy Palátovi a sebral mu tak možnost zakončit
49:50
Domácí teď odskakují do výraznějšího vedení, nejprve Koubek propálil vše co mu stálo v cestě a poté dorazil do branky vyraženou střelu Nicklase Zavadil
49:49
Timeout TJ Znojmo LAUFEN CZ
49:49
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Jan Zavadil, asistoval Daniel Nicklas (5:1).
49:12
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Martin Koubek, asistoval Michal Klápa (4:1).
43:06
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Ondřej Vašíček, asistoval Jan Běloch (3:1).
36:44
Klápa vyslal krásnou přihrávkou Strachotu do samostatného úniku a ten posílá domácí poprvé do vedení
36:43
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Michal Strachota, asistoval Michal Klápa (2:1).
28:33
Vyloučen hráč Pavel Palát družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za sekání.
27:55
Palát mířil k levé tyči, střela se mezi tři tyče nevešla
26:51
Nicklas tváří v tvář Bauerovi nesupěl
26:00
Neuebauer byl úplně volný před Váradim, ten na poslední chvíli dokázal zasáhnout
24:40
Kucharič z dobré pozice poslal míček až do rohu
24:04
Nicklas tentokrát nahrával Zavadilovi před prázdnou branku, ten však míček špatně trefil a ten tak skončil mimo
22:43
Klápa se snažil projít skrz tři obránce, jeho akce však měla mizivou šanci na úspěch
21:12
Nicklas nejprve netrefil Nushartovu přihrávku vzduchem, stejný hráč mu pak připravil ještě jednu možnost a tu už karlovarský kanonýr proměňuje
21:11
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Daniel Nicklas, asistoval Tomáš Nushart (1:1).
19:09
Z ničeho nic je tu první gól hostí, domácí obrana nebyla důrazná a Matoušek ranou z backhendu otevírá skóre
19:08
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Jaroslav Matoušek, asistoval Alan Juříček (0:1).