4:0
1:0
- : -

FbC Hradec Králové B - FBK Kobra Tatran Hostinné 8:1
7. Ondřej Šimerda, 9. Dominik Jareš, 11. Jan Košek, 16. Jonáš Velc, 22. Jan Košek, 23. Vojtěch Suchomel, 29. Jan Košek, 40. Ondřej Rathouský - 14. Michal Novák; rozhodčí: Lukáš Jansa - Ondřej Kubelka; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 15; zásahy brankářů: David Slezák 15 - Petr Dorotík 21, Vít Jedlička 9; po třetinách: 3:1, 4:0, 1:0;
45:00
39:36
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil Ondřej Rathouský, asistoval Jan Košek (8:1).
30:00
Střídání brankáře. Nový brankář Vít Jedlička družstva FBK Kobra Tatran Hostinné
30:00
30:00
28:17
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil Jan Košek, asistoval Vojtěch Vošický (7:1).
22:38
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil Vojtěch Suchomel, asistoval Jan Košek (6:1).
21:00
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil Jan Košek, asistoval Aleksandr Petečela (5:1).
15:09
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil Jonáš Velc, asistoval Lukáš Erbs (4:1).
15:00
15:00
13:46
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil Michal Novák, asistoval Marek Filcsák (3:1).
12:59
Vyloučen hráč Hynek Nývlt družstva FBK Kobra Tatran Hostinné na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
10:04
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil Jan Košek, asistoval Jakub Procházka (3:0).
08:43
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil Dominik Jareš, asistoval Jonáš Velc (2:0).
06:33
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil Ondřej Šimerda, asistoval Jonáš Velc (1:0).
03:54
Vyloučen hráč Jakub Skalický družstva FBK Kobra Tatran Hostinné na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Jansa a Ondřej Kubelka.
00:00
00:00
Line-up hostů FBK Kobra Tatran Hostinné: brankář: Petr Dorotík; hráči v poli: David Weishaupt, Trung Le, Marek Filcsák, Adriana Nová, Hynek Nývlt