1:0
5:0
- : -

ACEMA Sparta Praha UNYP - Sokol Brno I EMKOCase Gullivers 7:1
20. Tomáš Dibelka, 27. Lukáš Kašpar, 41. Michael Řehák, 44. Martin Dolejš, 58. Lukáš Dubský, 58. Lukáš Kašpar, 58. Martin Dolejš - 11. Štěpán Kouřil; rozhodčí: Václav John - Lukáš Starý; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 22; zásahy brankářů: Filip Čermák 20 - Jakub Flek 29; po třetinách: 1:1, 1:0, 5:0;
60:00
Střely ve třetí třetině: SPA: 12 Brno: 10
60:00
Střely celkem: SPA: 36 Brno: 21
60:00
Komentář trenéra hostí Romana Jandy: První dvě třetiny se sice nehrál žádný krásný florbal. Hráči alespoň plnili pokyny, které jsme si řekli. V té třetí přišel až nesmyslný blackout, kdy naopak někteří nebyli schopni plnit ani ty nejzákladnější věci. Celkově dnes trápení v přechodové fázi. Děkuji soupeři za utkání.
60:00
Komentář trenéra domácích pana Marka Vojty: Dnes jsme se první dvě třetiny přizpůsobili tempu soupeře a nebyli schopní hrát svojí hru. Ve třetí třetině se nám povedlo více dostat do hry a vstřelit důležité góly. Děkujeme soupeři za zápas.
60:00
57:44
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Martin Dolejš, asistoval Jan Vochyán (7:1).
57:44
Dolejš vymetl všechny pavučinky zátahem ze strany.
57:11
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Lukáš Kašpar, asistoval Michael Řehák (6:1).
57:06
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Lukáš Dubský, asistoval Michael Řehák (5:1).
57:06
Dubský po nahrávce od Řeháka trefuje prostor mezi nohama, který si gólman při přesunu nepohlídal.
54:56
Kašpar střílí z dobré pozice na středu, ale jeho střela je zblokována a končí za mantinelem.
54:08
Řehákovi ze středu sjela střela. Bránu sice trefil, ale gólman s tím neměl sebemenší problém.
53:17
Vochyán byl čistě odstaven od balónku a následně padá na mantinel.
52:12
Šimek nám teď předvedl velmi dlouhý výběh zakončený dobrou střelou. Gólman i tak střelu lapil.
51:22
Brněnský hráč z první trefuje tyčku.
49:43
Vochyán na mantinelu přes sebe nepustil protihráče. Míček mu vyšťouchl.
48:08
Kos se provinil faulem při napadání.
47:07
Dubskému v dobré pozici na středu odskočil míček od čepele.
46:23
Malá domu, ale Čermák byl v pohotovosti a míček odkopl.
44:15
Vochyán se z pozice posledního hráče rozjel tzv. na Marchanda. Samostatný únik chytá Čermák.
43:27
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Martin Dolejš bez asistence (4:1).
43:27
Dolejš se prosazuje zpoza branky poté co Kos netrefil branku.
42:38
Brněnský hráč dostal míček na střed, ale o něj byl následně připraven a tak prováhal šanci ke střele.
40:57
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Michael Řehák, asistoval Lukáš Kašpar (3:1).
40:57
Kašpar prokázal svůj přehled a neuvěřitelnou kolmicí našel Řeháka, který se z první nemýlil.
34:50
Kos dostal míček do předbrankového prostoru, ale bránu netrefuje.
33:43
Sedláček v situaci 3 na 1 posunul na Dubského. Dubský ale netrefuje bránu o parník.
32:10
Dibelka se výrazně rozchází s rozhodčím v názoru na vzniklou situaci.
30:50
Kos vyšťouchl míček z protihráčovi čepele a vesele si to namířil do útočného pásma.
29:36
Vochyán zastavil rychlý výhoz gólmana, který byl mířen na utíkajícího protihráče.
27:41
Šterbák natahoval a natahoval a natahoval až mu střela sjela.
27:06
Dubský prověřil gólmana svojí střelou ze středu.
26:10
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Lukáš Kašpar, asistoval Daniel Šterbák (2:1).
26:10
Kašpar se prosazuje tvrdou střelou z první na bližší tyč.
25:39
Špaček vyslal Šimka svojí přihrávkou do rohu. Bohužel do obranného rohu. Vše ale dopadlo dobře.
24:48
Kašpar v útočné polovině na středu ztrácí míček.
23:11
Fišer s Dibelkou při napadání ideálně získali míček.
22:30
Špaček si nenechal dát gáje a získal míček.
21:56
Dubskému v situaci 1 na 1 sjel míček z čepele.
21:27
Linhart vystihl nahrávku, která mířila do rohu.
20:01
Úvodní buly druhé třetiny vyhrává Sparta.
20:00
20:00
Střely v první třetině: SPA: 15 Brno: 8
20:00
19:34
Brněnský gólman právě předvedl pár dobrých zákroků a podržel tak svůj tým.
19:05
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Tomáš Dibelka, asistoval Daniel Fišer (1:1).
19:00
Právě probíhá poslední minuta první třetiny.
18:10
Brněnský hráč ze strany vystřelil velmi silně, ale přímo do místa, kde stál Čermák.
16:32
Špaček při rozehrávce ztratil míček. Tuto velkou šanci kryje svojí helmou Čermák.
15:21
Řehák ze strany vyzkoušel pozornost gólmana. Gólman míček odrazil a k odraženému míčku byl nejblíže Šterbák, který skákavý míček netrefil.
13:32
Kašpar se dostal k míčku na středu ve střední vzdálenosti od branky. Trefuje ale pouze tyčku.
10:45
Špaček využil své síly a vystřelil na bránu i přes hokejku protihráče.
10:09
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Štěpán Kouřil, asistoval Martin Malý (0:1).
09:41
Dubský křižnou přihrávkou přes tři hráče našel Řeháka. Ten trefuje tyčku.
08:12
Dokládal ze středu zátahem těsně míjí branku Sparty.
07:12
Brno hraje zatím zataženě a Sparta je více na balonku. Šance si ale nevytváří.
06:57
Vochyán byl teď dohrán na mantinelu.
04:26
Krupička našel kolmicí Kašpara. Ten si ale s míčkem neporadil dobře a málem o něj i přišel.
03:16
Kašpar to na mantinelech válcuje, ale porušuje při tom pravidla a tak se píská faul.
02:13
Pohledný protiútok Brna končí v boční síťce.
00:43
Linhart získal balónek mezi dvěma protihráči.
00:01
Úvodní buly vyhrává Sparta.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav John a Lukáš Starý.
00:00
00:00
Line-up hostů Sokol Brno I EMKOCase Gullivers: brankář: Jakub Flek; hráči v poli: Alex Dokládal, Štěpán Kouřil, Ondřej Kos, Martin Malý, Milan Jedlička
00:00
Line-up domácích ACEMA Sparta Praha UNYP: brankář: Filip Čermák; hráči v poli: Šimon Špaček, Adam Šimek, Jan Vochyán, Daniel Fišer, Tomáš Dibelka